Parents :)
та що я тобі можу сказати, якщо тебе не напрягає, що тобі розповідають про «прибуток» у 25%, якщо у реальності він ніяк не перевищить 12,5%. Зробити наступний крок і подумати, що якщо тебе так внаглу найо*ують (хз що тут з мат-фільтром) на нульовому кроці, то може й на першому-другому-третьому щось таке буде? В 94 ти б мабуть і в МММ вклався.
А як би ти зробив?
пішов би до реальних інвесторів. Якщо я дійсно думаю що це вигорить.
Good luck:) Подзвониш потім з Мальдів
а ти шо вже вклався, що так горить?))
Тобі дають можливість купити авто і повернути з нього кошти за 4 роки і мати авто (амортизаційну вартість) і гроші.
окей, давай візьмемо навіть в розрахунок амортизацію. Через 4 роки авто буде коштувати біля десятки. 12.5% річних в доларі, що звісно менше ніж 25, але все так само казково в Україні.
Ну і ці розводили у своїй презентації на сайті за амортизацію так само «забувають». Пишуть що за 4 роки 800 вкладених тисяч сюди дадуть 800 тисяч прибутку (sic!), не доходу, а саме прибутку. А це саме 25% річних, крвамать.
Сенс у тому, що, коли приходять отак збирати на бізнес на форум у мамкіних ікспердів, які нещодавно побачили калькулятор та пару економічних аббревіатур, то значить у фінансово грамотних людей ці гроші отримати вже не вдалось, залишається розводити лошків деінде.
балансуєте «ціну та якість»
потім в державному ВНЗ
Хоча б німецький ВУЗ, де оплата за освіту символічна, але ще ж треба жити безпосередньо в Німеччині самостійно. І в нашій країні до рівняння ще додається старше покоління, у якого проблеми зі здоровʼям вимагають все більше і більше грошей.
Для середнього украйтішника FIRE — це хіба виграти в лотерею.
Хіба що DINKNP. З дітьми це неможливо, з дуже фрагментарними виключеннями.
25% річних в доларі?) Ну камон. Якби ці цифри були справжні, у вас вже б була черга з інвесторів, які можуть просто так взяти і придбати вам самостіійно цілий парк авто. Порадив би «упырить мел». Тоді можливо план буде виглядати правдоподібно хоча б
Цим питанням я хочу зрозуміти, чи кандидат цікавиться тестуванням, чи це просто джерело прибутку з 9 до 6
Щоби що?
Будьте обережні з id атрибутом він може змінюватись
Так може й добре, що тести зламаються? Якщо айді змінений, то суть контролу змінюється, відповідно тест повинен бути щонайменше ревʼювнутий.
Oh my sweet summer child.
усі поточні/майбутні потреби бізнесу
Як можливо виконувати «майбутні» потреби бізнесу, якщо вони ще не існують?))
Будь який код — це якісний код,
Ні. Є багато помилок, яких доволі легко уникнути, але які потім стріляють в ногу, що пипець. Можна розглянути приклад з SRP — при написанні з нуля його доволі легко притримуватися. Але якщо цього не робити, вартість підтримки коду зростає у рази.
Взяти AI, витратити півтори хвилини і можна вже хоч якось називати це оглядом. Ну наприклад:
Algorithms, 4th Edition is a comprehensive and well-written textbook on algorithms and data structures. It covers a wide range of topics, from basic sorting and searching algorithms to more advanced topics such as graph algorithms and computational complexity theory. The book is well-organized and easy to follow, with clear explanations and helpful examples. The authors also provide extensive code examples, which are written in Java.
The book is divided into six chapters:
1. Fundamentals: This chapter introduces the basic concepts of algorithms and data structures. It covers topics such as the programming model, time complexity, and space complexity.
2. Sorting: This chapter covers the most important sorting algorithms, including insertion sort, mergesort, and quicksort.
3. Searching: This chapter covers the most important searching algorithms, including binary search, interpolation search, and hashing.
4. Graphs: This chapter covers the most important graph algorithms, including depth-first search, breadth-first search, and shortest paths.
