Зрозуміла Ваша точка зору. ETF — це вкладання грошей в ті самі компанії, що щось виробляють чи надають якісь послуги, тільки не прямим отаким «я приніс тобі гроші, бери роби». Ось як недавня ситуація з Теслою і Ілоном. Сток різко пішов в гору (х7 за рік) і тут собі компанія продала в 7 разів менше стоку, щоб отримати додаткові 5ккк для реалізації своїх планів по розвитку. ETF допоможе Вам вкладати гроші в ті компанії, які на думку фонду роблять щось добре (що визначається прибутком акціонерів і вартістю їхнього стоку) і перебалансовують сток тих компаній, що роблять не так добре.
Також Little Book of Common Sense Investing
CA не NJ, MI чи NY. Так само як Bay Area не CA. Садочок в Херсонській області таки відрізняється від садочку з Чернівецькій.
Святослав, хочете зменшити ризик — беріть ETF.
В любому випадку, наші співвітчизники мають можливість нести гроші в B2B Jewelry, а на фондовому ринку торгувати можливості не мають. Оце сумно.
можливість грошима заробляти гроші
Я більше мав на увазі можливість інвестувати в індексні фонди з малими комісіями (або взагалі їхньою відсутністю). Цього, на жаль, багато наших співвітчизників не роблять в силу тих чи інших причин чи навіть відсутності можливості. Не обов’язково створювати власне портфоліо і ним розпоряджатись, бо дійсно для того щоб «побити» 8% (а минулого року 20%) ринкового приросту треба дуже постаратись і може банально не повезти в нелегкому зайнятті прогнозів на майбутнє.
Opportunity tax. А чи вже скористаєшся можливість чи ні, то вже твоє діло.
Рефлексія над власною поведінкою і ставленням одне з найпродуктивніших занять для саморозвитку, в цьому сумнівів немає. Інші учасники вашої команди з інших країн теж нею займаються і мають якісь особливості спілкування, роботи чи взагалі поведінки в залежності від того досвіду, що вони мали в минулому. Якщо ви емігруєте, то ознакою успішної еміграції не буде повна асиміляція з місцевим населенням, тому акуратно беріть до уваги судження інших щодо ваших поведінкових особливостей.
Хотілось що б більше людей користувались базовими засадами при спілкуванні з людиною як то розуміння відчуттів після почутого/прочитаного і тоді б акуратніше вибирали слова, щоб передати саме свою думку, а не зарозумілість, образу чи насміхання.
Помісячна ціна є, але вона значно вища. Ніхто не тримає рік жити. Розриваєш ліз, треба тільки дати знати за 30 днів те й все.
Жыве Беларусь! А який профіт білоруським компаніям переїздити в Україну порівняно з Пакистаном? Раз вже переїздити, то до чогось кращого.
В 2024 insta influencer буде президентом.
Якщо під SRE ви розумієте server restart engineer то звісно для QA там ціле поле де розвернутись.
Насправді SRE робить оцей ваш весь код операбельним в продакшоні. Щоб були всякі метрики і хелсчеки і авторекавері, коли деплоїться мертвий реліз і починає смердіти в логах, і автоскейл і редандансі починаючи від інфраструктури і закінчуючи сервіс провайдерами, бо коли щось падає то пейджер дзвонить в SRE. Якщо тестувальник це все отак знаскоку осилить то не варто було йти в тестувальники in the first place.
Добра стаття, в українському сегменті лінкедін знаходиться десь поміж ворк.уа і работа.уа. Чим більше людей буде користуватись лінкедіном і тим більше компаній буде користуватись лінкедіном і тим кориснішим він буде. Доу і джин чудові ресурси, але появляються лише на горизонті під час збору інформації про компанію десь в Львові. Лінкедін в свою чершу дає безліч корисної інформації про компанію перед співбесідою (особливо з преміум статусом). В свою чергу ця інформація надає перевагу в момент коли на співбесіді запитують «а що ви б хотіли взнати про компанію?»:
Тю, видаліть весь інтернет і почніть заново. Я ж не кажу не вказувати мову. Пишіть мови, якими хочете говорити на роботі, проте вказувати що там англійська intermediate-plus-elite-vip це якраз та інформація, якої буде забагато.
Ваше резюме, так само як лінкедін профіль, являється тим, що ви хочете виділити. І деталей там має бути рівно стільки, скільки вам буде комфортно для спілкування з рекрутером. А коли вже діло дойде до розмови то ніде правди діти і вашу кривеньку англійську почують.
Раніше був класний трюк для трактористів: вказувати локацію в профілі десь між Сан Матео і Фремонтом, тоді рекрутерів в 100500 разів більше стукає і авось якийсь таки на h1b погодиться.
Якщо посада не вимагає безпосереднього використання письмового чи усного мовлення (як наприклад перекладач translator/interpreter), то вказувати рівень немає змісту.
Люди, що знають багато мов — поліглоти, ті що знають 3 — тримовні, ті що знають дві — двомовні, і ті що знають одну — американці.
Аматорським командам буде важко грати в вищому дивізіоні.
Якщо буде ремоут, то в сіньйорам видадуть довші весла на галєрах. Бо короткими веслами тільки в офісі можна було джунів вчити стройовому гребку.
Ага, і весь Сканаві за восьмий клас
Glassdoor, linkedin, оце-наше-айті, ресурсів купа. Так само поговорити про культуру компанії на співбесіді чи поточними/колишніми робітниками 🕵️♀️
Ось якраз в цьому вся соль: не важливо чи займається ваша компанія чи якого вона розміру, а культура компанії — це той розріз, по якому (молодому) спеціалісту найкраще вибирати компанію для професійного розвитку.
Не знайшов абзацу, де автор рекомендую використовувати Twitch для проведення мітінгів двох типів:
* Town hall
* CI/CD interactive setup