То й у продуктових компаніях на прямих контрактах працюють такі самі фахівці без мегаекстраординарних вмінь.
Звичайних вмінь достатньо для створення більшості продуктів — воно ж як Лего.
Я під кожною такою статтею від аутсорс-компаній намагаюся нагадати про прямі контракти й про те, що варто постійно перебувати в пасивному пошуку роботи: витрачати всі свої 100 запрошень у контакти в LinkedIn, додаючи українців із компаній, у яких хотів би працювати й де ти є бажаним кандидатом.
Вести український ФОП у рази простіше й дешевше, і податки менші, ніж у турецької компанії — можу підтвердити з власного досвіду.
Якщо прийдуть, то просто втратять свій час і підуть з порожніми руками. А ще мені дуже складно уявити, яким чином економічна ситуація в Туреччині має погіршитися настільки, щоб почали приходити до такого малого бізнесу, як у мене — який складається з одного працівника: мене.
Ця тема про soft skills. Для коментарів про Туреччину є ось ця моя тема — бо це виснажує розписувати одне й те саме в різних темах на DOU кожному, хто згадує, що я живу в Анталії.
Звісно, soft skills важливі — вони допомагають проходити співбесіди на прямі контракти й заробляти більше, без потреби віддавати ~50% посередникам на кшталт Sombra.
Ciklum купує GoSolve Group: посилить розробку АІ-рішень
GoSolve Group спеціалізується на мові програмування Go, хмарній міграції, модернізації та DevOps.
Де логіка?
студент в GoIT
Моє навчання почалося із безкоштовного марафону від GoIT. Там розігрувався повний курс серед учасників — ця ідея мене підкупила. Не виграв, але втягнувся настільки, що без вагань інвестував у повну програму з Data Analytics — рішення точно себе виправдало.
Дякую карʼєрному центру GoIT за сапорт — дуже допомогли з тим, як оформити профіль, що писати в описі проєкту, а що краще винести в окремий файл.
Чергова реклама платних ІТ-курсів, після якої абітурієнти можуть розвісити вуха й побігти оплачувати навчання в GoIT.
Що важливо знати й уточнити:
Коли потерпіла звернулася у відділ кадрів, їй порадили «не робити з цього велику проблему».
Згадав пост про компанію NextOne Technologies, яка зараз називається Insiders. Фахівці досі продовжують іти туди працювати, включно з жінками, попри все, що відомо про компанію.
Я не шукаю ідеальних кандидатів. Я шукаю тих, із ким з’явиться процес, що живе, росте і часом навіть конфліктує — але не зупиняється.
Логічно було б шукати фахівців, які зможуть виконувати роботу, але у вас свої критерії. У будь-якому разі, ще раз дякую, що завчасно про ці критерії попередили
Дуже корисна стаття, щоб розуміти, чи варто конкретному кандидату працювати в компанії Profit Whales
У LinkedIn є пошук фахівців за навчальними закладами, ви можете знайти студентів обох шкіл, подивитися, скільки з них знають Python і куди вони працевлаштувалися
Можете піти ще далі й додати їх у контакти, щоб розпитати, скільки часу вони шукали роботу після завершення навчання
Як знайти справжні відгуки про ІТ-курси та збільшити свій шанс на працевлаштування
Я пройшов опитування лише раз цього року. Дивно, що ви називаєте мій заклик до українських ІТ-фахівців в Україні пройти міжнародне опитування — накруткою.
Поясніть, у чому саме полягає викривлення статистики, бо я вважаю, що співробітники Stack Overflow впораються з обробкою відповідей — як це було й у попередні роки.
Кому я хочу зробити послугу? — Я роблю те, що вважаю за потрібне і на що маю сили. Тож собі — точно.
Покращувати впізнаваність бренду «Україна», бренду української ІТ-сфери й, відповідно, українських ІТ-фахівців.
У мене відсутнє розуміння, яку саме відповідь про бренд ви очікуєте. Ви почали з теми меншовартості, а зараз займаєтесь безпідставними образами — лише за те, що я підготував для вас посилання, щоб ви могли знайти відповідь самостійно.
У темі вже є пояснення: згадки в топ-10 впливають на впізнаваність, а впізнаваність — це частина бренду.
Ви можете самостійно дослідити це питання й створити тему на DOU, де обґрунтуєте власні думки — про меншовартість чи про що завгодно.
Просто висловіть свою думку, замість того щоб ставити під сумнів те, чим займаюся я та спільнота, яка розуміє, навіщо це все.
А порівняння українських та румунських ІТ-фахівців дослідіть самостійно, якщо вам цікаво
Дуже прикро, що ви так сприймаєте популяризацію бренду українських ІТ-фахівців та України на міжнародному рівні, де переважно спілкуються англійською мовою
Solidgate:
Наші розробники щодня роблять40-50 деплоїв і випускають оновлення навіть у п’ятницю.
Наши специалисты много работают — в среднем это10-11 часов. Они это делают не потому, что их кто-то заставляет. Они просто любят то, чем занимаются и хотят видеть результат своей работы.
Безоплатні перепрацювання шкодять здоров’ю, деплої в п’ятницю — нервам. Бережіть себе, працівники Solidgate та Genesis.
Стосовно $1000 за публікацію в ІТ-медіа — думаю, значно вигідніше замовляти рекламу у відомих українських ютуб-блогерів із гарною репутацією. За $1000 можна отримати кілька інтеграцій, і охоплення буде значно більшим.
Є таке. Раніше я думав налагоджувати зв’язки з іншими ІТ-медіа через публікацію своїх технічних статей — на випадок, як зі Stack Overflow Survey: stackoverflow.com/dev-survey/start — щоб відповідали.
Але в одних ІТ-медіа в технічні статті вбудовують рекламу платних ІТ-курсів, в інших — рекламу азартних ігор, а в третіх — публікують рекламні статті про ІТ-компанії навіть без перевірки, чи компанія юридично існує.
Єдина користь від цифрової гривні буде, якщо Зеленський, Єрмак, Татаров, Гетманцев і Федоров усі переведуть свої гроші у цифрові гривні й тільки ними зможуть усюди розраховуватися.
Прочитав попередню тему про «успішний успіх» — dou.ua/forums/topic/54243 — і реакція спільноти для мене очікувана. Можна те саме написати й на Reddit — реакція буде схожа.
Я скоротив вашу попередню тему до: «Я класний, працюю в крипті, треба працювати в кайф».
Хочеш підтримки — можливо, LinkedIn дасть.
Впевнений, що ви робите щось корисне для ІТ, судячи з того, що написали в цій темі, але вас знають лише у вашій локальній криптобульбашці. І враховуючи, що більшість криптопроєктів перетворюються на шахрайство, навіть Трампкоїн, а крипта — це лише маленька частина ІТ, то ставлення до вас стереотипне.
Вишенькою на торті є те, що ви зараз ще більше налаштовуєте спільноту проти себе. Бо я, наприклад, попередню тему свідомо проігнорував: глянув — і мені було лінь щось писати. Але тепер ви навішуєте ярлик на всю спільноту, ніби всі зайшли й вас критикували.