Кожен реліз раніше — це повна зупинка сайту та всієї компанії. Downtime навіть на декілька секунд — це втрачені клієнти та збитки. Раніше нам доводилося проводити релізи якомога рідше, та у часи з мінімальним навантаженням.
Тут явно проблема не в IIS, і явно докер це не причина вирішення
Раніше логування було дуже примітивним да незграбним. Мабуть, так логували ще наші діди, а саме: звичайні файли у самому проєкті. По-перше, було дуже незручно шукати помилку, а по-друге, не всі мали до них доступ, тому що вони знаходилися на самому прод-сервері.
Ну це також не в IIS проблема, і докер явно це не основна причина вирішення.
Не розумію сенсу таких статей, ви IIS звинувачуєте що деплоймент був не ок і логи були коряві? Ха.
Содомія це якби будь-який секас який не для зачаття. Не думаю що хтось буде каятись сьогодні за такий гріх. А от 2000 і 200 років тому ‚втручання‘ і кара були швидкими — хвороби, які не особливо вміли лікувати. Та і нащо — простіше було об‘явити грішником і так тобі і треба.
не про це шедоу дом. Це про те як створити компонент а не про недоцільність / обмеженість підходу з компонентами в web через дизайн самого CSS.
В CSS C значить Cascading, тобто окремі блоки за дизайном не ізолюються, і неможливо створити об’єктно орієнтовану модель. І каскадуються не всі проперті. Особливо цікаво з font, font-family, line-height. Тому найкраща методологія працювати з CSS це файрфрейми і тули по типу Figma, Adobe XD, Photoshop, і подібні. В термінах OOP в CSS легко робити конкретну імплементацію, але важко розробляти базові компоненти. Можете посміятись над намаганнями щось там ізолювати і ООП-шити змінивши line-height в body і порахуйте скільки ’ізольваних’ елементів це розілюзувало.
там нічого не має бути результатом. цікава сама ’боротьба’. Можна випротити 100500 мільйонів на ’боротьбу’, і платити всім хто знімає на теми які просять, а тих хто не знімає залякувати законами про рівність і судовими позовами.
Ніколи не погоджувався працювати в гемблінгу і з лінуксом. Гемблінг ясно чому — аморально і потенційно незаконно. З лінуксом через закрите ком‘юніті сповнене ненависті і ‚особливий шлях‘.
Ну знову ж, це і є індивідуалізм. Коли ти Кожаєву пропонуєш зробити щось, в нього закономірно виникає питання «а що мені це дасть» і «не змусиш силою, навіть не намагайся». Що є зроровою позицією. Я поки спроби на «нащо?», «не буду» соромити, залякувати, і т.д. Індивідуалізм це коли ти пропонуєш людині щось тут і зараз, замість «ось якщо всі зроблять то тоді...» без можливості вибору. Наприклад гроші, або можливість їх якось заробити на цьому.
З Володькою я згоден майже у всьому, особливо в позиції індивідуалізму. Якщо щось не приносить користі йому особисто — тоді для чого розмови. В нас плакати «а что ти сделал сегодня ради держави?» можна тільки в чорнобилі зустріти, але купа людей в цій парадигмі продовжує жити. Я пропоную відмовитись від аргументів «давай будь як усі» а перейти до «особисто тобі буде краще того що..»
Тут я згоден щоб одними батогами це така собі ідея. Потрібен пряник — як списання податків. Краще всього списання податків за сайт на домені .ua і списання податків якщо українські розроби робили українським клієнтам.
Ага, в тебе буде більше грошей. Вова, ти зрозумій просту штуку — правила перекладу це про те де буде більше витрат у бізнесу, по яку сторону кордону. 100$ які ти витратиш на свою локілізацію, повернуться тобі ж десятикратно. За рахунок того що кожні 100$ які заплатять продавці сухариків для наших перекладачів підуть на ремонт твого під‘їзду і не підуть на ракети. Ти зі своїми мінусами порахуй свої плюси. Ти подивись сьогодні в завтрашній день©
Ти знаєш що я правий. Одіяло нам на себе потрібно тягнути. Мова це один з інструментів перетягування. Коли ми тягнемо ти хоч не заважай. Для твого ж добра.
Запитуєш ТОВ/ФОП який сайт.
що тобі вигідніше, офіси компаній в москві чи в Києві / Миколаєві / Львові?
так проблемка не прив’язана до фангів або IT а глибше. SP 500 впали на 12% за рік, хтось більше а хтось менше. А люди очікували отримати +12% до вкладених грошей. Тобто між очікуванням і реальністю 24%. Прос реальна інфляція десь 30%. Ціни на житло виросли вдвічі, і на все інше теж. Тобто наївно очікувати що хтось інший заробить тобі 12% якщо ти чекаєш кожного папірця від gov місяцями замість тижнів і днів.
Була недавно історія про єврея який втік з німетчини по підробним документам. А його брати залишись і померли разом з дітьми, бо законопослушні були, і слухняно побігли з документами і цінними речами за викликом. Законність має обмеження — якщо закон конфліктує з безпекою тебе або сім‘ї — ось паттерн як потрібно діяти.
Аналогія погана — чоловіка вибирають, а те де ти народився ні.
багато колег працювали в Київстар до IT, так що проблеми компанії всім відомі — неконкурентні зп і пріорітет макретингу замість технологій. Говорили навіть CEO журналіст чи маркетолог
в твін сітіс реально якщо рядом з офісом жити. Є нормальний публічний транспорт, таксі і доставка продуктів з найближчих супермаркетів, велодоріжки.
Или же критически важно въехать с украинскими правами, чтобы иметь возможность водить сразу?
критично мати українські права — тоді набагато простіше отримати місцеві. Для тих в кого немає прав взагалі здається 50 годин практики з інструктором. Знайти нормальну школу з інструкторами ще той челенж — немає місць, не беруть 18+, далеко знаходиться, приїхати маєш сам, машину на екзамен не гарантують ту на якій ти їздив, дорого. Правила зручні для стандартних ситуацій — таких як тобі 16 і тебе батьки вчать, або ти переїздиш з іншого штату вже з правами або з іншої країни з правами. Коли тобі 25 а в тебе немає прав — ситуація нестандартна і буде дорого і незручно їх отримати.
И в принципе, с учетом отсутствия мужа-детей-частного-дома, так ли уж нужна машина в Штатах?
В 2021 в Твін Сітіс не дуже. Ще цікавий момент — навіть електросамокат це машина і теоретично потрібні права щоб його водити.
я не мережевий експерт але в моєму розумінні це говорить тільки про регулярні апдейти пристроїв коли на них можуть інсталитись сертифікати. Сертифікат може бути або заінсталений на залізяку або приходити з мережі. В другому випадку його можна перехопити і хакнути. Кожен апдейт це також ризик регрешенів. Тобто тягати з собою сертифікат це абсолютно нормальна ідея якщо вчасно обновляти фірмвейр.
Для тих хто не працював з IIS: на одному сервері достатньо копіюванням трьох(частіше одного) файлів робиться деплоймент будь-якої складності. Application Pool дають можливість міняти конфіги прямо на веб сервері в UI, без downtime і зупинки веб-сайту.