рекрутер зазначила, що рекомендує мені шукати роботу у своїй теперішній сфері і грубо кажучи «не лізти» в IT.
Спробую пожартувати: цікаво, тій панянці-рекрутерці свого часу також порекомендували не лізти в IT? і вона очевидно не дослухалась?
Ви все правильно доносите, за невеликим ньюансом...
Я керую програмою з більше ніж 100+ людей. 30% людей в моїх командах знають AutoSAR, тому що перед ними стоїть задача створити функціонал, який спирається на AutoSAR стандарт, 70% створюють інші компоненти
Дурне питання — а перед ними не стоїть і ніколи не буде стояти задача замінити когось з тих 30%, які захворіли, пішли у відпустку, звільнились і т.ін.? Прямим текстом — ви не стимулюєте їх до засвоєння відповідних стандартів якщо вони вже працюють в Automotive ? Но це мале пИво...
якщо у Вас з клієнтом ще нема успішного досвіду, вони будуть спиратись на сертифікати.
Ну да, саме так! В тімі, який три роки працює, ви маєте 30% «експертів по сертифікатам»; в тімі який щойно формується, замовник хоче
AutoSAR — специфічний стандарт, людям які розроблять applications, точно не потрібен.
Та да, Ви кажете шо не потрібен і не обов’язково, а замовник починає розмову не з С++ і Пайтона, а з того скільки людей мають досвід ASPICE, AutoSAR і сертифікати ISO 26262. Більше того, спостерігаю шо і девелопери з такими навичками далеко від Automotive йти не бажають.
З кінця минулого століття :) приймаю участь в наймі, і мушу сказати шо список складено дуже м-м-м оптимістично :) Нема головного: степеня вашої персональної нахабності на вході, при відповіді на запитання рекрутера «які Ваші очікування?» :) Далі йдуть ваша цінність для компанії в даний момент (якщо є жирний проект, то можна і переплатити, а пізніше м-м-м оптимізувати витрати), ситуація на ринку, софт- і хард-скіли, об’єм роботи і т ін. ... а тепер ще й стать і тісно з тим пов’язана ваша локація :)) Не останню роль грає клієнт: і те, скільки він платить компанії, і його відгуки про дева, якщо дев спілкується із замовником. Нарешті, на великому проекті де багато людей (бажано джунів) отримати підвишку простіше ніж там, де працює всього один-два сіньори. Відповідно, практично нічого не значить т.зв. «справедливість» :(
Згадані «плюшки», якщо вони ± стандартні, не мають практично ніякого значення, на них переважно не звертають увагу... хіба компанія оплачує молодих масажисток :) І дуже мало людей додають у думках ті плюшки до своєї зряплати. Аналогічно, не має великого значення самодурство чи прогресивізм керівництва компанії. Якби негативний відбір працював 100% так, як пише автор, компанії-«самодури» дуже швидко щезали б з ринку. Вплив мають манагерські якості безпосереднього керівника, якій мав би першим і побачити вищезгадані якості, і довести старшим пацанам, які приймають рішення, що в даному випадку питання стоїть не про можливість чи неможливість підвишки, а про те що вона необхідна.
як менеджити джунів так, щоб не передумали працювати в ІТ
Троха дивна посилка: заставити джуна передумати працювати в ІТ (якщо я правильно зрозумів). Я займаюсь в т.ч. менторкою, а також підготовкою студентів і трейнішок вже з півтора десятки років. Мушу сказати що просто не пам’ятаю (або не знаю) випадків коли студенти передумували йти в ІТ (хоча звичайно було що деви міняли специалізацію або подавались в бізнес-аналіз чи менеджмент); навпаки, було з десяток вайтішніків з самих різних галузей. В мене, особливо останні роки, мотивація зазвичай виглядає так: зробити все можливе аби після нашої практики чи Академії талановиті студенти обрали саме нашу компанію; власне IT особливої реклами наразі не потребує, ІМХО.
Я би порадив наразі повернутись до ретроспетиви своїх спрінтів ...
В принципі ідеї м-м-м цікаві :), все можна розглядати, але кагбє некоректно обіцяти Япенії і Китаю хоч Сибір хоч Калінінград, бо ж останні нам на жаль не належать :(
Наприклад, для чого зберігати взагалі прохідний бар’єр якщо навіть одна людина від партії може бути обрана? лехше взагалі відмінити його. І чи не здається ТС що якщо навіть СБУ зможе забезпечити всіх бажаючих партизанів вибухівкою і при тому не спалиться нах, то наші шановні партнери скажуть «фе» і припинять постачання тяжкого озброєння?
