В Як вийшло так, що всі люди в яких була власність до 1917 її втратили? Історія повторюється. Основна причина законів — органінувати перерозподіл власності тих хто виїхав. Забрати нерухоме і рухоме майно, бізнеси, і перевести стрілки на сами же власників майна. А для того щоб не поверталися і не відняли назад, поставити поза законом. Це логічне продовження економічних реалій 1999 року, де 70% доходів держави було від приватизації держ майна, яке закінчувалось вже тоді, і розумні люди вже тоді цікавились, а що далі?
Java, явно переоцінена. Притому багато Java продуктів подаються наче всі мають розумітись на Java-термінології, і їх девайси входять до того мільярду, який може запускати Java
заходять а бар Фейковий ФОП, Копач бурштину, Євробляхер і Ухилянт...
Зрадо..кий пост. Ніхто не заважає інкорпоруватись в іноземній юриздикції. В США можна відкрити LLC / LP / INC для іноземців, і мати доступ до всіх благ і платити близько 25%.
Гарна стаття, дякую. Новий рівень з кодом.
«Українські діячі і філософи краще висловились з цього питання» Михайло Басюк
тому що ця думка від інфоцигана, який не має жодної власної позициї і міняє свою позицію в залежності від того хто сьогодні платить.
Тут дуже багато людей з вами погодиться, але все таки ця його думка правильна.
Так вони ж аппелюють до принципу відсутності дискримінації за статтю при прийомі на роботу?
Це просто двулічіє і ліцемірство, боротися за це і ігнорувати очевидні дискримінації за статтю просто тому що це не твоя стать
Валідний аргумент, і все ж таки я про інше. Чи вважаєте Ви що часто буває вигідно об‘єднатися невеликою групою і захистити права конкретно вашої групи, навіть якщо це гра з нульовою суммою? Чи всі такі об‘єднання є аморальними за своєю суттю, і чи завжди статус-кво більш морально виправданий просто по факту того що він історично склався. Приклад, студенти хочуть більшу стипендію, пенсіонери більшу пенсію, україномовні — державну українську, ну і т.д
Це ви серйозно? А хто він такий?
Яке це має значення якщо думка правильна?
Так принцип простий — при прийомі на роботу не повинно бути дискримінації за статевою ознакою, віком, сексуальною орієнтацією, коліру шкіри і т.д. Це навіть записано в українському законодавстві.
Не прийом на роботу через те що кандидат жінка, чи через те що кандидат чоловік — це рівнозначно неправильно і повинно засуджуватися.
Принцип простий, але перехід
А чому борці за гендерну нерівність і дискримінацію при прийомі на роботу за статтю мовчать
невірний. Борці можуть пред’явити по одному конкретному питанню, і вирішувати по одному питанню за раз.
По Арестовичу політик потрібен щоб мати політичну позицію по конкретному питанню. Захистити жінок від дискримінації це позиція, захистити всіх від всіх і зважити всі за і проти це не позиція яка на щось впливає.
В чому різниця між професійним фронтет розробником з багаторічним досвідом і позером, який подивився кілька відяшок в ютуб?
Для новачків / менеджерів / бекенд розробників підсумок:
Не намагайтесь реюзати html і css, а якщо і намагаєтесь маєте розуміти базові обмеження чого це дуже складно.
Якщо хочете зберегти час і мати нормальний дизайн методологія така:
1) Використовуєте тулу яка не модифікує каскадом дочірні елементи. Фотошоп або фігма, або щось подібне і малюєте там як все має бути
2) Імлементите в css. Важливо писати css від parent до child. Спочатку html, body, container і т.д. Намагайтесь не модифікувати parent елементи, якщо не хочете перевіряти все по кругу. В ООП аналогом є зміни в parent класу.
3) уникайте використання разом css компонентів які не тестувались разом, наприклад від різних вендорів. Уникайте намагання реюзати css код — засунути те що зробили в компоненту і потім десь переюзати — не вийде. Якщо хтось намагається змусити вас реюзати його «компоненти», розповідає про беми, що це реально — ідіть до менеджера і покажіть цей коментар. Менеджеру: не потрібно так робити. Перевикористання коду на UI тільки через шаблони дизайнера і через протестовані компоненти
Перший результат в гуглі:
BEM — is a methodology that helps you to create reusable components and code sharing in front‑end development
Питання, чого немає чоловічого «білка», «видра», «жаба», але є «лев», «тигр», «яструб»
Коли всі ці конвеншони створювались, то в розробників була проблема, яку ці конвеншони й вирішували.
Не зовсім так, мати конвеншени в css це приємний бонус. Але давайте пройдемось як приймаються рішення в IT.
1) Є реальна практична проблема
2) Багато практиків і теоретиків бачать проблему і її обговорюють, і діляться своїм баченням для рішення.
3) Хороші рішення знаходять гарні відгуки, це оформлюється в якусь обгортку і презентується ширшій удиторії на конференціях і форумах
4) Далі може іти хайп, експерти продають це рішення як проривне, що допоможе їх бізнесу, і далі бізнес створює пропозицію — шукають розробників які знайомі з новою мегатехнологіїєю, або методологією.
5) Далі купа людей іде на доу і клеймить що є така технологія і я в ній експерт, ось тут і тут вона корисна.
Нічого такого коли технологія дійсно проривна, наприклад OOP, FP, CSS3, Android, Figma, jQuery, JS, Java, C#, C++, Bootstrap;
Проблеми починаються коли підключається бізнес який аналізує цей флов і починає просувати свої технології починаючи з 4) і 5) без ключового — 1) відсутність реальної практичної проблеми, або 2) відсутності розуміння першопричини і зрорової дискусії з пошуку оптимального рішення, або хоча б рішення яке не робить прямо протилежне для вирішення заявленої проблеми.
Приклади таких BS технологій: BEM, Webpack, Docker, Microservices, CQRS;
Тобто для прикладу BEM який просувався яндексом рекламувався як технології ізоляції для всіх включаючи менеджерів і розробників з backend background які не розуміють що таке css.
А те що ви пишете про прийняття елементом стилей від батьківського елемента, то це те саме, що функція всередині функції має доступ до змінних батьківської функції. Ви ж не намагаєтесь такі змінні ізолювати, правильно?
В сценарії з двома «компонентами» найближча аналогія це множинне наслідування — від двох батьків, яке не підтримується більшістю мов. Селектор з правилом ближче до OOP класу ніж до проперті
Типовий bait and switch, нічого нового. Ми вже визначились що таке ізоляція і як мають працювати компоненти в нормальному розумінні.
Це правда, але продаються вони як технологія ізоляції з якою можна побудувати компоненти.
Ок, можеш нагадати як працює top і left? І це один з прикладів
ну тобто реальних окремих технологій для ізоляцій стилів не існує, за визначенням ізоляції. той костиль що робить web components \ CSS Modules це просто жесть, і не допомагає в дуже простих випадках, як-от в прикладі коли line-height потрібно поміняти на parent елементі.
Цікаво що далеко не всі команди роблять висновки з базових знань про css, і організовують процеси розробки UI на основі уявних технологій «ізоляції», «компонентів», і витрачають купу сил на регресії, по вуха в UI-багах з пропущеними дедлайнами, і купою обмежень і виправдань.
А без жодних ізоляцій заімплементити figma/ps -шаблончик не дозволяє релігія.
youtu.be/L5fk_oFO25Q?t=2237
Екс генерал США в Європі Бен Ходжес про Українців призивного віку в Україні, Німетчині, Румунії, Польші, країнах Балтії.