Володимир Рожков переконаний, що робота з інфраструктурою має бути простою та зрозумілою. Тим часом сучасний стан справ жахливий — усе ускладнено та абсолютно не пристосовано для людей. У цій статті він розповідає, як Jelastic намагається вирішити цю проблему. Розглянемо базові можливості платформи та приклад її застосування.
Розповідь Володимира Рожкова: «Ось уже третій місяць поспіль для щоденної роботи я використовую Linux. Як людина, що до останнього їла кактус Тіма Кука, але змогла зіскочити, я ділюсь з вами досвідом переїзду та заохочую робити те саме».
Після перерви знову продовжуємо говорити про співбесіди. Цього разу більше про практичні запитання, питання з дизайну та фінальні.
Продовжуємо говорити про технічні співбесіди. Цього разу ще більше суб’єктивного досвіду, мінімум порад, а також трішки про тестові задачі та теоретичні питання. Поїхали.
Продовження історії про те, як Володимир Рожков проходив співбесіди у різні компанії на різні позиції. Цього разу закриємо кілька запитань та коментарів щодо першої частини та продовжимо говорити про тестові завдання та технічні співбесіди.
Цією статтею я хочу почати цикл розповідей про те, як я протягом декількох місяців проходив співбесіди приблизно в 20-ти різних компаніях на різні вакансії. Тут будуть мої думки про ринок праці, процес найму, а також кілька найцікавіших історій. Цикл складатиметься з декількох частин: HR інтерв’ю, технічні інтерв’ю, фінальні інтерв’ю. Отже, це перша частина.