Дякую, так над англійським працюємо. Хоча я теж дуже швидко (з помилками) друкую на українській.
Якщо працювати і хотіти, т можна і в нас відкрити компанію
Бажаю успіхів в розвитку бізнесу. Буду слідкувати за оновленнями.
Суть якраз, що в продуктовій компанії працівники кожен рік.півроку не міняють місце роботи. Це довгостроковий проект, також для початкової «core» команди в стартатапах даються бонуси у вигляді акції чи чогось на-кшталт. Продукт і має виконувати конкретну функцію, в ході росту компанії можуть знадобитися нові навички або технології.
Написано вище 15-25$
На Facebook є багато груп Indie Game Dev.
Там постійно хтось шукає дизайнера, девелопера.
Багато з них за гроші
А можна помiнятися мiсцями?
На жаль всі мої ідеї і досвід це як раз 3D ігри, не платформери.
Я принципі навіть можу знайти в команду
Якщо у вас чи і вашої команди є фінанси то в принципі можна, але це віддалена робота. В крайньому випадку іноді можна занайти ентузіаста, або школяра)
Якщо вас цікавить можуть порадити групу
Я читав першу і другу. Також багато публікацій на gamasutra, indi dev сайтах та на групах в фейсбуці. Для мене більше проблема не в дизайні, хоча тут теж треба багато ітеративно працювати. Важко знайти команду, особливо якщо гра 3D FPS,RPG чи Action. Треба дуже багато працювати, навіть з доступом до безплатних ассетів + не має впевненості у успішності результату + без гарної команди і фінансування -це просто хобі, а не робота)
Стосовно фінансування (стипендій) — в США та Канаді в більшості випадків — 90%, якщо вас зарахували на PhD надається певна форма фінансової допомоги — вона буває трьох типів (для Китайців, Індусів і Європейців є багато державних програм фінансування) — це TA (сама розповсюджена для першого року навчання на PhD), RA і просто Scholarship. Якщо вам надають будь-яку з цих 3х форм фінансування, то ви підписуєте контракт на роботу у Університеті (за звичай термін дії до 5 років), це 20 годин роботи на тиждень. Це фінансування включає в себе — заробітну плату a.k.a «стипендію» 19-25k$ на рік + університет сам оплачує за вас вартість навчання ( ~4-5 років навчання). Тобто перші
Будь ласка.
Я сам коли шукав то зайняло дуже багато часу та зусиль. Вирішив поділитися досвідом
В Європі Данія вважається місцем номер 1 по веденню бізнесу, але там досить високі податки. Компанію можна зареєструвати за 30 хвилин.
В Німеччині дуже специфічна система оподаткування, тут обов’язково необхідно найняти бухгалтера, але навіть він може іноді не все враховувати і тоді можуть бути штрафи.
Беремо галузі robotics -> control, swarm, autonomous systems..
Конкретно — cs.stanford.edu/research/projects
www.eecs.mit.edu/research
www.csd.cs.cmu.edu/...ch/faculty-research-guide
www.eecs.berkeley.edu/Research/Projects
cs.illinois.edu/research
...
А взагалі силіконова долина з чого почалася — Google — PhD, IBM — PHD, Yahoo — PhD, Intel — PhD.
Так зараз там уже не треба PhD, щоб розпочати бізнес чи занйти ідею. Але більшість почалося з науки, наприкалд в Ізріллі зараз багато стартапів виникає з тем наукових дослідженнь. А взагалі наука в розвинутих країнах підштовхує прогрес.
Дякую виправив, то не для України була ціна.
Англійську я досить інтенсивно вчив додатково з 9 класу ліцею (але останній рік перед здачею TOEFL взагалі не займався)
Стратегія — практика, я постійно практикувався.
Матеріали — це просто ті тести TOEFL (Сambridge Toefl Ibt, Kaplan TOEFL iBT, Barron’s TOEFL iBT, Longman Toefl iBT + з них можна взяти тільки програмні частини з тестами)+ www.youtube.com/user/TOEFLtv + www.youtube.com/user/NoteFulldotcom + www.notefull.com/content.php?pgID=291
Якщо брати просто англійську (яку я вчив до цього) то тут було багато підручників від шкільного рівня до граматики Московського Ін’язу.
Інтенсивність я готувався
Reading: (www.englishbaby.com/...essons/toefl_reading_tips) Якщо ви скачаєте електронні тести, що я написав вище, то при проходженні тесту вони будуть не тільки вказувати на помилки, але і давати підказку, який підвох був у певному питанні. Тексти, що ви будете читати в більшості випадків на дуже абстрактні, не зрозумілі теми. Тому вчитуватися і запам’ятовувати всю суть не потрібно. Я швидко читав текст, запам’ятовував, про що розповідається в конкретному параграфі і одразу переходив до запитання. Питання завжди мають , як вам буде здаватися декілька правильних відповідей, але треба УВАЖНО читати, що від вас питають.
