в мене OSx 10.11 і там це кореневий сертифікат, мабуть найважливіший з усіх — це кореневий сертифікат для letsencrypt. stackoverflow.com і пів інтернету ним були підписані. Можливо роутери фб або якісь залежності цих роутерів.
там один кореневий сертифікат через який в мене відвалилось половина інтернету.
Проблеми могли початись з закінченням строку дії DST Root CA X3 30 вересня. Який потягнув за собою купу обновлень одне з яких закінчилось падінням фб letsencrypt.org/...xpiration-september-2021
в stackoverflow.com на макбуці закінчився CA сертифікат. Всі статті як поправити на stackoverflow.
для користувачів з акаунтами в США немає українського дубляжу, тільки 26 мовами. Та ж Академія Амбрелла є російською.
26 мов без української, мабуть буду в сапорт дзвонити
Request URL: www.netflix.com/browse/audio/uk
Request Method: GET
Status Code: 302
date: Tue, 05 Oct 2021 00:53:51 GMT
edge-control: no-cache, no-store
expires: 0
location: www.netflix.com/browse/audio
чомусь немає дубляжу для серіалів на netflix.com. їх додадуть?
я наївний був і думав їх стратегія буде порахувати скільки вони зможуть зекономити за рахунок масштабу і поділитися цим ’зекономлемим’ з клієнтами і всі ми будемо разом жити в раю за рахунок масштабу і економії. Але скоріш їх стратегія — порахувати витрати і помножити на 15.
$29 в месяц.
звідки сумма? підписка pay on the go яку пропонують мс значить що ти платиш за те що використовуєш. Ти можеш і на 299999$ в місяць використати. Система цін зроблена максимально заплутано, і відповідальність лежить на тому хто використовує. Я би заплатив 29$ але знаю це буде бар’єром для входу для інших людей. Екосистеми не буде.
Примерно 20% рынка с уверенным трендом роста, впереди только AWS
для мене кількість коментарів stackoverflow більш наглядний показник. Враховуючи скільки ресурсів витрачається на рекламу і такий маленький вихід — явно немає стільки клієнтів щоб оплачувати це. Я ставлю що те буде як windows phone — не вийде на прибуток і через рік два перерахують і виявиться що 20% ріст = −30% ROI
C какой именно спецификацией?
існують специфікації де залізо + інтернет + електрика + безкоштовна ліцензія на лінукс на сумму 200$ буде менше кількох тисяч долларів? Я хочу подивитись, не зміг знайти.
3 таких сервера — $8316/год. При резервировании на 3 года -$5300/год. При этом это public цены — обычно при крупных договорах там еще дополнительные скидки.
якщо ціна буде співставна з реальною ціною а не завищеною в 15 разів тоді і можна буде говорити. Я розумію що з врахуванням специфіки бізнесу сумарні витрати можуть бути менше на клауді, деколи. Можливо, а може ніколи. з іншої сторони це хороший спосіб фільтрації клієнтів і відкидання фінансово неспроможних на самих ранніх етапах.
Критичні недоліки клаудів — неадекватні ціни, спробуйте зробити розрахунок 3 рашбері серваків на лінуксі по 40$ і потім розрахувати такі ж потужності на клауді. Вони розраховують що без ажур це буде 15000$ за рік і пропонують всього за 8000$. Будь-який реальний бізнесмен який вміє рахувати гроші ніколи не заапрувить це, навіть після консультацій з сертифікованими AZ-304 спеціалістами. Інший недолік — дуже мале ком‘юніті. На стековерфлоу майже немає питань/відповідей по ажуру. Немає реальних користувачів. Причина в тому що мс не надає безкоштовних дев акаунтів, тільки на місяць. досвід набути — тільки на проді або за свої бакси. Реєстрація тільки з банківською картою. Як навчитись користуватись технологією за місяць, особливо якщо ти працюєш фулл тайм або студент? Питання риторичне. Мій прогноз — майкрософт не зможе набрати реальних користувачів технології, коли хайп клаудів спаде — азур помре.
мабуть показуха для тих хто не може дозволити собі купити житло через ціни і останнє китайське попередження для тих хто забагато заборгував стейту.
Аналогія: супермаркет раби того що вони не хочуть розвивати бананові плантації. Ну і юристи раби, тільки чужі гроші захищиють.
Аутсорсинг в Україні — це раби, компанії хваляться рейтингом рабів — Макс Поляков
цей нонсенс навіть коментувати нічого. Аутсорс чи продукт мене як розробника не хвилює взагалі. Це відповідальність інших людей. Може проблема в тому що я не хочу виторгувати еквіті в офері? Так це не тому що я неосвідчена макака, а мій вибір. Я вже зважив всі за і проти партнерства, включаючи потенційний шанс стати мільйонером і вирішив взяти баксами. Мій вибір. Захочу ризикнути — куплю акцій сам.
якщо комусь цікаво в чому проблема — це дуже небезпечно. Вже не один випадок був коли знайомих грабували після операцій з банківськими рахунками. Банки і люди різні а результат один: зняття суми в банку для переказу на інший рахунок, або на ремонт = пограбування дому через
стратегія не понижати планку працює і стратегія понизити планку працює.
Можна звичайно на 3 абзаци написати і спробувати переконати людину понизити стандати і купити глобус. Я би порадив не понижувати в навпаки порахувати всі витрати які будуть і тримати планку. Набагато простіше сторгуватися з роботодавцем один раз, ніж потім намагатись виторгувати собі скидку на житло, машину, і відповитись від смузі.
питання було:
Реально всі нормальні зп, які будуть відчутно вищими ніж те, що ми отримуємо в Україні, це лише США? Чи на хорошу вакансію в linkedin не пишуть, а це все відбувається по знайомству-рекомендації?
відповідь: купи собі глобус...
якщо не знаєш відповіді — просто промовчи.
Юрій, з досвіду причина в тому що в Києві в спецшколах дуже гарно організований процесс. Я б навіть сказав що навіть рівень унівеситетів не дотягує до них.
я не мережевий експерт але в моєму розумінні це говорить тільки про регулярні апдейти пристроїв коли на них можуть інсталитись сертифікати. Сертифікат може бути або заінсталений на залізяку або приходити з мережі. В другому випадку його можна перехопити і хакнути. Кожен апдейт це також ризик регрешенів. Тобто тягати з собою сертифікат це абсолютно нормальна ідея якщо вчасно обновляти фірмвейр.