Ласкаво просимо в шаблони С++ та їхнього пророка — Boost. Це красиво, але краще не треба, якщо у вас немає нескінченої кількості вільного часу це підтримувати...
20 івентів зафайрилося, 19 зарезолвилося, 1 залишився — ви його ручками будете викреслювати? :) Або почнете раз у 5 хвилин ’current status’ відправляти? :))
Тоді вже краще на сторінку дивитись :)
Нотифікації теж потрібні, але це алерти, а не статус. А для статусу поки що нічого кращого за дашборди не придумали.
Ну, якщо на Django за раз-два — то так, треба буде перезавантажувати :) А можна зробити нормально не на Django, і воно саме з’явиться та засвітиться жовтеньким/червоненьким :)
def sort(l): return list(range(len(l)))
Сорри, але це класика :)
Вашу верификацию пройде.
reordering, inlining, vectorization, loops unroll, common expression extraction, unused code elimination, aliasing — це все працює на C так само, як і будь-де.
Ну, можливо, ви пишете асемблер у
PoC на те й PoC, щоб досліджувати, як краще/зручніше, а не щоб імплементувати юзергайд :)
Про нейронки — вони екстремально експлуатують будь-які помилки у формулюванні задачі. І те ж саме з верифікацією — ви не можете формально довести, що ваша формальна теорема дійсно відповідає задачі.
Стандартна проблема — хто перевіряє перевіряючого? Тобто, ви, скоріш за все, не сформулюєте теорему, яка внутрішньо неправильна, але можете сформулювати теорему, яка не покриває всі юзкейси, і ви цього ніколи не дізнаєтесь.
Те, що кількість не змінилася, не означає, що елементи ті ж самі :)
А якщо у списку лише один елемент? А якщо список з комплексних чисел? А якщо у списку є дублікати?
Ну, у багатих свої примхи :) Методи роботи великих компаній — це за межами розуміння :)
Ви, мабуть, той PoC ще 3 тижні плануєте і 2 тижні на ітерацію робите :) І двох продактів та делівері-менеджера годуєте :)
Це тому, що ви собі не можете самі швидко зробити адмінку, таку, як вам дійсно треба :))) А кожен раз комусь пояснювати, що саме потрібно — то вже легше руками JSON написати :)
ну просто навіть якщо це якійсь хардкорний бекенд, все одно мати якусь админку/дашборд статусний зазвичай треба...
не все ж sqlем в базі чекати :))
ну тоді питання — що є PoC :)) PoC бекенда без фронтенда виглядає якось не дуже... :)
Ну, в мене Python вже трохи вийшов з категорії «швидкий PoC», адже UI на server-rendered HTML вже якось не дуже виглядає...
А бекенд на Node/TS вже не виглядає так страшно, як колись на чистому JS. І навіть підтримка різних бібліотек, не пов’язаних з ML, вже трохи починає підлагувати на Python...
Ну, тут проблема може бути як з нейронками та іншими ML моделями — коли вони абсолютно правильно роблять саме те, що написано :) Але це не завжди те, що мало бути насправді :)
Гранти пиляти :) Що тут незрозумілого? :))
Можна ще Boeing’у продати :)
Я люблю С, бо я дивлюся на код і бачу асемблер))))
Це ви, мабуть, після -O0 бачите :)) Те, що далі, — там уже зовсім інший код :))
Діаграма на 40+ блоків не має ніякого практичного сенсу — все одно її ніхто не зрозуміє. Зробіть кілька діаграм для логічних етапів або напишіть текстом у кілька зрозумілих абзаців