Опщєм, в чистому залишку лишиться "дай"Бо не зафакапити свій фронтенд", волонтерка на ЗСУ, і не підтримувати окупанта, і це не так і мало.
Я досі вважаю, що навіть з огляду на війну, тарифи доставки НП завищені, принаймні для деяких груп товарів ...але відділень багато, працюють чітко, якщо жабу придусити — тут повний решпект :)
дякую !
років два тому було дві статті про «синдром самозванця»... здається тут же ж, на ДОУ :) ... до речі не певен що ця не є частково перекладом на українську одної із них ... все одно, дуже сорі, чи не може хтось поділитись лінками на них?
а прочітать те шо співпадає :) ?
ІМХО якщо та війна і є прогнозованою, то тільки на рівні глибокого аналізу від пана арестовича: «злі язики з того боку кажуть», «дураку зрозуміло», " «два-три тижні» і таке інше. Оскільки, як правильно підмічено, улус веде не війну а спєцопєрацію по переміщенню українців з України к будь-яким їпєням подалі жеби «нє смєлі так жить», шукати чіста військові підгрунтя марно :( ІМХО таке: прям щаз — ні, наступального потенціалу замало, техніка вивезена в мордор; а 15 грудня як обіцяє Ярош — то вже хз, йому видніше. Є також на мою думку передумови наступу, політична і важлива: зігнуть картопляного лося в дугу або відправити до Макєя і потому «помститись» за нього клятим бандерівцям. Допоки він живий і віддає накази, видається що закінчити кар’єру секретаря каміцєца камсамола і політрука роти — на лаві підсудних, він не хоче. Друга, військова, тому менш важлива — морози, по нульовій температурі через Волинь ані танки не проїдуть, ані солдати не проповзуть, хіба Іскандери будуть літати. І щодо Рівного є великі сумніви, набагато важливіше перерізати залізницю в р-ні Ковеля, Володимира, Червонограда і Львова. Но і вдруге взять Київ за три дні.
Є альтернатива наступу: окупувати Білорусь, нікуди особливо наразі не лізти, але створити загрози для України на майбутнє і продати «Мінськ наш» як перемогу у війні і порятунок братського народу від бандер.
Це як кому; вам не існує, а я говорю не про потужність приладу а про споживання ел-енергії:
Сучасна пралка споживає...
uk.wikipedia.org/...енергетиці.Кіловат-година (кВт⋅год) — позасистемна одиниця вимірювання кількості виробленої, або спожитої енергії...
навскідку, перше посилання: russian.china.org.cn/...5/26/content_20121979.htm
але само собов, якщо Ви чогось не знаєте — то воно того і не варте :((
Люди, перехрестіться! Китай — друга економіка світу після США (на порядок більше російської), найпотужніші валютні резерви у світі, найбільша за чисельністю армія у світі ... ви б це хотіли п порівняти — з чим? з пантамі «забірайтє манаткі»?!
Мне лень было искать цитату
Да? а подумати, перекласти — тоже ліньки? бо в перекладі звучить так: «Демократия — наихудшая форма правления, если не считать всех остальных которые люди испробовали». Тобто — найкраща з існуючих досі, а не «лучшего не придумали».
Современные цивилизационный правила ака «Ялтинско-Посдамская система» установлены США, Британией и СССР.
Нічого Ви не зрозуміли :(
россия профессионально машет кулаками на международном ринге уже лет триста, а Китай пока только разминается у скамейки запасных
Кхм... Як на мене, орки ще не знали як в них піська називається, коли Сунь-Цзи вже написав і застосовував «Мистецтво війни». Власне, це і є відмінність: США, Британія, почасти СРСР і Китай грали (грають) у важкій вазі і могли встановлювати правила користуючись «правом сильного», а теперішня росія всі правила хєріт, посилаючись на бєспрєдєл, на нездійсненне бажання бути сильною і на казки тіпа «300 лєт на проффєсіональном рінгє». Ядерна зброя? її ще треба вміти запустити, а останні випробування були 32 роки тому.
между отжимом Китаем Тибета и отжимом россией Крыма
А в кого саме Китай віджав Тібет кстатє? і коли то було?
Перевіряйте на всякий випадок шо в методичках випускники мгімо пишуть :(
Красиво :) Але неправда.
Да и само выражение "мирные города"...
