Хороша стаття)
Цікаво було прочитати про Feature Request, ніколи не чула про це. І приємно вражена від того, як ви сформулювали питання в опитувальнику. Прямо «помістили» юзера в ситуацію.
Дуже класні підходи!
Я робила такі:
1) Не ставити багато запитань ліду. Краще максимально все прояснити одразу, ніж потім переробляти.
2) Вияснити, що для тебе ок: овертаймити по будням чи працюввати на вихідних, але ніяк не поєднувати це все)) Вигорання дуже швидко наступає.
А що саме ви не зрозуміли? Ох же це покоління страше тіктокерів все пояснювати треба))
Ви так круто пишете! Які курс та канали порадите для проджект- менеджера? Які особисто проходили, якщо не секрет?
Олеже, ви будете здивовані, але зараз, дійсно, так сформований ринок. Наразі для ІТ — це великі гроші, хоча раніше їх отримати було набагато легше з таким же стеком.