Вiтаю. Маю iнформацiю про вразливiсть в мобiльному додатку ЕVA, за допомогою якої можна отримати персональнi данi користувачiв. Яким чином я можу повiдомити деталi, для найшвидшого виправлення? I чи є програма bug bounty?
Вiтаю. Маю iнформацiю про вразливiсть в мобiльному додатку ЕVA, за допомогою якої можна отримати персональнi данi користувачiв. Яким чином я можу повiдомити деталi, для найшвидшого виправлення? I чи є програма bug bounty?
Работаю в Kitsoft на позиции QA почти 2 года. Компания способствует развитию и позволяет стать очень уверенным специалистом.
— Много проектов, мелкие и крупные, начинающие и достаточно старые.
— Много интересных, и сложных задач, которые не дают застаиваться на месте, и стимулирую развиваться.
— Очень дружный сплоченный коллектив, в том числе и руководство, которое всегда относиться с пониманием, и идет навстречу даже во вред себе.
— Плавающий график, возможность работать с дома, спортзал, английский, оплачиваемые курсы.
Пока все очень нравиться. Это правда место, которое не хочется покидать.
Повторний фідбек після семи років у Kitsoft:C-Level команді — Олександру, Максиму, Роману та Володимиру — за відкритість у спілкуванні, підтримку та зворотний зв’язок. Незалежно від своїх керівних посад, ці люди завжди залишаються доступними, людяними і щиро зацікавленими в розвитку кожного члена команди.
Час летить дуже стрімко й непомітно. Озираючись назад, я вирішив поділитися своїм фідбеком ще раз — тепер уже з перспективи семи років, які я пропрацював у Kitsoft.
Мій шлях у компанії розпочався з позиції молодшого спеціаліста. Завдяки підтримці команди, довірі керівництва та власним зусиллям, я поступово виріс до керівника напрямку QA. Але мій розвиток на цьому не зупинився. Я зумів перекваліфікуватися та перейти до тієї сфери, яка завжди мене цікавила — кібербезпека. Сьогодні я очолюю відповідний відділ, і вдячний компанії за те, що вона завжди підтримувала мій професійний розвиток у цьому напрямку.
Kitsoft — це компанія, де твою думку чують, де створюють умови, аби ти міг досягати власних цілей і втілювати мрії. Окрема подяка
Загалом за ці 7 років у мене склалося лише позитивне враження. Kitsoft для мене — це не просто місце роботи. Це — команда, яка стала справжньою сім’єю.