А ви не думаєте, що саме тому що «людина, її честь і гідність» і т.д. є найвищою цінністю, яку, починаючи знов-таки з честі, гідності і самого життя агресор знищує вибачайте нахєр — ця Конституція і права повинні бути захищені? Подумайте про кожну людину — громадянина України, про будь-кого із усіх, а не персонально про себе, і все стає на свої місця. А «не питайте, що ваша країна може зробити для вас — питайте, що ви можете зробити для своєї країни» — це вже настільки не актуально?
З приводу асиміляції надлишковохромосомних в США, пам’ятаю цитату з Довлатова (сорі, по пам’яті): «Как?! мы здесь живем уже два года, а они до сих пор не понимают по-русски!?»
почав мінімально слідкувати за здоров’ям — хочу побачити як х-ло здохне :8(
я от також не доганяю як при наявності смартфона і хоча би встановленого скайпа на ньому можна бути НЕ онлайн? Практично 24/7, а оскільки є заокеанські клієнти, то і після
Недалекоглядний крок :( не факт що та лишня хромосома не прокинеться і вони в якомусь Берклі не будуть працювати на царя.
Московити можуть в связі із імпортозамєщєнієм (і як внизу правильно кажуть — в рамках боротьби з іноагєнтами) розглядати можливість писати програми на руськом язикє і на листочку в косу лінійку. Або скажімо замінити онлайн магазини PlayMarket і AppStore на офф-лайн магазини ... пох, це їхнє суверенне право допоки Китай туди не зайшов.
Це не генштаб заявив, а лічно прєзідєнт. От його дослівна цитата:
«Ми готові до різних форматів обміну наших людей на російських людей. Російських військових, яких вони залишили. І трупи вони залишили, і поранених вони залишили. І тому ми готові заради наших людей, як військових, так і цивільних, на будь-який формат обміну. Це така сама правда, як і те, що я готовий до діалогу упродовж останніх трьох років щодо кінця війни з президентом РФ». Арестович пояснив для тупих які можливості відкриваються.
«Керівництво України запропонувало Кремлю обміняти захисників Маріуполя, що перебувають в оточенні на заводі „Азовсталь“, на всіх військовополонених росіян.
Про це на брифінгу повідомив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович»
А це я ще раз хочу повторити — Зєля ідіот, і навіть війна його не навчила. Наразі спасибі за те шо талановито грає античного героя, спасибі шо не втикається у військову тактику і стратегію, і не дай’Бо зачепить військових.
Но єсть і хароші новини :) - незважаючи на всі спроби палєзних ідіотів і проплачених вумників, ФСБ настільки скомпроментувало перед х-лом всю свою агентуру впливу в Україні, в т.ч. і в офісі президента, що х-ло в упор не цінить їх спроби відсунути сосновий кол від його імперської дупи.
а іхдє ростовський ПроФФєсор? він давно казав — астанавітєсь! блнх...
Висновок з того параду Бабаків такий: треба створити військо (а отже і економіку) настільки потужними аби більше не «затягувати нєізбєжноє» і жодного дня не годувати армію оккупантів українським зерном, життями і страджаннями наших людей, та навіть закатками з розмародерених льохів ... хай мухомори жеруть :((( Бабакам щиро бажаю бурятських кацапів в гості.
Плюсую, але тут кагбє не перестаратись: для мене ви м-м-м відкрили Клаву :), ще для когось — Толіка :)))
Теперішній світ надто цинічний, нема реклами поганої і хорошої, популярність канає будь-яка, і люди забувають про що це — «слава Герострата» , а ім’я живе у віках :( Я би не хотів аби згодом у нас з’явився вислів на кшталт «досягнення Тимощука» :((
Хочу підтримати двох попередніх дописувачів. Мені не дуже подобається заглавний термін, так само я зовсім не в захваті від перенасиченя мови англомовними виразами. Але то окрема тема.
У статті, крім частково музики, взагалі не зачіпається тема т.зв. «великої російської культури», класики літератури, мистецтва, музики, науки... Цікаве питання, яке наразі не збираюсь обговорювати — наскільки творчість Миколи Гоголя чи Ованеса Айвазяна (Іван Айвазовський для російськомовних) є національною і наскільки російською... очевидно пропорції там як в машки захарової із борщем — для початку це було «спільне надбання», а потім м’яко кажучи прихватизоване :(
Щодо кенселу. Для початку варто визначитись із тим що таке «культура». От визначення із російської вікі, сподіваюсь воно не зіпсоване «бандерівщиною» : «Культура — это набор правил, которые предписывают человеку определённое поведение с присущими ему переживаниями и мыслями, оказывая на него, тем самым, управленческое воздействие.»
А далі я посилаюсь на думку Г.Б.Нєвзорова. Російська культура у світі не те шо кимось кенселиться і тим більше її не «прітєсняют». Після війн в Чечні, Грузії, Сирії, нарешті після Бучі яка розбудила світ і заставила його пильно придивитись до кацапів ... російська культура просто стає дико неконкурентною в смислі надавати комусь приклад для людської поведінки. Очевидно, що або твори Достоєвського, Пушкіна, Лермонтова, Булгакова, Толстого, пісні Висоцького і Окуджави і т.д. — або вони сприяють російським ідеям «богоізбранності» і «ми — третій Рим, а четвертому не бувать!», або настільки слабі супроти таких ідей, що не можуть утримати звірячі інстинкти і навернути їх до цивілізованого вибору.
