Дають оплачуване тестове завдання. Зараз — це рідкість, коли компанія готова оплатити твій витрачений час ще на етапі найму. За це — великий респект!
Дають оплачуване тестове завдання. Зараз — це рідкість, коли компанія готова оплатити твій витрачений час ще на етапі найму. За це — великий респект!
Після випробувального терміну додам і я коментарів: дуже професійна атмосфера, ввічливі та розумні люди, налагоджені процеси, відкрита комунікація. Гарна підтримка колег в такі скрутні часи. Співпрацю рекомендую!
Гарне технічне інтервʼю, хлопцям — респект!
Подався на Senior iOS Engineer. По процесам, інтервʼю — все дуже оперативно пройшло, дуже кльово поспілкувався на тех. інтервʼю, також хочу подякувати підтримку зі сторони Talent Acquisition Specialist. Ну що — нове місце роботи =)))
Пройшов декілка етапів (iOS напрямок), включаючи тех. інтервʼю. На тех. інтервʼю зрозумів, що з таким б людьми працював, але прийняв job offer в іншому місці. Хочу побажати компанії успіхів, гарне враження!
Дуже круте технічне інтервʼю (Senior iOS), якісна оцінка, більше було схоже на бесіду, ніж на екзамен!
Прошёл ещё один год — ничего не изменилось в худшую сторону, стабильность — признак мастерства!
Пишу отзыв год спустя, ничего не изменилось в худшую сторону — я счастлив =)
Всё в порядке здесь. Офис, оплата, график, коллектив, проекты, профессионализм.
Сьогодні останній мій робочий день в цій компанії. Залишаться тільки гарні спогади: адекватні вирішення питань на всіх рівнях, достойна компенсація, дружні люди, бенефіти, гарна підтримка людей у звʼязку з війною... Всі ми розуміємо що у сервісних компаніях багато чого залежить від проекту, але тут є відчуття що ти частина компанії, а не просто працюєш на стороні клієнта. Йду тому-що проект закінчився і мушу рухатися далі у своїй карʼєрі. З приводу закінчення проекту попередили заздалегідь і в мене був час подумати що робити далі і я знайшов собі іншу роботу. Компанію рекомендую без сумнівів. Попрошу звернути увагу що мені було не лінь написати відгук31-го грудня, тому-що цей досвід я буду згадувати тільки з теплом, можливо ще побачимося, хто зна... Всіх з прийдешнім Новим Роком!