• AMO

    Я ніколи не лишала відгуків на своїх колишніх роботодавців, але АМО буде виключенням.
    спойлер: це не замовлений відгук 😁, бо знаємо кейси, коли всі позитивні відгуки чомусь пишуться одним числом)))

    Кейс: Нещодавно мій знайомий отримав офери з різних відомих подільських продуктових стартапів, включно з АМО. Думаю, багато людей дуже страгляться із тим, що ж обрати. Так-от, якщо у вас така ситуація раптом склалася, то напишу конкретно, чому варто обрати саме АМО, а не щось інше.
    1) Немає трекінгу часу
    Так, уявіть, він ще досі є в інших компаніях і тобі потрібно звітуватися про кожні 5-10 хвилин виходу за межі офісу.

    2) Колектив.
    Я працювала конкретно в АМО Publishing і за нього можу сказати, що це бест колектив евер! Всі один одного підтримують, діляться порадами і, головне, якщо ти щось не знаєш, то завжди можеш запитати когось і це навіть заохочується. І, відповідно, ти не відчуватимеш себе якимось «недо».

    3) Немає зверхньості C-level-у.
    Тут немає практики того, що хед або СЕО «дуже зайнятий» і твої проблеми — це дрібʼязки.
    Якщо є проблема- значить або залишимося довше і обговоримо це або ще якось її вирішимо. І це круто.

    4) Дуже багато плюшок ( ну це певно всі генезійці знають, але в АМО їх прямо дуже багато)

    5) Тебе не пушать коли ти тільки прийшов на роботу і маєш період онбордінгу. Від тебе перші дні не вимагають, щоб ти підняв ревеню х2. Все у своєму темпі. І ти не стресуєш конкретно через це.

    6) Твої ідеї чують (особисто для мене — це було надзвичайно важливо), тобто: хочеш затестити нову нішу — давай, новий формат креативів — давай. Не було такого, що от у когось виходить і ти роби так само. Вони завжди заохочують шукати свої власні креативні підходи, а не копіювати підходи членів команди. Таким чином, співробітник розвивається.

    7) І найважливіше, якщо ти джун, то не виконуєш роботу рівня мідла. Таке існує, бо мала такий досвід роботи в одній горе-компанії.

    8) Люди.
    У багатьох людей є різні хобі та діяльності, крім роботи. Відповідно, на це у них є час = вони не переробляють на вихідних (хіба якщо запустив тест і ну дуже цікаво тобі особисто, які там результати)

    Тому, раджу обирати АМО Publishing ❤️