Спірні аргументи. Але... якщо хочеться в офісі в т.ч. пити каву та спілкуватись — мейбі це доволі хороший варіант щоб не було скучно)))
Ок, уточню "деякі роботодавці так оцінюють"...я не роботодавець але знаю достеменно про такі факти із прямих джерел.
А в чому полягає суть давати таку перевагу?
Ви задали питання про системність і отримали відповідь, яка вам не сподобалась. Роботодавець (і HR) оцінює жінку нижче по грошах тому що на його думку вона буде все те що я описав...тому і «вважає справедливим» платити на
Ви смієтесь, але все банальніше: «народжувала? заміжня? діти маленькі є? а збираєшся». Може не в лоб, але відповіді на ці питання будуть отримані і вплинуть на результат. Плюс ті ж ейчарині перші будуть дискримінувати жінок по «нежіночим» спеціальностям — бекенд, мобайл і т.д. (інше діло — дизайн, тестування, суппорт)
Як впали так і виростуть. Це ситуативна штука — страх інвесторів, що уряд щось зробить компанії чиї акції вони тримають...
Ось чесно, я із цією темою стикався ще
Проблема в тому, що потрібно не давати використовувати десяток фопів, якось це легко перевіряти. А оскільки у нас таке не вміють, то схема використовується...але такий облік вести реально дуже важко...
Ви праві безперечно. Однак такі схеми вже мало популярні в сучасній Україні, бо їх дуже важко обслуговувати і дуже легко контролюючим органам довести, що ці ФОПи афільовані — ведуть торгівлю в одному приміщенні, наприклад, 5 чи 20 фоп-ів. Їх обслуговує 1 бухгалтер і здає звіти одночасно та із одного ІР. Таке роблять переважно дуже скупі та дуже хитрі, яких ще не покарали за це, бо вони недостатньо для цього великі)))
хіба скандали якось впливають на фінансові показники? Ілону Маску ось навіть політичні скандали ніяк не заважають)))
Думаю, ніяк. ЗМІ ж спеціально розкопають хто і що і напишуть «айтішник із київського офісу міжнародної компанії СофтПромСервіс привселюдно назвав професорку та політологиню мілфою» і все, компанія відхреститься та звільнить. Напевно, хіба що не вести ніяких соц. мереж.
Ти крутий, ріспект. В сторону фронта взагалі не дивився? Типу хоча б якісь мінімальні знання реакта та ангуляра?
Та знаю, але кажуть, що бажання їсти 3 рази в день — це доволі непогане бажання. Навіть якщо для цього треба робити 1С.
Блін, коли ти старий 1С-ник, який і кодить, і спілкується із клієнтом, і тестує, і архітектуру придумує і консультує клієнта. А потім зрозумів, що у великому айті це 5 різних людей.
Чувак, ти на повному серйозні розказуєш програмістам 1С, які пишуть код, що вони бухгалтери?))) 1С це лише на 5% бухгалтерія, решта — це автоматизація всього іншого — склад, оперативний, виробничий облік, фінансовий облік, оптова та роздрібна торгівля. Зараз 80% 1с-прогерів не знають бухгалтерію або знають дуже поверхнево...
І так — аналізувати JSON потрібно ,тому що високий % тупих кодерів, які косо-криво напишуть імпорт і компанія втратить продажі або отримає штрафи.
Ви все правильно говорите, але є і інші шляхи — зменшити потік новин + більше спорту + психотерапія + збільшити кількість радощів у житті (майже всі зараз намагаються більше страждати та бути менш щасливими, бо ж війна і «як можна радіти життю, коли наші хлопці....».
І що це вам дало б, крім виснаження та грошей?
Комусь в нашому швидкому світі треба ідеальний результат?