«Сергій Брин, який народився в Москві, заснував Google. Дуров заснував Телеграм. Давайте відмовимося від Google та Telegram, бо Україна повинна відмовлятися від усього російського!!!»
Може вже досить цих відмовлянь від того та ще чогось? Цим ми Україну краще не зробимо, інакшу культуру, економіку, армію та інше не побудуємо, лише потішимо свої історичні комплекси неповноцінності, які не дають нам рости та розвиватися.
«Сергій Брин, який народився в Москві, заснував Google. Дуров заснував Телеграм. Давайте відмовимося від Google та Telegram, бо Україна повинна відмовлятися від усього російського!!!»
Може вже досить цих відмовлянь від того та ще чогось?
Цим ми Україну краще не зробимо, інакшу культуру, економіку, армію та інше не побудуємо, лише потішимо свої історичні комплекси неповноцінності, які не дають нам рости та розвиватися.