також не допоможе, якщо іншим країнам прийдеться оголошувати мобілізацію, то в першу чергу мобілізувати будуть не своїх громадян...
у пана Романа все класно, можна і поумнічати:
керівники компаній та їхні заступники підлягають бронюванню незалежно від військово-облікової спеціальності
чувак не те що про ротацію не знає, він навіть не розуміє, як працює айті — якщо думає, що коли замінити айтішників, які зараз за
напевно горизонтальний скрол був би доречний на сайтах тих мов, де письмо йде вертикально (наприклад старомонгольське письмо). А так ми звикли читати (і відповідно переглядати інформацію) зліва-направо і зверху вниз.
а що їм ще робити? підтримувати ініціативи СН?
А Ви настільки наївні, що думаєте, що якби проголосували за ЄС, то було б інакше? За Порошенка не прийняли лише тому, що пізно надумали — до виборів залишалось менше року. Я думаю, що вони просто вирішили відкласти і не псувати рейтинг перед виборами, після виборів так само прийняли б, але просто проголосували за інших...
а от мені цікаво — а чому не тиснуть «проти»? через те, що це ні на що не впливає? хоча б показали свою позицію, якщо проти. Чи може вони за, але не голосували за, бо знали, що уже голосів достатньо назбиралось? От реально, якщо ЄС проти, то чого не голосували проти?
Підкажіть хороший підручник чи ресурс для вивчення польської мови...
у багатьох джунів зп далеко не 1к, то ж прийдеться джунам за печиво працювати... короче скоро похорони українського ІТ(((
По-ідеї ідея хороша, але не в нашій державі. Знайдеться дуже багато людей, для яких ви замість того, щоб рятувати від голоду, будете закуску приносити, або люди будуть просити допомоги, а свої не малі депозити та заначки зелених будуть тримати «на чорний день», або навіть принесені вами продукти будуть перепродувати сусідам, які реально потребують допомоги
Локалізація потребує — грошей, часу, і людей
— взагалі не правда. Локалізація робиться силами ентузіастів. Увесь фейсбук перекладається на безоплатній основі людьми, які хочуть користуватись своєю мовою. Хоча очевидно, що фейсбук з легкістю міг би найняти людей для перекладу. Увесь лінукс і програми у ньому перекладаються безкоштовно. Якщо продукт буде хоча б трохи популярний — обов’язково знайдуться люди, які захочуть локалізувати, щоб було зручно користуватись. Головне їм дати можливість і організувати це у зрозумілій формі.
інженер-програміст — таке уже існує, Ви просто у дежустановах не бували))) і воно нічого спільного ні з інженерією, ні з програмуванням не має) це просто посада для людей, які чото там роблять на комп’ютері)))
тоді краще його вказати і в упрощеній програмі — це буде вагомим аргументом іти на курси)))
Здається хтось трохи даремно гроші потратить... EJB — це звичайно цікаво, але, по-моєму, зараз більше юзають Spring. «Swing и JavaFX» — це життєво необхідно знати програмісту? Цікаво, автори курсів слідкують за ринком і технологіями?
13 квітня випадає на понеділок, не можна щось починати у понеділок, бо погано закінчиться... а ну да, справді, якраз можна зустріти майбутню дружину)))))
мікрософт щось хороше створив? ну і жарти у вас )))
до того ж у порівнянні з «філософією джави» — це небо і земля, хоча у «філософії» деякі питання більш глибоко розкриті
Щодо SCJP Sun Certified Programmer for Java 6 Exam, не знаю чому її аж на 5 місце поставили, можливо просто не всі її читали, а віддали свій голос за «класику», але я б їй віддав би почесне перше місце. Книжка супер!!! Багато чого є, нічого лишнього, приклади просто офігенні!!!
но про колекції і багатопоточність 100% запитають)))
а Ви уявіть собі, що зараз Польщі прийшлося б оголошувати мобілізацію. Думаєте поляки пішли б воювати? чи сказали б, що українців понаїхало багато, ми їм допомагали, тепер їхня черга?