Є граничні концентрації кислороду і азоту коли газоповітряна суміш може вибухнути, шось біля 5 — 7% відповідно. Коли полум’я відривається, танцює десь над пальником і легко може згаснути коли ставиш зверху кастрюлю — це і є ознака наявності азоту. Принаймні бошівський пацак який щороку чистить мені котел з тим погоджується :) звичайно, можливо чіста із поваги :))
та, я погано написав про проблєму. Це кращє спробувати ніж пояснювати: запалити газ з пательнею і без; в першому випадку потік газу (який в наших умовах ... ну принаймні в моїх ... Нафтогаз нєхіло розводить повітрям) спрямовано не туди куди очікує підпал, і пальник запалюється далеко не одразу, а газ іде.
я би запропонував тоді викинути плиту ... нема плити — нема проблєми :8)
Посуд для всіх варіантів буде однаковий
Та невже у вас всі каструлі однакового діаметру?! і та шо для борща, і та шо для манної кашки?
Якщо на якийсь плитці стоїть сковорода — засвітити біля її ручки світлодіод.
Для газової плитки не поканає :) - безпека. Газовий пальник з електропідпалом може не включитись якщо зверху стоїть посуд, а ви того і не помітите. Сірником тим більше тра пательню піднімати.
Для електричної чи індукційної — чудове рішення ІМХО.
Чіста по розміру не канає, як правило є два пальники однакового розміру, найбільший і найменший. Логічно розбити їх на дві групи — ліву і праву, так аби з одної сторони не було однакових пальників, а посередині — освітлення, чи духова шафа, чи нічого :), а вже в лівій і правій групі дивитись по розміру. Зрештою, є «стандартний» порядок — крайні ручки вмикають ближні пальники, внутрішні — дальні, і я би в ніякому разі його не міняв! Але будь-який вмєняємий виробник «від гріха» залишить іконки які поділені на 3-4-5-6 секцій, і потрібна виділена крапкою.
Автор, як на мене, трагічно плутає UX-дизайн компутерної програми і побутового пристрою :((
потрібно змінити інтерфейс так, щоб він був зрозумілий користувачу на когнітивному рівні
завдання UX-дизайнера зробити продукт максимально зрозумілим на когнітивному рівні
Дайте відповідь на просте питання: яку задачу ви таким чином вирішуєте? ставлячи на перший план не зручність як таку, а по суті відсутність навчання для користувача у користуванні дизайном? Це ± канає для програм, де можна просто повторювати дизайн Вінди, але не для плитки :(
Будь-який виробник побутової техніки вам скаже: головне завдання дизайнера девайса — безпека і відсутність судових позовів внаслідок «когнітивного рівня» розуміння. А це власне і є User Experience. Наприклад, сьогодні на нормальній газовій плиті великі пальники завжди знаходяться в другому ряду, це зменшує ймовірність опіків і набагато зручніше, якщо на великому пальникові стоїть великий же посуд. До речі, пару десятків років тому тренд був такий, що найбільший пальник парувався з найменшим для економії місця :) І ще до речі, це все залежить від типу плити.
По-друге, «когнітивний» процес — це процес сприйняття і формуванням понять, угу? то чому наявність іконок біля ручок не є «когнітивним рівнем»? Якби мова йшла про «інтуїтивне розуміння» — ну ОК :) але в даному випадку правильним є ІМХО якраз наявність піктограм.
По-третє, це доводить наступний приклад, про панянку яка в онлайн-магазині не змогла видалити товар з корзини. Їй не потрібні мудрі терміни, їй було потрібно те що вона бачить в Віндах вже 20+ років — іконка із смітником.
Про «правильні» відповіді на задачку внизу вже написано. Жуть :( Якщо перший варіант небезпечний для рук, то у другому продажі такої плити впадуть просто тому, що розмір кухні не дозволить поставити плиту шириною 80 см там де клієнт початково розраховував на 60 см; а от її глибина якраз зовсім не так критична :). Якщо ж будете наближати конфорки одна до одної, то це незручно для великої посуди і знов-таки небезпечно для рук.
За перепрошенням, а був варіант «ніц не робити а IT зарплату отримувати»? чи він є занадто очевидний :) тим більше такі варіанти давно існують і працюють в самому IT :))
Мене надихнула випадкова зустріч в літаку. Сусідка виявилась психологом тварин, в конкретному випадку — конячим :) Летіла із відрядження в Техас додому в Німеччину, оплатив клієнт. Якби не існувало компутерів, я б напевно обрав шось подібне; психологія коней можливо у нас не настільки затребувана, а от котиків, собачок, курей, гусей ... головне аби більше ніхто в тому не шарив :)
Воно особливо помітно про кінець глобалізації коли розмірковують про глобальну голодуху до прикладу. А вітчизняне IT практично кожен рік помирає в тяжких корчах і назавжди... на язиках «пророків».