Це ляпнули десь на скотному дворі, ви акуратно повторюєте, я цього не казав. Я казав про мирне населення, здається різниця зрозуміла.
Черчиль: "демократия — ужасная штука, но лучше пока еще ничего не придумали«.
Черчіль казав: «democracy is the worst form of government — except for all the others that have been tried». В оригіналі нема слова ані про жах, ані про «наразі не придумали», ви знову повторюєте росТВ.
Аналогічно, цивілізовані правила — це зовсім не означає «правила встановлені США та їх сателітами», хоча для когось звучить напевно дуже схоже. Ви або не зрозуміли з чим ви сперечались, або свідомо вводите в оману. Припустимо що 140 країн світу голосують в ООН «из нежелания заработать живительные санкции от госдепа» (дивно — на Іран вони вже накладені, але не проголосував...). Так хіба ж це не буде означати, що якщо переможе захід, то перемагає перевірений принцип «хто сильніший — той і правий»? Звичайно означає. А якщо так, то з чим саме Ви спорите? принцип, який Ви обстоюєте, так чи інакше залишається в силі.
Я ж хочу сказати що є принципова різниця між «правилами встановленими США», «правилами встановленими Китаєм», навіть місцями «правилами встановленими СРСР» — і підходом сучасної росії. Яка — гадаю, Ви чудово розумієте.
Щодо ООН, тим трєпачам ппц приходить у будь-якому випадку.
От воно! Ви дуже правильно сказали про «последний десяток тысяч лет».
Тільки у 1864 році було підписано першу Женевську конвенцію, про хворих і поранених. Люди почали про щось замислюватись. Згодом — ще три, остання в 1949 «про захист цивільного населення під час війни». Далі цитую: «В 1993 р. Рада безпеки (! , тобто в тому числі Росія, США, Китай та ін.) ООН включила
Звичайно були і є випадки повного ігнорування таких норм, в т.ч. зі сторони постійних членів Радбезу. Нюанс полягає в тому, що США намагались замовчувати випадки ведення вогню по мирному населенню, СРСР — розстріли кішлаків і караванів в Афганістані, Китай розповідає що у них все дуже добре у Східному Туркестані, а в Тайвані напевно буде ще кращє. Наприклад, трагедія Сонгмі стала відома завдяки ветерану, який не зміг мовчати, і розслідуванню Конгреса. Британські і французські миротворці не хизувались перед журналюгами тим, що гвалтують дівчаток-підлітків в Конго, ЦАР, Камбоджі, Channel-4 сам докопався і знайшов свідків. Іншими словами, згадані панове розуміли що вони чинять злочини.
Що відбувається зараз — ви чудово знаєте :( Із останнього: орки хизуються тим, що «нарешті» почали бомбити мирні міста за лінією фронту. Це їх метод ведення війни, їх спосіб мислення, якому десятки тисяч років :(( і який «промивання» мазгів від льохкого нальоту цивілізації 80х-90х років, успішно винесло на поверхню. Тому, власне, на моє переконання, на сьогодні маємо не агресію путіна чи провокацію України, не війну хохлів і кацапів, і не війну росії з НАТО. Йде війна світу цивілізації із тими, хто мислить себе над цивілізацією і її нормами, а насправді таким чином опиняється просто поза її мейнстрімом. Аналогічно: нема «хароших» і «поганих» руських, є люди які хочуть і згодні жити разом з усім світом по цивілізованих правилах, і є ті, кому у «не-цивілізації» правила не потрібні, але дуже хочуть в таке лайно затягнути весь світ :(((
Вопщем да, но Ты удивишся — впервые за всю историю и мир (peace) и мир (world) сейчас вертится таки вокруг Украины. Кажется не надо пояснять, что будет одно мироустройство, если х-ло даже не победит, а дожмет до перемирия, и совсем другое, если окажется что любая страна может сказать любой, как в питерской подворотне: давай сюда! а то щаз «наш ебанет как ебанет»!
Чотири рядки не достатньо для єдино правильного діагнозу: описана людина ні в якому разі не оверперформер. Може, дорвався до маленької влади ліда і кайфує, а може він єдиний у вас в команді кого якість коду хоч троха турбує :) Спробуйте дати йому почитати розумні книжки про рефакторінг, скажімо; по книжках, код після рефакторінгу не повинен ламатись :)
Якщо він «вище рангом», дійсно не правий і не розуміє аргументів, то зрештою підставте його пару раз перед замовником :(( шо простіше...