Однозначно писати апку під себе неоправдано по затратах часу. В моєму випадку це більше зі сфери творчої самореалізації. Головний плюс такого підходу, як і таблиць в ікселі і т.п. лайфхаків — можна кастомізувати фічі саме під свої потреби, зі сторонніми апками так не вийде.
Чим саме мені ця апка корисніша порівняно з іншими: теги в транзакціях в додаток до категорії — для точнішої/детальнішої статистики (наприклад, скільки пішло на минулу відпустку, на ЗСУ...), нормальна підтримка різних валют з авто-конвертацією в статистиці, графік приходу/відходу — корисний для аналізу інвестицій, окремий облік боржників, відкритий формат даних (xml/csv) — можна батчем імпортувати транзакції з виписок з банку. Тому, в підсумку дійсно є користь, саме в аналізі фінансів. Багато різного переосмислив — наприклад, що економити на їді взагалі нема сенсу, що машина сама по собі їсть добрий кусок бюджету (включно з амортизацією її вартості), що відношення зп до буденних витрат = константа і не залежить від самої зп :)
Я в свій час перепробував різні апки і в результаті написав свою під іос: apps.apple.com/...oney-tracker/id1544615622
Для мене покриває всі потреби, нарешті :) З головних особливостей — це корисна статистика і ізі-ту-юз. Якщо ще комусь стане в нагоді, буду радий. Повністю безплатна
Запрет на отсутствие
, «отрицательный рост» — десь ми це вже чули. З такою логікою вас зрозуміють тільки за поребриком
За рахунок розуміння НАВІЩО він робить ту чи іншу річ, за рахунок УСВІДОМЛЕННЯ результату своєї роботи
Цей момент має реально важливий наслідок: інженер може пропонувати оптимальніше з технічної точки зору рішення або вигідний компроміс. Наприклад: ми можемо імплементувати цю задачу на 50% швидше, але не впишемось в 10% бажаного функціоналу, в результаті зекономимо час для інших більш вигідних фічь. Або: ми можемо закодити це швидко, але через півроку-рік в нас вилізуть проблеми з масштабуванням/редизайном. В результаті профіт в обидві сторони — інженер впливає на визначення задач для себе і відчуває свою значимість, бізнес-піпл в приємних враженях від компетенції дев. команди. Комунікація між девами і менеджерами виходить на новий рівень. В такій обстановці набагато простіше просити підвищення зп ;)
Постійно бачу здорові черги клієнтів Привату під відділеннями. Останній раз, коли мав з ним справу, сам відстояв в черзі 40хв (половини робітників не було на робочому місці). З давніших часів пам’ятаю, як вони розводили людей на кредити. Коротче, назбирались негативні враження...
По нульових комісія і абонплаті підходить укрсиб (спеціальний тариф для ітішників). Перевага над моно — легко зняти готівку до 100к в день. По обміну валют загалом в банках погані курси, краще міняти готівку. З приватом я б не зв’язувався ні за яких умов
Крута фічя «ща за гора». До речі, є окрема апка, яка працює досить якісно і використовує карту висот: play.google.com/...eakfinder.area.alps&hl=en
Я в таких випадках використовую github.com/jflinter/Dwifft — досить компатна і якісно зроблена ліба. А загалом респект Еплу за чергову порцію «цукру». Автору подяка за статтю!
Давайте розберемо по пунктах
— щодо nullable згідний з вами, автор статті ’накрутив’ себе
— в for не можна робити кастомну умову і інкремент, згідний з автором статті (дивно, що тут в коментарях цього месседжа не зрозуміли, а переключилися на forEach)
— ’=’ - не вираз (expression) — і це дійсно незручно (v1 = v2 = v3 = 0 // Ошибка)
— ’?:’ vs. ’if (value != 0) «Y» else "N"’ - автор не правий, if-else заміняє тернарний оператор
— про автоприведення типів — автор правий, якщо котлін позиціонується, як зручна мова, хай зроблять приведення арифметичних типів
— typealias і женеріки — автор правий, функціонал недопиляний
— по синтаксису для колекцій — очевидно, автор правий
Особисто я теж стикався з такого роду ньюансами і це реально достає, коли не можеш реалізувати красиву задумку, яка мала б підтримуватися фічами мови, але виявляється, що реалізація фічі підхромала. Тому розумію автора статті.
Якраз в першій статті автор розібрався і описав достатньо багато ньюансів. Звісно, це актуально, якщо використовувати котлін трохи дальше, ніж формошльопство на андроіді.
