Та люди користуються наче нормальні. Краще тільки дея за х3 прайс.
Бойлер і кондей викреслюємо якщо у вас батарей менше 10-15кВт*год. Воно то можна тільки який сенс зїсти малу батарейку за пару годин.
На Алі купляєте інвертор Anenji 48В 5-6кВт тільки шукати ті що можуть з Польші відправити, за тиждень-два буде у вас. Ціна в районі 300баксів ~ 12000грн.
На олх шукаєте батарейку 51.2В 5кВт щось заводське типа deye ~35000грн.
Монтаж це вже по місцю шукати. Грошей ще й обмити це все залишиться :)
Направлення на МСЕК робить ваш сімейний лікар. Спочатку направляє до профільних лікарів типу обхідного листа, потім сімейний робить направлення на МСЕК, це направлення підписує головний лікар вашої поліклініки.
Маленька газ плита теж в наявності. Але якщо світло регулярно є і акуми дозволяють, то навіщо мені витрачати невідновлювальні газбалони якщо є відновлювальний запас електрики :)
хз у батьків в селі в садку під горіхами сусіди косять траву на сіно, проблема тільки одна що треба косити
Якби в мене був газ я б напевно купляв менше аккумів :) А так маю запас аккумів і мені не треба чекати графіків щоб приготувати їсти.
P.S. коли блекаут то вмикається зовсім інший режим економії :)
І запросто працює від невеличкої зарядної станції чи інвертора.
Батьки в селі сушать вже на грубі/печі бо то вже зазвичай сезон коли топлять в хаті. А так щось типу сушки бажано мати. Але живучи в селі сушка це прям маст хев бо стільки всього можна насушити.
Горіх взагалі гарна тема біля дому. Ніякого догляду не треба крім обрізки гілок. Його не люблять всякі комахи що є плюсом влітку. Ну і восени коли вже зазвичай менше забот збирай горіхи, ще й гроші за них дають непогані.
Будь-який фотоштатив підходить якщо що.
Купив проектор на Алі Magcubic HY350MAX. Я пам’ятаю що колись давно то коштувало 500-1000баксів, а тут за 70 гарна картинка, прям на стіну десь метра 3 шириною кіношку подивитися довгими зимовими вечорами.
Щось типу такого www.aliexpress.com/...tem/1005009818512320.html
Купіть набір для збірки павербанка дуже захопливо і актуально :)
У мене екзамен в майкрософті приймав такий носій індо-англійскої що куда там нашим братися :)))
Якщо вони зможуть не допустити шахрайства на своєму базарі то матимуть великі шанси потіснити олх.
То ви ще просто не бачили як ті поварені шини відвалюються :)
Доречі зварні шини гірше ніж болтове з’еднання при частих температурних перепадах, коли акум стоїть в умовному неопалюваному сараї.