Не варто плутати бажане з кацапських методичок із дійсністю. Звичайно, з роств замість мазгів це тяжко зробити, але зрештою дуже корисно для здоров’я.
якби то ... на ті гроші симпатичний пан Гетьманцев підвищить собі з-п, намалює премію за революційний метод ощіпу і набере собі сто дваццять сім асистентів — віртуальних гусаків тримати :(( а там нарід напевно молодий, перспективний, голодний, машини і хатки далеко не в усіх є...
А я пояснив. Якщо там складно зашифровано, то спробую так: відношення до оточуючих як до тварюк в тісному чоловічому колективі як правило швидко і радикально лікується.І це навіть напряму не стосується військових дій.
Щодо ублюдків тяжко не погодитись :8)
У нього завжди було багато ворогів
Та ви шо? З чого б це!?
...що він назвав підприємців "гусаками, яких потрібно обскубувати«.
Такий милий і дотепний хлопчик! мав би розуміти шо то гусаки йому у відповідь також жартують коли цікавляться для кого він їх обскубує...
атака на Данила Гетманцева видається дуже дивною
Мені видається шо його треба не атакувати, а наприклад призвати до війська, там характер у людини часом міняється в кращу сторону, по собі знаю :8) . Або принаймні сховати від людських очей подалі і хай бомаги і компи гусаками називає.. Януку «казлов каториє мєшают нам жіть» чомусь не вибачили, га?
...компанія Fintech Development придбала чергові 500 броньованих авто для української армії
...фінансову допомогу Україні в розмірі 10 мільярдів доларів
Щєдра і відкрита душа у пана Антона і його кураторів...
Відповім словами одеських класиків: «Может вам еще и ключ от комнаты где деньги лежат?!..»
ринок рекрутингу в Україні молодий
Думаю не сильно молодший від власне галузі. І залежить від віку ТС :)) Я вже ±25 років тому частково займався і рекрутингом також, і пошуком людини яка б мене підмінила у тій справі зокрема.
У стартер-пак рекрутера зазвичай входять пошукові платформи, CRM, Boolean search.
Ви паходу добряче відстали від життя :) , і частково — тому що IT рекрутинг не така вже й молода професія :) Названі інструменти — це радше «пак» ресерчера, а не рекрутера. А є серед них ще й така пташка як сорсер. А ще д-у-уже рідко зустрічаються хед-хантери... настільки рідко що їх можна в Червону книгу заносити, і платити їм варто значно більше тих 4К :)
рекрутинг є доволі легкою для входу професією
Тому пересічний девелопер постійно спілкується з м-м-м рекрутерами, яким треба пояснити не просто чому він не хоче переходити в «найкращу у світі компанію», а і те, шо тупий пошук сівішек по входженню «Java + senior» не гарантує вам в результаті сіньор джава девелопера.
Рекрутер — вільний художник...
Кхм... ну де там та воля? Я не знаю яку професію можна так охарактеризувати, навіть інвестор вільний не так як птаха, а залежить від ринку. Спробуйте захантити хоча б дюжину сіньорів однакової спеціаліазації ... не знайти, а саме довести справу до підписання контракту. І через
Сорі, стаття дуже поверхнева, для студентів 1го курсу згаданих в тексті факультетів.
І то не я один :(
колись після перемоги наваяю нову аналітику, з пост-мортум розбором помилок :)))
сорі, ваащє рядком помилився :8)
нарешті купити велосипед
є ще така прикольна штука як електричний ровер, Eleek чи DelFast, і педалі там також як на перших галєрах з вітрилом (я про ті галєри шо плавають :) ) ніхто не відміняв ... але як на мене вони наразі задорогі.
про шо ви говорите :(... Повітря — це суміш газів а не хімічна сполука, нічого набирати і видобувати не треба. Якщо додати умовних скажімо 5 об’ємних відсотків повітря в газ, це складе в газовій суміші приблизно до 4% азота і 1% кисню при гранично припустимих 7 відсотків азоту і 5 кисню (якщо правильно пам’ятаю) :( Тобто, при цьому нічого не вибухне, просто газ буде танцювати самбу і ледь горіти дивним «довгим» полум’ям. Думаю багато хто бачив таку поведінку газового пальника, а це і є ознака наявності азота в суміші. Газовий котел також буде постійно виключатись на такому газі; дєловари покладуть в кишені бабло буквально з повітря :(( ймовірно не нафтогазові пацани, а з місцевих розподільчих компаній. Це не тяжче ніж бодяжити бензин.21-го і особливо 19-20го років. Можливо такий «газ» поступав із х-лостану, хз.
Щоправда, в цьому році я таких ознак наразі не спостерігаю, це враження з