Listening: (www.youtube.com/.../UCik6F3WgEZxEYEAV4sTgFmw) Тут знову є таки необхідно пройти всі тести, можна і не один раз. Головне записувати не весь текст, який ви слухаєте я основні слова з речення + коротку фразу про що була ця частина аудіо. Знову ж таки через
Speaking: Я просто почав 2 місяці кожен день розмовляти з іншими людьми по
Writing: (testmagic.com/...se/TOEFL/Writing/samples) Тут знову ж таки необхідно спочатку почати просто писати короткі (300 слів) розповіді на теми,які є в матеріалах TOEFL. + Google «best toefl ibt writing essays» почитати кращі тексти і коментарі до них, також прочитати самі гірші тексти і коментарі чому вони є гіршими. + Виробити шаблон структури есе (скільки частин, що в цих частинах буде, які думки). + Через
Який я помітив «-» за собою я часто пишу дуже довгі речення. А на англійській мові, а так не дуже прийнято + та людина яка перевіряє може заплутатися в ході ваших думок. Але речення не повинні бути типу Привіт мене звати Вова. Я думаю ~15 −20 слів на речення це нормально. + писати дуже конкретно по темі, яку вам задали, бо як я помітив ми любимо почати дуже здалеку типу «спочатку був великий вибух...250 слів» і тільки 50 останніх по темі. Американці дуже люблять конкретику і лаконічне викладення думок.
Якщо будуть іще інші питання з радістю відповім.
Так PhD це наука + велике навантаження, варто поступати, якщо ви саме наукою хочете займатися, якщо працювати в компанії, то тут не багато плюсів отримання PhD. Але якщо ви серйозно займаєтеся стартапом то там не менші навантаження, в мене знайомі, хто є успішними вони працюють по 12 годин на день 7 днів на тиждень без перерв та відпусток.
1) Я це писав не для того, щоб «образити » певний вуз. Після мого досвіду навчання і спілкування закордоном про наші вузи хіба, що знають може в Польщі, Росії. Нажаль в нас якість освіти, особливо практичної наближається до 0. У нас студенти хто, хоче чогось досягти самі навчаються.
Ось приклад міжнародна карта науки (України в розділі CS взагалі немає) tinyurl.com/pkb7bpr
По друге, наприклад у топ вузи США подають заяви 3000 чоловік на CS,з них може бути
Я зустрічав багато людей з Черкаського Нац. Університету, Одеської морської академії, Харківського Нац. Універу і інших вузів
А так взагалі в США, не дуже сприймають іноземні дипломи, окрім канадських.
2) Багато вузів пропонують після бакалавра, але в більшості випадків якщо ти не закінчив престижний американський, чи хоча б європейський вуз, немає сенсу подавати.
+ Для PhD треба вже мати гарну наукову базу — публікації, роботи, а за звичай на Бакаларві чим ніхто не займається
3) для MIT EECS 100 for the Internet-based test,
Stanford Q: What is the TOEFL recommendation? A: We expect applicants to have «good» english skills.
Cal Tech : What is the minimum TOEFL score? There is no minimum requirement for the English proficiency exams.
А так університети 1ї категорії (Brown Uni, Princetion, Harvard, NorthWestern Uni, Rice etc.) вимагють в середньому від
2Ї
А так я писав чим більше тим краще.
4) В більшості топ і середніх вузів, що я дивився/подавав Subject, або не має взагалі, або кажуть, що можна подавати, але це як додатковий бал. В Канаді взагалі Subject не потрібен.
Це звичайно якщо казати про CS + Engineering
www.quora.com/...sions-at-top-universities
Щодо публікацій, перекладу диплому: всі публікації звичайно треба указати в CV, але прикріпляти як файли необхідно тільки
А так вас ніхто не буде нічого просити, вам необхідно самому старатися, що б поступити)
Вибач я не зрозумів, ти кажеш, що після закінчення Бакалавар ти знайшов роботу в США? І тому не варто іти на PhD ?
Сьогодні допишу. 50K це за вакансію на PhD в основному це Норвегія, Данія, в окремих шведських вузах. Чому така сума тому що, за звичай замовником є не вуз а компанія,яка дає фінансування на певний проект і хоче, щоб його дослідили. Після цього вуз набирає на вакансії PhD студентів. Цих вакансій як правило з’являється
Статистка погана у всіх стартапах і нових компаніях.
А так треба багато працювати, як і в звичайній роботі і займатися планувати іще більше. В будь-якому випадку це величезний досвід
Геймдев особливий маркетингом і проломами з product awarness.