Слейв режим — це не те, він стосується режиму охорони (машина ставиться на охорону з штатного ключа). Те, що я маю на увазі — коли ми заводимо двигун, іммобілайзер перевіряє, чи ключ в машині. Деякі сигналки можуть імітувати ключ, якщо їх розробники змогли хакнути іммобілайзер даної моделі машини. Але в простішому випадку потрібно, щоб ключ був підключений до сигналки.
Підтримаю питання, реально цікаво. Оскільки біткоіни не числяться грошима, такий розрахунок аналогічний бартеру. Як бартерні розрахунки регулюються зі сторони держави?
P. S. Я б в такому випадку просто не світив цей прибуток, виводив би на картки родичів/друзів/пайонір. Буде нормальна законодавча база для отримання доходу в криптовалюті, будемо платити податки, а поки — це проблеми мінфіна.
як правило, один ключ розбирають і електроніку з нього приєднують до сигналки — в цьому й ризик, що ключ по факту лишається в машині. деякі сигналки вміють обходити іммобілайзер без ключа (наприклад Пандора для деяких моделей авто).
на рахунок ритуалу, мав на увазі оце:
Итак, после того как вы припарковались необходимо затянуть ручник и поставить авто на нейтралку, после этого нужно включить автозапуск двигателя с помощью брелока или мобильного телефона (в зависимости от модели сигнализации для авто). Далее автомобиль должен мигнуть фарами и подать звуковой сигнал. После этого вытаскиваете из замка зажигания ключ и выходите из автомобиля. Если сделали все правильно, то двигатель еще должен продолжать работу. Далее можно ставить авто на охрану и двигатель автоматически заглушится.
правда, це актуально для механіки, на автоматі по ідеї достатньо тільки стати в режим паркінгу
з автозапуском не все так просто: щоб включити цей режим, потрібно проводити окремий ритуал, коли глушиш машину, що не дуже зручно. плюс, ключ буде завжди в машині, щоб обходити іммобілайзер. звичайно, можливо є винятки, типу нестандартних підходів, але загалом схема така
Якщо ЖПС трекінг остаточна ціль, підійшло б готове рішення типу трекера/жсм-сигналки, так щоб поставити і забути. Чисто заради процесу, як хоббі — беріть СТМ32, навішуйте модулі ЖПС, ЖСМ, КАН-шини і вперед... Якщо дружите з програмуванням, то все буде кодитись доволі просто, по інету купа готових ліб і опен-сорсних проектів. Ну і загалом простору для творчості неосяжні горизонти, на роки вперед :)
P. S. Малина закрута для таких задач, ардуіно запримітивне (можете впертись в ліміти заліза).
Не можу підказати. В мене інфа від самих ужгородців. Кажуть, що продавці загалом виставляють завеликі ціни і їхні будинки/квартири так і висять в продажі роками. Десь-колись можна попасти на продавця, якого піджимає час, тоді ціна різко падає. Але це справа випадку.
Місто досить хороше, як для ап-шіфтінгу з якого-небудь малого містечка: дуже хороші кафешки, особливо кухня, красива набережна і центр, час від часу протягом року проходять тематичні фестивалі. По моєму ідеально для молодої сім’ї з неспішним ритмом життя. Якщо дивитись з ракурсу мегаполісу, то Ужгород — велике село :) без типових молів, кінотеатрів і т. п.
Окремий плюс — Європа під носом. Тому всі продвинуті жителі відпочивають в Словаччині/Угорщині.
Як вже написали — громадський транспорт так собі, дороги теж. З циганами проблем нема — вони тут в ролі комунальних працівників. Кажуть, що нерухомість неоправдано дорога.
Ви не зрозуміли мою думку: випускник-сіньор не пройде тех-інтерв‘ю на нормальній конторі. Він пройде на горе-галері, де інтерв‘ювери і загалом працівники такі самі «накрутчики» досвіду. Звичайно, той інший чесний джавіст теж пройде на горе-галеру, але співбесіда — це двосторонній процес, тому тут уже питання до навиків мідла по оцінці компанії.
Така схема, хоч і виглядає профітною, має серйозний недостаток. Поясню на наприклаі: «накачаний» сіньор проходить співбесіду. Але він не один такий, якому вдалось нагнути систему, крім нього на конторі основна маса таких же профі. В результаті їх продукт і сама контора стає... як це прийнято називати — гавном (?).
Протилежний приклад: людина з чесним резюме старанно і чесно проходить співбесіду і попадає на контору, в якій ліди і менеджери кваліфіковані, все правильно організовано, є бабло, нема овертаймів і тому подібної нечисті. Можливо, їй платять менше, але робота стабільна, ненапряжна і є реальний кар’єрний ріст.
Так