А шо там дивитися — плінтуса старі деревяні підмалювати свіжою краскою и прибили назад. Стелі натяжні там пох на примикання стін.
Ну недавно робили косметичний ремонт в бабусіній хаті, частково міняли деревяну підлогу + електрика по новій, + душова кабінка. Нічого складного, половину власними силами. Нові меблі + обладнання дорожче вартує ніж ремонт, їх що в стару що в нову хату купляти.
Звичайно це не той ремонт як тут деякі люблять по 100К вбухать в квартиру
Що в старій хаті що в новій фінішній ремонт коштує плюс-мінус однаково. Але вам не треба будувати саму коробку якщо вона вже є.
Всі розрахунки по електриці враховують коефіціент використання, зазвичай біля 60% для жилого фонду. Ніхто не закладає 100% навантаження.
6 квадратів для однофазного підключення варочної поверхні малувато.
да ну навіть для самих тяжких умов тіпа пучок дротів в одній трубі для 6мм2 допустимо 40А ~ 9кВт. Я не представляю що треба гріти на плиті щоб довготривало споживати 9кВт.
Ви недоопрацювали інструкцію — у екофлоу дві вилки вхід і вихід :)
Вночі дуже рідко відключають. Навіть якщо графік є все одно можуть і не відключати. Це десь після півночі до годин 5 ранку.
Обирайте або пралки вночі або вдень без світла.
Все вірно написано. Доповню тільки що чомусь щоразу пишуть відмовитись від потужних приладів. Але чому відмовитись? Навпаки включайте їх вночі. Пральна машина, посудомийка, бойлер — багато нової техніки мають таймери відстрочки включення, користуйтеся. Немає таймера — купіть за 300-400грн таймер в розетку. Або просто вмикайте коли йдете спати — думаю для багатьох це час після 23 години.
Купіть термопот і нехай гріється вночі — на цілий день матимете гарячу воду незалежно від світла. Поставте лічильник день ніч і ще й будете менше платити
А як на паливо скидаєтесь? У нас в будинку аналогічно, але поки ще паливо купляли «на здачу» від першої суми. Як далі краще організувати купівлю пального?
Я в курсі. Просто люди ледачі і більшості інформація не потрібна понад мінімум для життя.
Коли винайшли інтернет теж розповідали про «ну ось нарешті вся інформація світу доступна будь-кому з комп’ютером». А потім 99% трафіка скотилося до ютубчика і тіктока.
Так зарядки можно паралеллить сколько нужно. Обычно 0.5С любой Lifepo4 нормально переносит что означает ~2 часа для заряда.
Від авто так щоб не нашкодити генератору можна ват 500 брати.
Інвертор плюс 6кВтгод батарейка. Від авто можна підзарядитися на крайній випадок, бо в квартирі генератор не варіант. Газова плитка туристична на балончиках. Запас води пару відер грязної і ~50л питної.
Але якщо блекаут більше
Тю блін як тут не згадати «Це інтернет дєтка, тут можуть постать на.уй»
Сенс життя це точно не про насолоду і розваги. Це спосіб прожити n-років.
Просто работа это потратить свое время на чужое дело и получить оплату. А смысл жизни надо искать в другом.
Це як в тому анекдоті «ви не боїтеся навчати персонал, адже вони стануть розумніші і підуть з компанії? Ні я боюся що вони не навчаться і залишаться»
Так і з менталкою — психічні відхилення не лікуються і залишаються в компанії. Є люди яким майже примусово треба показати що таке психолог, бо самі не підуть ні в якому разі.
Вам шашечки чи жити. Ми 90 градусів не виводили воно мені жити не заважає. Порівняли стіни та й усе. Стару побілку треба було змити це да брудний кусок роботи. Ну і хата була в жилому стані, не аварійна халупа.
Взагалі без проблем дирка робиться в любому місці перфоратором за пару хвилин. Це не бетонні стіни в квартирі :)