То в тебе немає проблем із очами мабуть. Я от не можу працювати в фул хд — очі болять вже за 15 хвилин. А в 4К більш менш норм.
А герци не потрібні в IDE — там ніякої динамічної картинки немає. Герци то для шутерів.
@Axle в загалі, якщо є проблеми із зором, то 4К для тексту маст хев імхо — різниця ДУЖЕ відчутна
Для ігор — мало, для роботи норм, бо текст взагалі-то статичний
В мене Dell U2720Q — дуже добре задля роботи, майже не навантажує зір. Але він зовсім не геймінговий. Та й коштує як літак (мені було ок бо від усього іншого добре болять очі — очі важливіші за гроші).
Dell U2720Q UltraSharp USB-C 27 Inch 4K UHD (3840×2160) Monitor, 60Hz, IPS, 5ms, HDR, 2x USB-C, DisplayPort, HDMI, 3x USB, 3 Year Warranty amzn.eu/d/eKdNGRH
Ото саме мислення це якраз те, задля чого потрібна вища освіта.
8 minutes is enough!
Та ти за**ав виправдовуватися. Котів НЕ МОЖНА замикати у клітці ані на ніч, ані на пʼять хвилин. Не можна зовсім, це жорстоке ставлення до тварин. Десь в ельфії тебе б самого за таке замкнути на пару тижнів, щоб наступного разу мізки включав.
Коли хтось там прибирає коти заховаються від хімічних засобів і без твоєї допомоги. А «на ніч» то взагалі піздець — але ж так — нічний спокій його величності Романа та дзеркальній блиск його золотих пристроїв — воно ж набагато важливіше за психологічний стан живих істот.
Моя кішка все ще в а*уї з того що я прочитав у попередніх коментах.
Наступного разу коли якийсь софт почне добре так лагати, я буду розуміти, що то все через те, що у QA все працює бо топ-машина за 6к — то є добре середовище задля тестування. То не софт поганий, якщо воно не працює із слабкішою машиною, то користувачі занадто середні.
Є емулятори, код вже зараз можна писати. Питання лише у тому коли саме технологія почне його виконувати більш ефективно (і дешево) на справжніх квантових компʼютерах.
Я майже впевнений що вони не робили аналіз звітів сканерів вручну. А сканери генерують багато хибних висновків.
Якщо казати про швидкість і ML то взагалі немає ніякої різниці між python та маленькими звіряткам які загортають апі у ML лібу — усі ліби так чи інакше написані або на С або на С++ або щось такому — пайтон лише завантажує їх та передає дані на обробку. Ну так, ще є джейсон-серіалізація, міддлвейр і т.п., які після оптимізації, векторізацї і батчингу обчислень можуть займати 30% потужності (на колекціях їз 10К+ елементів), але ця переплата норм, якщо взяти до уваги що математики використовують пайтон (ви ж хочете переписувати все те що вони зробили іншою мовою?)
Персоналі, в мене до пайтону є лише одна претензія — махрове легасі та магія стандартної бібліотеки. Ну от майже як у тому стендапі про ЖС, але замість ЖС пайтон — www.destroyallsoftware.com/talks/wat
В десктоп версії все добре :) але я її відкрив лише після вашого коменту — в мобайл версії компанію воно не пише. Тобто це здається UX issue
Так, а ще я на мобільній версії. Є гіпотеза що на десктоп версії компанію автора десь показує прямо у статті
Справа не в тайлтах — справа в тому, що інтерв‘ювер є підлеглим пана Олександра.
Авжеж, я не зможу в гарне інтерв’ю бо я цим не займаюся як пане Юрій, у якого це професійне хоббі (без під**бів). Нажаль, це ніяк ні впливає на той факт, що коли підлегла особа бере інтерв’ю у свого начальника, то є жовто-червоний прапор.
Достатьно було б зауважити на це на початку статті — тоді мого коменту не було б. Але ж в тексті цього нема — якщо не подивитись на профіль то не зрозуміло, що між Юрієм і Олександром є якісь професійні відносини. Я не кажу що це нівелює запитання та відповіді, але це щось таке, про що треба казати читачам.
Чи змінилося б щось чи ні якщо цього зв’язку ну було б — то кожен читач вирішує сам. Мені лише хочеться, щоб наявність зв’язка була зрозуміла навіть тим, хто дивися на текст по діагоналі. Наразі це є не так.
Коли «Service Manager в MacPaw» бере «інтерв’ю» у «голови компанії MacPaw», це не інтерв’ю — це самопіар MacPaw.
Не в тому сенс :)
Зайшов на ваш сайт. Вибачте, але горизонтальний скрол — це якийсь жах.
1. Це не зручно фізіологічно: свайпати вертикально набагато краще
2. Через (1) не вдається «запустити» інерційний скрол ефективно
3. Через те що воно працює не так, як очікуєш відчувається когнітивне навантаження на мозок, це дуже неприємно
4. Відсутні мінімальні зручності як-от закриття детального опису свайпом. Замість цього треба тягнутися у правий верхній кут екрану щоб натиснути хрестик.
В жодного із лідерів ринку немає горизонтального скролу товарів як первинного елементу навігації, мабуть це якась змова?
— Amazon
— Glovo
— Rozetka
— E-buy
— AliExpress
— Uber Eats
— Deliveroo
— Just Eat
— IKEA
— Ocado
— Apple Store
— App Store
— Play Store
Але ж:
— Картки то добре особливо якщо їх не було до змін, але ж зробіть так щоб картки згортались коли людина тягне або свайпає розгорнуту картку до низу
— Технічно все не так погано: залиште картки, але нехай вони скроляться вертикально — як усі люди очікують за замовчуванням. Якщо дуже подобається горизонтальний скрол — зробіть його як додатковий (!) елемент навігації по категоріям, тобто 1) вертикальний скрол в поточній категорії із безшовним переходом до наступної категорії 2) горизонтальний скрол щоб можна було зручно та швидко стрибати крізь категорії
Це не складно, якщо зробите — буде топ