дякую. а навіщо вам це? лишній клопіт. я можу і сам сгенерувати на платформі OpenAI собі токен.
Мабуть з джіпіті-15 зможемо працювати. Чекаємо, я терплячий.
Хм, не завжди ВОНО дає корисні поради, навпаки
А що, звичайним маркетингом завантажити ШІ не можна?!
спасибо!