Я навчався на Frontend-напрямку у Full-day форматі та можу з упевненістю сказати, що це найкращий досвід навчання у моєму житті.
По-перше — атмосфера. Кожен день навчання — це челенджі, спілкування з однодумцями, які мотивують тебе, ментори, які підтримують, а також постійний професійний і особистісний розвиток. Це опанування навичок, які дійсно знадобляться у новій роботі.
По-друге — це справді працює)) Я дуже скептично ставився до фрази: «Зараз закінчу курси та влаштуюсь на роботу з нуля». У Mate academy це не просто маркетинговий заголовок, а реальна можливість змінити своє життя на краще й опанувати нову професію.
Якщо ви так само вагаєтесь, якщо у вас є друзі, які відмовляють вас від «ризику», то зробіть так, як свого часу зробив я — довіртеся команді Mate на всі 100% і у вас обов’язково все вийде. З моєї групи наразі всі студенти працевлаштовані, якщо шо)
Зараз я можу стверджувати, що піти на курси саме в Mate — це було чи не найкраще рішення в моєму житті. Дякую за все команді!
Я навчався на Frontend-напрямку у Full-day форматі та можу з упевненістю сказати, що це найкращий досвід навчання у моєму житті.
По-перше — атмосфера. Кожен день навчання — це челенджі, спілкування з однодумцями, які мотивують тебе, ментори, які підтримують, а також постійний професійний і особистісний розвиток. Це опанування навичок, які дійсно знадобляться у новій роботі.
По-друге — це справді працює)) Я дуже скептично ставився до фрази: «Зараз закінчу курси та влаштуюсь на роботу з нуля». У Mate academy це не просто маркетинговий заголовок, а реальна можливість змінити своє життя на краще й опанувати нову професію.
Якщо ви так само вагаєтесь, якщо у вас є друзі, які відмовляють вас від «ризику», то зробіть так, як свого часу зробив я — довіртеся команді Mate на всі 100% і у вас обов’язково все вийде. З моєї групи наразі всі студенти працевлаштовані, якщо шо)
Зараз я можу стверджувати, що піти на курси саме в Mate — це було чи не найкраще рішення в моєму житті. Дякую за все команді!