Я робив з кроковим мотором і жалюзями. Але після евакуації все валяється в коробці...
А електромобіль де будете заряджати, коли зимою обіцяють тільки 8 годин світу?
Я зробив на LILYGO TTV з прозорим дисплеєм. Малює бомбу при тривозі.
Тоді самому писати )
Mahou
А третий за монитором сидит ;)
То вже не скоро. Не знаю коли буде тепер хата з жалюзями.