Frontend Developer
  • Mate academy, кто, что скажет?

    Навчалась в Mate-academy півтора року на курсах Frontend-developer flex, також купувала у них 2 рази англійську мову. Сказати, що я задоволена, це нічого не сказати. В порівнянні маю інші курси по фронтенд розробці, а також вчусь в університеті на інженерну спеціальність.
    Ментори круто пояснюють весь матеріал, практики справді дуже багато, але треба самому теж багато вчити, на виході отримуєте 4 пет проекти в порфтоліо, над деякими можна сидіти по 1-2 місяці, але результат того вартий. Завжди на зв’язку координатори та ментори курсів, допоможуть тобі. Також перевіряють в тебе всю теорію, щоб ти був готовий до технічних інтерв’ю, допомогають зробити круте резюме , портфоліо, та соц мережі для роботи. Англійська теж дуже допомогла, особливо уроки Interview english, вчили відповідати на всі дивні питання від рекрутерів англійською. Якщо готові працювати та дуже дуже багато вчитись, вам тут однозначно допоможуть. Неймовірно вдячна всім менторам та координаторам за підтримку, допомогу та мотивацію!