навскідку, перше посилання: russian.china.org.cn/...5/26/content_20121979.htm
але само собов, якщо Ви чогось не знаєте — то воно того і не варте :((
Люди, перехрестіться! Китай — друга економіка світу після США (на порядок більше російської), найпотужніші валютні резерви у світі, найбільша за чисельністю армія у світі ... ви б це хотіли п порівняти — з чим? з пантамі «забірайтє манаткі»?!
Мне лень было искать цитату
Да? а подумати, перекласти — тоже ліньки? бо в перекладі звучить так: «Демократия — наихудшая форма правления, если не считать всех остальных которые люди испробовали». Тобто — найкраща з існуючих досі, а не «лучшего не придумали».
Современные цивилизационный правила ака «Ялтинско-Посдамская система» установлены США, Британией и СССР.
Нічого Ви не зрозуміли :(
россия профессионально машет кулаками на международном ринге уже лет триста, а Китай пока только разминается у скамейки запасных
Кхм... Як на мене, орки ще не знали як в них піська називається, коли Сунь-Цзи вже написав і застосовував «Мистецтво війни». Власне, це і є відмінність: США, Британія, почасти СРСР і Китай грали (грають) у важкій вазі і могли встановлювати правила користуючись «правом сильного», а теперішня росія всі правила хєріт, посилаючись на бєспрєдєл, на нездійсненне бажання бути сильною і на казки тіпа «300 лєт на проффєсіональном рінгє». Ядерна зброя? її ще треба вміти запустити, а останні випробування були 32 роки тому.
между отжимом Китаем Тибета и отжимом россией Крыма
А в кого саме Китай віджав Тібет кстатє? і коли то було?
Перевіряйте на всякий випадок шо в методичках випускники мгімо пишуть :(
Красиво :) Але неправда.
Да и само выражение "мирные города"...
Це ляпнули десь на скотному дворі, ви акуратно повторюєте, я цього не казав. Я казав про мирне населення, здається різниця зрозуміла.
Черчиль: "демократия — ужасная штука, но лучше пока еще ничего не придумали«.
Черчіль казав: «democracy is the worst form of government — except for all the others that have been tried». В оригіналі нема слова ані про жах, ані про «наразі не придумали», ви знову повторюєте росТВ.
Аналогічно, цивілізовані правила — це зовсім не означає «правила встановлені США та їх сателітами», хоча для когось звучить напевно дуже схоже. Ви або не зрозуміли з чим ви сперечались, або свідомо вводите в оману. Припустимо що 140 країн світу голосують в ООН «из нежелания заработать живительные санкции от госдепа» (дивно — на Іран вони вже накладені, але не проголосував...). Так хіба ж це не буде означати, що якщо переможе захід, то перемагає перевірений принцип «хто сильніший — той і правий»? Звичайно означає. А якщо так, то з чим саме Ви спорите? принцип, який Ви обстоюєте, так чи інакше залишається в силі.
Я ж хочу сказати що є принципова різниця між «правилами встановленими США», «правилами встановленими Китаєм», навіть місцями «правилами встановленими СРСР» — і підходом сучасної росії. Яка — гадаю, Ви чудово розумієте.
Щодо ООН, тим трєпачам ппц приходить у будь-якому випадку.
От воно! Ви дуже правильно сказали про «последний десяток тысяч лет».
Тільки у 1864 році було підписано першу Женевську конвенцію, про хворих і поранених. Люди почали про щось замислюватись. Згодом — ще три, остання в 1949 «про захист цивільного населення під час війни». Далі цитую: «В 1993 р. Рада безпеки (! , тобто в тому числі Росія, США, Китай та ін.) ООН включила
Звичайно були і є випадки повного ігнорування таких норм, в т.ч. зі сторони постійних членів Радбезу. Нюанс полягає в тому, що США намагались замовчувати випадки ведення вогню по мирному населенню, СРСР — розстріли кішлаків і караванів в Афганістані, Китай розповідає що у них все дуже добре у Східному Туркестані, а в Тайвані напевно буде ще кращє. Наприклад, трагедія Сонгмі стала відома завдяки ветерану, який не зміг мовчати, і розслідуванню Конгреса. Британські і французські миротворці не хизувались перед журналюгами тим, що гвалтують дівчаток-підлітків в Конго, ЦАР, Камбоджі, Channel-4 сам докопався і знайшов свідків. Іншими словами, згадані панове розуміли що вони чинять злочини.