5. Trees: This chapter covers the most important tree algorithms, including binary search trees, AVL trees, and Splay trees.
6. Algorithms for Strings: This chapter covers the most important algorithms for strings, including string sorting, string searching, and string compression.
The book is well-written and easy to follow. The explanations are clear and helpful, and the examples are well-chosen. The code examples are also well-written and easy to understand.
The book covers a wide range of topics, from basic sorting and searching algorithms to more advanced topics such as graph algorithms and computational complexity theory. This makes it a valuable resource for both students and professionals.
The 4th edition of Algorithms, authored by Robert Sedgewick, has several key differences from the 3rd edition:
The book has been extensively updated and revised, with new material added and old material updated.
The book now uses Java as the programming language, rather than C++.
The book now includes a chapter on algorithms for strings.
The book now includes a chapter on computational complexity theory.
These changes make the 4th edition a more comprehensive and up-to-date resource for students and professionals alike.
However, the book can be a bit dense at times. Some of the concepts can be difficult to understand, and the code examples can be quite long. The book is also not cheap.
Overall, I highly recommend Algorithms, 4th Edition to anyone who is interested in learning about algorithms and data structures. It is a valuable resource for both students and professionals.
вам той антуту що на хліб треба накладати? Ну серйозно, носяться з тими папугами, як невідомо з чим, а потім відкривають на телефоні ютубчик, камеру та телеграм і тим і обмежуються
Ха, тут прям «хибна аналогія», як з підручника. Де тут «прод», де тут «пʼятниця»?
Завжди здавалось, що зайнятість в IT вимагає якоїсь відкритості до змін. А тут якийсь синдром каченяти в коментарях. Вангую, що якби з
І так, носії мови теж можуть казати неправильно. Не кожен відосік з носієм можна вважати за аргумент.
Інша справа, що введення цих змін — це міграція з одного компромісу на інший, який далеко не факт, що кращий і незрозуміло нащо на це витрачати час і гроші.
70% статті — істерика. Хоча після
психічно притомна людина, що хоча би трошечки володіє англійською не буде
я розумію, чому стаття сподобалась. Синдром каченяти, він такий.
миф об способности ссср в танковом прорыве через зоны ядерных ударов дойти до ламанша не сколько пре увеличен
звісно, я швидше про удари ракетні по містах.
после аренды превратиться, в ~8к, которые у меня уже есть.
Що заважає продати квартиру і купити тут. Розмін Києва на Варшаву не буде занадто поганим по грошах.
Ну и плюс, как я уже сказал второй язык до C2 я не осилю, а вечным иностранцем быть не хочу, особенно зная отношение поляков в нашим.
Тобі можливо й ні (хоча UK все ще дуже адекватний варіант), я закидав до того, що в тебе дуже часто в риториці нерозуміння чому взагалі комусь їхати в Європу. Мені наприклад мови даються не так вже й складно. В мене німецька B1 та англійська B2+ без особливо напрягу. Польська на фіговому рівні просто тому що я не вирішив, що я тут залишаюсь, але порозумітися в лікарні/з майстрами/ріелторами тощо вистачає через схожість до української. При бажанні я можу догнати до В1 дууже швидко.
І так, тобі це вже десь казали, який би ти C2 не був, ти і будеш мігрантом. Бо навіть діти, що переїхали в 10 років, ними залишаються. Бо культурка, відсилочки, невиправний акцент і так далі. Серіали на нетфліксі сорі, цьому не допоможуть. Інша справа, що в США на це більш пофіг в середньому ніж в Європі, це так, але не тому що ти такий місцевий, а тому що більше навколо мігрантів в тому чи іншому поколінні.
ну рашка vs НАТО бої будуть іти усюди, тому в ідеалі Швейцарія. Але Польща все ж значно краще в цьому ніж Україна
угу, це одна із речей, чому не дуже хочеться залишати Варшаву. Я живу в цьому ж районі в трьошці і це один з найкращих районів, які я бачив.
Відкрий їх презенташку, 7 слайд «Конкуренція», дивимось назву рядків. Ах, ведмідь, там написано «прибуток», який дорівнює сумі вкладу після 4 років, що дає 25% ROI.