Гадаю, якщо прозвучала така заява не «розкатувати губу», на нас чекає щось дійсно надзвичайне. :-)
Вельми популярними на фронті є DJI Mavic 2, вже подекуди зустрічаються і 3. Також непогано зарекомендували себе дрони лінійки Autel EVO.
Звісно, сильно залежить і від задач, але це, так би мовити, найбільш популярні та перевірені варіанти.
Хоча, напевно, в будь-якому підрозділі будуть раді DJI Matrice 300 RTK, але це страшенно дорога іграшка. Хоча і надзвичайно потужна. Якщо є можливість підігнати бійцям саме його — це майже завжди ідеальний вибір.
Дякую за цікавий матеріал. Вкотре переконався, що багато хто працює в цій сфері саме заради заробітної плати. Це відчувається. =)
А, он воно як. Є така проблема. Та я б і кинув все заради такої справи, але не впевнений, що контора зможе працювати сама. А тоді буде ой. Жінка, син, співробітники, клієнти, партнери... Всі вони відчують наслідки такого рішення, то ж і сиджу в Києві як лох =)
Та да, це часто є проблемою.
Дружину і дітей можна і в Польщу відправити. Це дуже сильно розв’язує руки. І заспокоює))
А от не можу цілком погодитися з даною тезою, адже можна і працювати як ІТ-фахівець, і періодино відволікатися на інші роботи (фізична робота з чимось важким, патрулювання району в складі місцевого ТрО, корисна взаємодія з населенням тощо). Це трохи заспокоює і дозволяє на якийсь час позбутися цього неприємного відчуття, яке описано у вищенаведеній статті.
Коментарів щось замало, хоча стаття корисна. Відчуття недостатньої корисності зараз дійсно переслідує багатьох. Але є простий вихід — постійно щось робити — то там, то там. ;-)
Та сьодні вранці саме написав в це мінцифри, а мені їхня служба підтримки надала посилання на @itarmyofukraine2022. :-) Звісно, я теж беру участь в цій руханці (надаю обчислювальні ресурси, а людина, у якої є час та натхнення, займається їх застосуванням), але щось мені здається, що міг би робити щось ще. Невже у них там все так добре з фахівцями? =)
Йой, красно дякую!
А чи нікого не нітить той факт, що ти фактично не стаєш власником цих акцій, адже акції залишаються за IBKR, а якісь записи про те, що ти щось там купував, є тільки у IBKR?
Оскільки в мережі декілька майданчиків, а маршрутизуюче обладнання не все однакове, було вирішено збирати PCAP безпосередньо з хостов віртуалізації (от тут майже всі однакові — Linux з KVM в якості гіпервізора).
Приватный VPN не только допустим, мы его ещё помогаем насетапить и всегда настоятельно рекомендуем прятать все «внутренние» сервисы в частную сеть, я упоминал об этом в тексте. Просто не все клиенты готовы заморочиться и поднять у себя VPN в облако, им удобнее и проще ходить напрямую. Ничего не поделаешь.
Мушу зазначити, що fail2ban тут не дуже підходить. Нам було потрібно моніторити транзитний трафік для великої кількості клієнтських серверів та знаходити адреси, з яких впродовж короткого проміжку часу були звернення до N різних серверів. Я розумію, що fail2ban сюди можна було б причепити, але навколо нього довелось би робити все те ж саме, що зроблено в нас без fail2ban. Тобто fail2ban став би ще одним компонентом, у якому, чесно кажучи, великої потреби нема. :-)
Но есть и хорошие пары
Я не в курсе за поезд и пятницу, буду признателен за пояснения
Але купа юзерів все одно і надалі користатимуться застосунками від «третіх осіб» і чат-ботами в телеграмчику, які із великим задоволенням збирають їхні дані =)