Быстрый тест на совместимость с Берлином:1. На остановке ОТ спит заблеваный бомж. Ваши действия?
— вызову такси — 10
— буду дальше ждать, бомжа я не видел, что-ли? — 50
— проверю, нет ли рядом с бомжом пустых бутылок. Если есть, сдам в Эдеке — 100
1000 баллов — заблеваный бомж это ты :D
Зі страхівкою з скріншота перші $14400 (deductible) за рік на сім’ю ви виплачуєте переважно самі, далі страхівка платить 50% поки ваші сумарні витрати на сім’ю не доходять до $16800 (out-of-pocket max). Далі всі медичні витрати на сім’ю покриває страхівка, у випадку операції ніяких ектра 100К платити не треба)
Плюс при розмові з працедавцем варто запитати скільки преміуму в рік покриває працедавець і чи роблять вони any contribution to FSA (екстра гроші якими можна покрити частину медичних витрат протягом року).
Ну і раз такий високий deductible, ви зможете закинути 7К на HSA і витратити/інвестувати їх без податків.
А если ещё точнее — Assistant to the Regional Manager :D
Interactive Brokers популярний в багатьох країнах
цього я не знаю, я свій відкривала у США
Я пользуюсь брокером Fidelity, знаю, что из Украины удобнее всего открывать счет в Interactive Brokers. Покупаю проверенные индексы вроде VOO, SPX и акции больших компаний вроде Apple, ну и когда рынок был совсем на спаде в 2020 — покупала акции авиалиний, круизов, магазинов, сейчас они очень сильно выросли.
1 раз подбить цифру своих расходов и подумать, что можно уменьшить, можно и в Excel. А каждый день вбивать траты задолбетесь даже в специализированные приложения :) Если есть автоматические отчеты/графики от банка — всегда хорошо, но я лично в них не заглядываю.
Поделюсь тем, что помогает сократить траты лично мне (спойлер — автоматизация наше все):
— 25% автоматически идет на мой аккаунт в другом банке, оттуда я ничего не снимаю
— 25% автоматически идет на инвестиции
— из оставшихся 50% плачу за аренду, дальше за тратами особо не слежу — просто изначально у меня сузился бюджет за счет отложенных в пунктах 1 и 2 денег, и зная его, я привыкла меньше тратить.
Уточнение: способ хорошо работает только на айтишных зарплатах :)
В коментарях якась перекличка зануд в білих пальтах, ніби жодного з цих моментів з ними чи колегами ніколи не траплялось %)
Мене стаття усміхнула. Так, коли команда професіонали в усьому, включаючи робочі взаємодії — це ідеально, і до цього варто йти. І work-life balance важливо вміти вистроїти. І кожному з персонажів є над чим працювати — не бачу в статті натяків, що так і має бути.
Тут скоріш гумористично описана квітесенція досить реалістичних робочих неідеальностей і ляпів, підсилених ремоутом :)
P.S. Я за можливість вибирати між офісом і домом, кому як зручніше. Після карантину планую бувати в офісі
17:00 — закриваю робочий ноут, всі сповіщення в Slack відключені до ранку, якщо щось важливе — напишуть на пошту. Робочим заходам — робочий час ;)
Я в своё время учила на CodeAcademy, очень советую эти 2:
www.codecademy.com/learn/learn-sql
www.codecademy.com/.../sql-table-transformation
The Unicorn Project шикарний! Особисто мені ця книга була ще цікавішою, ніж The Phoenix Project. Це не зовсім продовження, скоріше приблизно ті ж події описані з позиції не менеджера Білла, а девелоперки Максін.
Дуже зручний сайт і крутий концепт, дякую за вашу роботу! Американська картка пройшла👍 (до війни було багато разів коли українські платіжні системи її не пропускали)