Що відбувається зараз — ви чудово знаєте :( Із останнього: орки хизуються тим, що «нарешті» почали бомбити мирні міста за лінією фронту. Це їх метод ведення війни, їх спосіб мислення, якому десятки тисяч років :(( і який «промивання» мазгів від льохкого нальоту цивілізації 80х-90х років, успішно винесло на поверхню. Тому, власне, на моє переконання, на сьогодні маємо не агресію путіна чи провокацію України, не війну хохлів і кацапів, і не війну росії з НАТО. Йде війна світу цивілізації із тими, хто мислить себе над цивілізацією і її нормами, а насправді таким чином опиняється просто поза її мейнстрімом. Аналогічно: нема «хароших» і «поганих» руських, є люди які хочуть і згодні жити разом з усім світом по цивілізованих правилах, і є ті, кому у «не-цивілізації» правила не потрібні, але дуже хочуть в таке лайно затягнути весь світ :(((
Вопщем да, но Ты удивишся — впервые за всю историю и мир (peace) и мир (world) сейчас вертится таки вокруг Украины. Кажется не надо пояснять, что будет одно мироустройство, если х-ло даже не победит, а дожмет до перемирия, и совсем другое, если окажется что любая страна может сказать любой, как в питерской подворотне: давай сюда! а то щаз «наш ебанет как ебанет»!
В мене є альтернативне пояснення «сенсації»: доблесні любителі шпілєй вчасно і вдало вирішили пропіаритись на тому, як дядя Маск заробляє мільярди язиком із повітря: «ми нєваляЦЦо круті! під нашим акєлою сам Маск ходить і нявкає те, що йому наказали!»
А Ви звернули увагу що ця глава «підручника» датована 1961 роком? безвідносно до того який термін вживати: пилосос, пислосмок чи порохотяг, вертоліт чи гелікоптер, футбол чи копаний м’яч і т.д.
Ні, це не середні значення. Там недарма переважно дві цифри, як правило — мінімум і максимум. Сучасна пралка споживає всього нічого коли пере —
На жаль, є велика і практично неконтрольована частина споживання :( Я не знайду зараз першоджерело, але недавно читав що в сучасній американській оселі від 15% до 60% (!!!) електрики споживають автоматичні пристрої, від холодильників і аераторів акваріумів до елементів «розумного будинку», в т.ч. все що має пульти дистанційного керування і десятки сигнальних світлодіодів тіпа «прилад під’єднано до мережі» в стані «сплячки». Тому радять виключати телевізори і мікрохвильовки із розеток коли їдете з хати надовго.
Проста порада така: повністю позбавтесь від жарівок на користь ЛЕД-ламп (окупається, я за останні три роки не поміняв в будинку жодної, тьху-тьху-тьху :)) , до того ж річна гарантія як правило дає можливість на протязі року безкоштовно замінити браковану). Використовуйте напрямлене світло (настільна лампа) замість великої люстри на стелі. При можливості — ставте дво- або трьох-зонний лічильник, за допомогою розеток-таймерів програмуйте наприклад прання на ніч. Так, електроприклади — тільки А+ і вищє. Плюс акумулятори і сонячні батареї: блек-аут в понеділок я пережив практично без будь-яких обмежень на тих
Очевидна порада: менше втикати в інтернеті на подібні статті :))
Бо в традиційному розумінні
Ви все правильно розумієте.
Хоча ... останній раз можна і «в традиційному розумінні» :)))
чи це правильна тактика для досягнення успіху?
