Працюю тут приблизно два роки. Для себе зрозумів що люди прям рішають, бо в appflame вони круті, і максимальна концентрація людей яким не всеодно на колег та продукт. Чи ідеальні в нас процеси — ні, чи продукт без багів теж ні, але в нас є люди які знають як вирішити любу проблему. Люди які заряджені на результат. В цілому компанія побудована на засадах класичного американського менеджменту. Також я фанат DHH і вважаю що сигнал номер 3 від DDH це прям про нас, маленька команда може робити великі речі, чим ми і займаємося пять днів в тиждень.
Працюю тут приблизно два роки. Для себе зрозумів що люди прям рішають, бо в appflame вони круті, і максимальна концентрація людей яким не всеодно на колег та продукт. Чи ідеальні в нас процеси — ні, чи продукт без багів теж ні, але в нас є люди які знають як вирішити любу проблему. Люди які заряджені на результат. В цілому компанія побудована на засадах класичного американського менеджменту. Також я фанат DHH і вважаю що сигнал номер 3 від DDH це прям про нас, маленька команда може робити великі речі, чим ми і займаємося пять днів в тиждень.