Звичайно, я розумію що «кадировці» і міліція ОРДЛО не читали «Злочин і кара», але якщо не пропагандони які провітрювали їм мазгі, то ті хто писав методички пропагандонам — читали :( І звичайно я сподіваюсь що більше правди у другому припущенні — цей посконний і ісконний рашизм, ідеологія «я лєжу на пєчі, щука всьо за міня порєшаєт, а я всіх в рот і ж0пу імєл!» (або в більш сучасніій інтерпретації — «я подписал контракт ... я подумал — может мнє на Украине хату дадут!» — за освобождєніє хазяїв від життя тра понімать :((( ) набагато потужніша ніж спроби достукатись до тих нелюдських душ через коросту презирства до всього оточуючого світу :( Згадайте Леся — «трагедія в тому що кацапи дуже хочуть аби їх всі полюбили, при тому всіх своїх сусідів вони агресивно посилают нах» :)
І я все ще дотримуюсь думки що історію, культуру, мову і зокрема! — військову науку нашого сусіда-неадеквата треба знати і вивчати, принаймні допоки «всі москалі на місяць не полетіли». Тому сподіваюсь що такі твори як «Тихий Дон», чи «Дєнь опрічніка», чи навіть «Архіпелаг ГУЛАГ» — дуже корисні для розуміння природи рашизму. Але! — при цьому дуже важливо мати потужну цивілізаційну прививку від того рашизму... тому я би не говорив про кенсел, а звидше — так, про повернення до наших основ.
Не пишуть бо він в т.ч. і військовий, і «підвис» на час конфлікту. При тому що у Британії (або принаймні у її прем’єра :) ) є зацікавленість в такому союзі проти їмперії яка була історичним ворогом Британської.
А до речі, де, крім як на брехаловках, Ви бачили що серйозно пишуть про «унію»? хіба х-ло згадувало шо воно пропонувало Польщі розділити Україну :( В Польщі її підтримає, до речі, хіба націоналістична правиця і лише в тій формі, як пропонував х-ло: Львувське воєвудство повертається до матінки-Польщі :(
Чому? А чому «польско-українська конфедерація»? чому не «українсько-польська»?! рєбята, а давайте не сваритись, і назвемо країну — Міжмор’я! От тому наприклад і не буде :(
Або навіть назву можна взагалі не піарити, країни лишаються зі своїими назвами, символікой, кордонами, але об’єднуються в деяких сферах ...
Згоден. Але якщо замінити «об’єднуються» на «взаємодіють» — це ж не є конфедерація із столицею у Львові :)
Взагалі, що, крім міфічного автоматичного вступу до НАТО, ми втратимо, якщо будемо розвивати тісніше співробітництво з тією ж Польщєю у рамках існуючих міждержавних альянсів? скажімо політичного — Люблінського трикутника, чи економічного — того ж ЄС ? Чи у рамках нових, як то анонсованого Троїстого союзу с Польщею і Великою Британією?.. Очевидно — нічого. І з якого боку тут ідея про нове наддержавне об’єднання?
А от років через скажімо сто (якби не кацапстан — то і раніше) можна думати і про тісніші державні утворення із старими сусідами.
Буквально минулого тижня мене тут звинуватили в тому, що я м-м-м не люблю п’ятого президента. :))) Вас тоді тут напевно не було. Відповідно, і це вкидання — не підготоване, скажімо так.
Якщо до вас не доходить, про шо йдецця в такому проекті, якщо ви за те аби завтра ми вступили на халяву в НАТО і ЄС, а післязавтра почали ділити з поляками гранти від ЄС, а потім почали полеміку про кількість і якість державних мов такого союза... ну, є таке коли орки і їх палєзниє ідіоти ніх не вчаться на протязі поколінь. Українці, як і всі нації, повинні пройти через сильну національну державу, перш ніж думати про проекти конфедерацій з Польщєю написані російською мовою.
Ще раз закликаю адмінів прикрити явно провокаційний закид.
Так, «єдність нашого суспільства» — це круто. Але ще більше мене радує шо люди, маючи — на жаль :((( - перед очима наявні приклади, почали замислюватись над тим шо Україна і Росія — це абсолютно різні світогляди і суспільства (не повертається язик вживати слово «цивілізація» до західної монголії :( ). Сподіваюсь нас не будуть більше плутати з орками за кордоном. Більше того, можна подумати і прийти до висновку якою була насправді велика «перемога» Росії при Бородіно, про реальні підсумки Кримської чи Японської війни, про Цусіму і гєроїчєскій Варяг. А з екзотіки — пошукайте в неті інфу про Роченсальмську битву. Про наступ Муравйова на Україну у 1918 році. Про Голодомор і заградзагони в
Чесно кажучи, я би на додачу до багаточисельних плакатів про руський корабель, додав би ще декілька з текстом типу «Спасибі, діду, шо розказав правду про москалів. Вибач, шо ми Тобі не вірили :(»
Язикі зовсім не є «слишком похожи», це знов з теорії про те шо українська мова — это русский язык, но испорченный польским. По кореням: спільних коренів в російській і українській мовах 70%, в російській і болгарській 80%, в українській і словацькій — також 80%.
Коротко: свинячє-сабачачій брєд (в смислі коцапський), причім якщо він з ОП, то очевидно з тих же джерел шо відмова у візиті Штайнмаєру чи злив по вагнерівцям. Польщі і полякам величезне спасибі за допомогу і підтримку, але мета такого проекту — це реалізація тої ж х-ловської мрії: слова «Україна» на мапі Європи бути не повинно. А в даному випадку і слово «Польща» також буде відсутнє. Нах! якщо кого не навчила Переяславська рада, можна перечитати шо там цар обіцяв дурним хахлам.
Як мінімум не совковий і навряд чи колективізм, варто п почути про JFK. Показово шо ви проігнорували першу тезу. Лишайтесь собі при своїх поглядах, нема питань... раптом колись кацапи в Естонії зберуться вам нагадати шо Ви українець, і всі решта навколо будуть притримуватись Ваших поглядів щодо «допомагати згідно своєї совісті».