Давайте спочатку визначимо що таке «успіх» :) Принаймні, хто на думку ТС є еталоном успішної людини.
Можливо, пробувати все підряд — шлях до успіху?
Навряд чи. Це було реально років 200 тому, а щаз спробуйте взнати чи ви досконалі в ядерній фізиці чи в генетичній інженерії.
Я керуюсь одним-єдиним правилом, або (якщо ви — технарь), краще сказати, аксіомою: чарівна пігулка існує — і це дисципліна.
Ви круто помиляєтесь, або вжили не досить точне слово. Якби ключовим фактором була дисципліна, то переважною формою держустрою у прямоходячих мамп була п військова диктатура, а така разгільдяйська держава як на північному сході від нас, пєнкнула п щє за часів Петра. Правильне слово — самодисципліна. Або, якщо хочете, усвідомлена необхідність, так само як і свобода :) І Ваші 4 правила це підтверджують: Ви свідомо плануєте свій день наперед, тому що це необхідно для ефективності, для збереження зусиль і часу.
По-друге, я ні грама не вірю у «вигорання», як мінімум вважаю цей термін невдалим. Багато разів полемізував, більше не хочу: не бачу предмету дискусії :8)
По-третє, як мінімум м-м-м дуже провокативним виглядає додавання War у стандартний вираз Work-Life Balance. Ви самі далі зауважили:
Для мене важливий баланс між роботою та відпочинком
— і де ж тут війна? Там де життя? А до речі, робота — це не життя? Здогадуюсь, Ви хотіли показати і підкреслити різницю між постійним стресом і не постійним, але ж не показали :( слова не було сказано. Тож не думаю що варто було втикати війну для красного слівця і такскать на потребу дня :( тим більше — лишень в заголовок.
«переключися» та зміни свій фокус. Тоді в роботу включаються гормони ендорфін, серотонін та дофамін.
Припустімо, тоді говоріть і радьте до кінця. Під час сексу організм виробляє гормони, що викликають задоволення (дофамін) і поліпшують настрій (серотонін), а під час оргазму в кров викидаються ендорфіни («гормони щастя») в нємєряній кількості. Підвищити рівень серотоніну допомагають певні пігулки, а делікатеси і благородні напої можуть у плані дофаміна суперничати з сексом. Куріння — фу! — також сприяє виробленню дофаміну. Ще одним варіантом є — вау! — шопінг. Точніше, його передчуття... :) Про спорт Ви згадували, але до речі не про екстремальний, «адреналіновий».
То що, людина яка смачно їсть і м-м-м добре спить, не може «вигоряти» на роботі бо гормонів в неї досить? Чи може по контрасту із життєдайним хоббі, навпаки, знуджується швидше? І навпаки, від холостяків і старих дєв чудес на роботі не варто чекати? У випадку з одинаками гадаю швидше навпаки, хоча точно не знаю. Але чув ще щось про піраміду Маслоу, і підозрюю шо дядько був правий: задовільняючи потреби певного рівня, ми дивимось вгору, там де повага інших, етика, естетика, професіоналізм, досконалість та інший дзен.
А от у Ваших висновках ОК, Ви ж піднялись по піраміді —
вам подобається результат вашої праці
. Погодьтесь, що коли той результат оцінили не тільки Ви, а й Ваші колеги (квітами чи «спасибі, круто!») або шефи (премією, а хоч і тою ж подякою, висловленою публічно) і замовники («я хочу працювати тільки з нею, і ніким більше!.. і чути нічого не бажаю!!») — це також куди як приємно.
