Це опитування зі слів самих айтішників повна дурниця ) Як визначити скільки банально набрехали що вони щось донатять?
Думаю насправді падіння обсягів значно більше ніж в 2022.
Поверхнево дуже.
Допустим сплатив штраф, далі що? Наступний коли? Через день, місяць рік? )
Для айтішників які донатять це взагалі ніачьом той штраф. Тобто якщо в місяць відкладаю на донати ті 400-500$, то як накладуть штраф то підуть гроші на штраф замість донатів, тобто по суті нічого не міняється.
Штрафи це все таке, головне в бус не попасти, бо тут виписка з того резерву тоже нібито не гарантія.
Гарно. Це правильно що він про це розповідає. Стимулює інших до дій.
Копати якісно окоп може і Іван який працює на чорно в айті за 5000 (таких насправді повно фрілансерів які жмуть 5% і юзають всякі пайоніри, wise і так далі) і Василь який сплачує хоча б ті ж 5%+ЄСВ з 5000.
Очевидно що толку для держави більше з Василя а не з Івана, незнаважаючи на те що обоє айті.
Скільки треба грошей щоб утримувати одного солдата? Де взяти гроші? З тумбочки? Так там вже нема. Це є логічно що чим більш платиш податків тим більше права на відстрочку — армію потребує гору бабла і відповідно економічно сильний тил і поменше дармоїдів в тилу. Головне питання в якому вигляді це все будуть робити, бо в мене є сумніви що таке взагалі почнуть робити, виглядає як черговий вкид.
Апворк це якраз про довгострокові відносини, бо ото постійно слати пропозиції і шукати нових — це ж часу на роботу не хватить — яка в тому вигода? В мене є клієнти з якими я досить активно працюю ще з 2016. Важко по суті тільки перший рік щоб знайти саме тих клієнтів які мають гроші і довгострокові проекти. Більшість моїх серйозних клієнтів починалось з
З двома дітьми і жінкою в декреті 1000$ вилітає аж бігом. То без ресторанів, особо і без машини (не більше 500-1000км в місяць), і без відпочинків, і ще враховуючи що квартира вже своя давно, а не оренда, і садочки державні де витрат мінімум (до 5000 грн на двох їжа і якісь гуртки). Решту в принципі можна на щось відкладати.
Долар вже не той.
Happy Home BDZ
Живу в квартирі. Купив ББЖ для котла з синусом (Б/В за 1200 грн + 2 батарейки 9Ah ще 1500). Також купив інвертор
Також купив тепловий насос повітря-повітря з можливістю роботи до −35 (70000 грн).
Також замінив склопакети (+15000 грн) в парі вікон зі старих однокамерних 4-16-4 на нормальні енергозберігаючі 4i-10Tar-4-10Tar-4i, ефективність вікна зросла з класу E до класу C (+100%).
Запас води маю постійно в баку на 200 літрів.
Каністра з бензином 20л теж в гаражі.
Без газу при наявності електрики зможу обійтися.
Без електрики при наявності газу теж жити можна.. працювати складніше.
У випадку пропадання на довгий період і газу і електрики — ця вся підготовока до одного місця, планую їхати в село де є дрова і п’єц :)
Аргументи так собі. Спроба натягнути сову на глобус. То я як фрілансер з великим досвідом віддаленої роботи )
Який зміст цих балачок про «нормована мова одна», коли мова йде про співбесіду, а не якийсь екзамен в універі. На співбесіді співбесідують люди.. вони і самі не розмовляють «по всіх правилах». Завдання бути зрозумілим і справити нормальне враження, а не умнічати як грамар наці.
Зі свого досвіду у всіх дуже різна мова.. Мої клієнти з Сан Франциско говорять інакше ніж з Нью Йорка, і ще інакше ніж з Лондона, і часто є різноманітний жаргон і мова ніяк не нормована. Доречі I can’t agree more чув від них неодноразово, но в дискусії про поганий стиль звісно не ліз. Адже все зрозуміло.
В мене на Upwork проблем небуло. Але маю кілька постійних клієнтів і паралельних проектів, тому не переживаю якщо щось десь відвалиться. Але об’єктивно кількість годин впала з певних причин, і одному німецькому клієнту прийшлось пояснити що не можу працювати як і раніше. Він взяв якогось узбека, але сказав що завжди має інші задачі на
Американці і німці (невеликі фірми) ставляться з розумінням (допомогли грошима на ЗСУ чуть, запрошували на релокейт) однак я теж розумію що вони хочуть щоб робота робилася і тому теж шукають стабільності.
Чудово. До 1 травня лише тому щоб звершити існуючі контракти. Клієнти все таки теж на щось розраховують.. і мають час підшукати заміну.. от українці і замінять.
Ок. нехай тут якась економія . Но ЄСВ, 5% і ці
Ну і що залишиться фріленсеру з таким доходом?
400 мінус комісія upwork 24% (бо з таким доходом там і клієнти скоріш за все різні а отже максимальна комісія. В кращому разі може бути 12%) = 304$. Мінус 30$ за вивід ваєром на рахунок фопа. Вже 274$.
ЄСВ 3960 за квартал, тобто 1320 за місяць. Це ще мінус 48$. Вже 226$. А ще 5% єдиного податку від 274$ це ще грубо 14$, ітого 212$. А ще якщо сам бухгалтерію небудеш вести а платити пару баксів бухгалтеру.. Ітого загальні «податки» на цій сумі 400$ складають майже 50%. ФОП з таким доходом немає абсолютно ніякого сенсу.
IMHO менше чим з
Чи можете підказати чи можна з України поповнити рахунок і проплачувати інвойси за кордон? Скажімо інвойси з авто аукціонів чи німецьких/норвезьких компаній? Свіфт платежі заборонені в Україні, а існуючі схеми проплат беруть надто високу комісію(2.5-3.5%).
Підозрюю що в цьому плані нічого не змінилось але на всяк випадок запитаю )