Але бусифікацію, по дорозі на роботу, ми відміняти не будемо)))
З турботою про своїх громадян, зе влада
Вічна пам’ять герою
їбаште їх хлопці
+ по другому кругу
Але бусифікацію, по дорозі на роботу, ми відміняти не будемо)))