Не завжди можливо просто взяти і прикрутити ПВ. Рішення про Puppeteer було прийнято ще в 2019 році — тоді ПВ ще не існувало в природі. З того часу накопичувались і костилі, і тести В теперішній момент майже всі команди та інфра заточена під Puppeteer, і та ліба, яка параллелить тести на AWS також заточена на Puppeteer. Тестів на різних вертикалях десятки тисяч (може, навіть сотні). Багато ефорту займе перехід всіх, та і розробники не в захваті — вони вже звикли до теперішнього фрейму і не полюбляють зміни.
До речі, зараз в мене на проекті ПВ, і все одно частина цих «костилів» із ліби чи їх аналогів стає в пригоді.
Брати подачку від людини, яку ти зневажаєшь та віддавати її державному фонду, де голова розповсюджує наративи, що всіх (окрім нього) потрібно пустити на м’ясо? Thanks but no thanks.
«Адам Жоржович робить паузу і повертається перед дзеркалом в профіль дико скосивши очі, як скажений кінь.
Адам Жоржович: А профіль — ета вабще. Пізд*ц усьому!» ©
Потужне і ефективне рішення для подальшої мобілізації заброньованих. Заплатив за бронь -> «ситуація потужно змінилась» -> прибрать бронь або лімітивати термін дії -> з твоїх грошей тобі платять ’штурмові’. Якщо ресурс вичерпано — повторити з іншим. Sounds like working approach. Oh, wait...
Я би пропонував ще не використовувати продукти JetBrains (навіть безкоштовні) та перейти на скрєпні VSCode та Eclipse.
Якщо в компанії, раптом, ці IDEшки маст, треба відразу бігти на Доу та писати пафосну відмову від співпраці з закликом, бо компанія не поділяє українські цінності та переказує кошти компаніям, які заснували громадяни агресора.
Здається, пан Гетьманцев плутає коричневий колір з білим. Я ще не чув про таку екзотичну форму дальтонізму.
Я б запропонував більш цікавий варіант — зняти всі гроші з рахунків та відкрити ФОП на дружину / сестру / мати / бабусю та домовитись з роботодавцем перезаключити контракт. Тоді можна і споживацькі звички не коригувати, і примус буде не дієвим. Звісно, до того часу, коли жінок не зроблять теж винними державі.
Не варто називати великосяйного Зе та дітей державних функціонеров черешеньками. А то, може, раптом Доу-таки читають...
Добре, якщо тепер відсилання до правового поля питання стало приналежністю ’секти свідків нелегітимності’, аргументую більш зрозумілою мовою.
Ти та група інвесторів є замовниками модернізації існуючого програмного продукту від великої корпорації. Ви наймаєте ефективного менеджера і разом з ним визначаєте умови контракту на розробку нових фіч, приєднання нових модулів, виправлення певних критичних багів, невеликі правки веб-морди, впровадження нових пермішенів, інтеграцію з зовнішніми сервісами.
У контракті ви чітко прописуєте, що ви надаєте на виконання всього 5 років; якщо виконання буде успішним, буде продовження контракту, якщо ні — буде вибір нового менеджера.
При цьому, у критичній ситуації команда повинна залишатися на проекті на той термін, поки критичні несправності не будуть виправлені.
Після 5 років ви підходите до менеджера і пред’являєте результати. Під час його каденції:
Після роботи впродовж 5 років менеджер працював незадовільно, не врахував ймовірність DDOS атак, хоча ймовірність була оцінена ризик менеджерами вельми високо, не виправив критичні вразливості і, власне, не пред’являє адекватний план виправлення поточних проблем, списуючи все на проблеми інтеграції з постачальниками.
На основі прописаного у контракті терміну повноважень, ви хочете скористатися опцією заміни менеджера, на що менеджер, посміхаючись, каже:
«Не на часі. Питання моєї заміни зараз не стоїть. Ось подивись, яка жопа на проекті — ось поправлю, тоді піду.»
Ти:
«Але контракт...»
Менеджер:
«Не час читати ці контракти. Ось тут система наближається до занепаду — я беру додаткові інвестиції з вашого резерву і ресурси з інших проектів на свій, оскільки жопа, проект розпадеться, якщо я цього не зроблю. І взагалі, я чув, що у тебе є старенький Форд, а ти собі новий Рендж Ровер купив. Отож, Рендж Ровер потрібен на потреби проекту. І щось ти взагалі розпатякався, ти ж хочеш, щоб продукт вистрілив? Тобі треба йти в команду протидії DDOS, поовертаймити. Ти ж не хочеш, щоб продукт остаточно звалився і бенефіціари втратили свої активи?»
Наче в 2014 це нікому не заважало провести вибори без окупованих територій та з зеленими істотами та обстрілами на границі, чи «це інше»?
До речі, є цікавий момент в Конституції, котрий явно порушує поточна моно-більшість, але це ігнорують як наслідок маніпуляцій.
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років.Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев’яноста днів з дня припинення повноважень
Стаття 83У разі закінчення строку повноважень Верховної Ради України під час дії воєнного чи надзвичайного стану її повноваження продовжуються до дня першого засідання першої сесії Верховної Ради України, обраної після скасування воєнного чи надзвичайного стану.
В Конституції немає нічого про недоцільність виборів преЗЕдента в умовах воєнного чи надзвичайного стану, є тільки стаття про ВРУ.
Тобто, відмова преЗЕдента від виборів може прирівнюватись як узурпація власті та не визнаватись міжнародними партнерами на офіційному рівні. Та, власне, не тільки міжнародними.
Стаття 64? Де тут маніпуляція? Чітко і ясно прописано. Або в нас юридично «особливий» воєнний стан, котрий може відмінити Конституцію взагалом?
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.
Хоча б це.
Обовʼязки чоловіків-українців, які живуть за кордоном
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.
Про вимогу про носіння документів та пред’явлення на вимогу ТЦК (ТЦК є війсковим формуванням)
Стаття 17.Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.
Обмеження керування транспортним засобом для чоловіків, які «ухиляються».
Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.Ну і стаття 24
Конституція України
28.06.1996 — 16.04.2024
R.I.P.
«Тут поховано закони, які були так важливі, що вирішили відпочивати вічно, під наглядом юридичних ангелів!»
Wasted.
Наче Франція та Чехія зі Словаччиною зараз себе добре почувають.
...який може також стягуватись у разі примусової бусифікації. Це забезпечить додаткову фінансову мотивацію бусифікованих, вважає Гетьманцев. Чим старанніше буде штурмувати посадки призваний ФОП, тим швидше він наблизить націю до перемоги, і тим скоріше війсковий сбір для ФОПів буде відмінений. А може й не буде.
Вже «вони», бо я вже більше року як не в Віксі. Навряд. Було би гарно, але, наскільки я знаю, там не достатньо абстракцій щодо приватної інфри у Віксі + тіму, що розробляла ту лібу, розформували. Ну і вона строго заточена під Пюпетір, який зараз рідко де зустрінеш.