Намана, дочитав і перечитав. Цікаво було :) ... Передивіться авторів, на яких посилаєтесь, ще раз, і гадаю що Вам відкриються нові глибини :8)
Хотів наваять нєтлєнку ... але повністю згоден з попередніми дописувачами. Дуже поверхнева стаття. На відміну від ТС, я провів за 25 років напевно тисячі півтори співбесід, і на різні посади, в т.ч. менеджерські. Звичайно, хотілось би завжди бачити навпроти себе оченята які палають ентузіазьмом і пр. і пр. таке. Але зауважу: кваліфікація спеціаліста не залежить від «типу» його мотивації. Більше того, ті люди, які 100% мотивовані баблом — це в переважній більшості бувші «ентузіасти» :( (треба пояснювати чому?), а решта — навчились на досвіді інших. І ще: працювати із людьми які мотивовані баблом, менеджеру набагато простіше, ніж думати як не перетворити «ентузіаста» в циніка.
Ібо, як на мене, з баблом (точніше: по-перше, з його кількістю :) і по-друге, мотивує не бабло а обіцянки :) : як тільки людина отримує обіцяне, мотивація пропадає, тому і вимагають кандидати все більших зарплат сходу, і не варто дивуватись — варто торгуватись :) )... так от, з баблом може конкурувати тільки творча цікава робота, а такої на всіх не вистачає :( на одного гравця на роялі необхідно
Послухайте огляд Олега Жданова за суботу... другого іксперда на якого посилаюсь далі, ніпомню :(( Коротко:
1) Поїзд із цистернами стояв! на мосту!! від 2ї ночі і до моменту вибуху близько 6ї рано, більше 4х годин. Очевидно на щось чекав :) На фото ж видно що вогонь горить і, відповідно, цистерни стоять саме там «де треба», де нижні прольоти обвалились. Якби це було в русі, він мав проїхати положєні десятки метрів вперед, допоки не затормозили і не відчепили вагони.
2) Видимих пошкоджень на цистернах нема (що не дивно, оскільки знизу там вродє тяжко вибухом їх вразити), витоку палива також не було. Але цистерни горіли. Чому? Пояснення: комусь була потрібна красива картінка, а цистерни були підірвані окремими точковими малопотужними зарядами.
3) Здогадка: вибух був знизу, як варіант вибухівка закладена на опори або ракета яка залетіла під міст, або підводний дрон. Секції моста конструктивно не намертво приварені до опор, а лежать на спеціальних валках, вони слєхка рухомі на випадок землетрусів, вибухів :) і пр. Відповідно, вибух на опорі підкинув секції моста догори, і далі вони по тих валках з’їхали в море. Разом із мікровибухами цистерн, це якоби пояснює картину вибуху.
Вчора вилізла інфа про воділу фури: якоби він вже один раз загинув подібним чином при підриві авто в Сирії. Така версія, разом з інфою про воділу, наводить на думку швидше про участь обіжєного генерала ФСБ який помстився за сина, чи Росгвардії яка захоплює владу в улусі. Хоча як на мене швидше це може бути вкиданням.
Полемізувати просив би із Ждановим :8) Я особисто ще не почув версії яка б мене задовільнила на 100%... та й результат міг бути ще кращє :8))) Правду все одно будемо знати нескоро.
Кстатє. Про «посейдон» вчора гадаю чули. Потім Маск роздуплився. Сіводня запустили «ядерний потяг»:
www.pravda.com.ua/news/2022/10/4/7370291
Про шо це все говорить? х-ло вміє грати тільки на підвищення ставок.
UPD: Нове опитування від Ілона
Якось по-дебільному написано :(( Або точно не геній, або точно зламали акаунт :)
Вчора наступив на достойну відповідь одного сябра:
pbs.twimg.com/...CVD?format=jpg&name=large
а додав шось типу: добре шо я так і не купив це лайно? акції як обвалив своїм язиком, так і підніме, а штраф платити напевно не хоцца...
тож вважаю, шо черга встане не поціловать а поімєть, і не за мільон баксів, а за десятку гривень :8) А шо ті всі селебріті та інші орбани скажуть — див. Леся «Король Літр»:
— Нема нічого спільного між нами. Я бачу в перший раз цього маньяка!
— Я теж його не знаю, мій королю!.. Але Корделія...
но і далі по тексту...
щомісяця :)