Creative Marketing Specialist в AMO
  • AMO

    АМО — це найкраще, що зі мною сталося в професійній діяльності)
    Пройшла всі етапи на інтернатуру на позицію креативного маркетолога. Всі процеси налагоджені, зрозумілі, дуже класна комунікація.
    1,5 міс чистого кайфу:
    — дуже затишний офіс на Контрактовій
    — постійні івенти офлайн
    — обіди то взагалі займають окреме місце в сердечку ( замовляєш сам по своїм вподобанням), також сніданки, снеки, напої на будь який смак
    — видається вся необхідна техніка (MacBook Pro)
    — але найголовніше — дорогоцінний досвід ( мені як світчеру з корпорації аудиту — це було вкрай важливо та цікаво), і неймовірні люди — які завжди готові допомогти, привітні та креативні.
    — під час стажування поринули у всі процеси створення, запуску, аналізу креативів.
    — дуже вайбовий був випускний ( так-так прям градуейт парті — там де ми показували випускні роботи, робили самері, отримали сертифікати, подаруночки та багато-багато приємних слів)
    Мені дуже приємно, що компанія побачила в мені той самий вогник — який необхідний для креативщика))
    Мені пощастило бути серед тих щасливчиків, яким запропонували оффер після стажування — чому я безмежно рада і компанія надає абсолютно всі можливості, щоб рухатися, розвиватися та досягати нових вершин в маркетингу та знаходити ті самі зірочки креативів, які будуть задавати тренди на ринку)
    Також в компанії дуже багато різних плюшок як і від самої компанії, так і від системи Генезіс:
    — багато корпоративних знижок
    — різні види спорту ( функціонал, йога, стретчінг, бокс і тд)
    — дуже флексібл графік роботи ( є час на ранкову розкачку для сов)) — але коли тебе чекають смачні сніданки в офісі, то точно знайдеш в собі сили прийти раніше)))
    — курси англійської і багато ще чого цікавого))
    Дуже рада, що зі мною трапився АМО — не могла навіть і уявити до цього , що робота може бути настільки в кайф — а це запорука успіху та уникнення вигорання))))