Привіт! Хочу поділитись проходженням hiring процесу в Альтамірі. Всі етапи були структуровані, менеджери дуже привітні та комунікабельні. За час спілкування з c-level та hr я встигла дуже полюбити компанію та людей.
Нажаль, на даному етапі офер я не прийняла по особистих причинах, проте я хочу відзначити надзвичайну професійність, людяність, професіоналізм та розуміння людей з якими мені доводилось спілкуватись! Хочу висловити окрему вдячність HR Анастасії — такої привітної та приємної людини мені ще не доводилось зустрічати, тому дуже рада, що у мене був такий досвід. Фідбеки швидкі, структуровані та зрозумілі. Якщо потрібен додатковий дзвінок, щоб обговорити те, що не встиг або зʼявились додаткові питання — для Altamira це не проблема.
Андріус та Олександр професіонали своєї справи та відкрито відповідають на всі питання, які б не були і цим показують важливість кандидата для компанії та допомагають в розумінні всіх процесів роботи та відділу в цілому.
Підсумовуючи, я вдячна за цей короткий шлях та знайомство з компанією та її людьми. Прикро, що так і не вдалось попрацювати, і сподіваюсь, що компанія не тримає образу!:) Світ круглий, тому може ще вдасться поспівпрацювати в майбутньому!
Рекомендую Altamira для співпраці всім, хто проходить цей процес зараз:)
Привіт! Хочу поділитись проходженням hiring процесу в Альтамірі. Всі етапи були структуровані, менеджери дуже привітні та комунікабельні. За час спілкування зc-level та hr я встигла дуже полюбити компанію та людей.
Нажаль, на даному етапі офер я не прийняла по особистих причинах, проте я хочу відзначити надзвичайну професійність, людяність, професіоналізм та розуміння людей з якими мені доводилось спілкуватись! Хочу висловити окрему вдячність HR Анастасії — такої привітної та приємної людини мені ще не доводилось зустрічати, тому дуже рада, що у мене був такий досвід. Фідбеки швидкі, структуровані та зрозумілі. Якщо потрібен додатковий дзвінок, щоб обговорити те, що не встиг або зʼявились додаткові питання — для Altamira це не проблема.
Андріус та Олександр професіонали своєї справи та відкрито відповідають на всі питання, які б не були і цим показують важливість кандидата для компанії та допомагають в розумінні всіх процесів роботи та відділу в цілому.
Підсумовуючи, я вдячна за цей короткий шлях та знайомство з компанією та її людьми. Прикро, що так і не вдалось попрацювати, і сподіваюсь, що компанія не тримає образу!:) Світ круглий, тому може ще вдасться поспівпрацювати в майбутньому!
Рекомендую Altamira для співпраці всім, хто проходить цей процес зараз:)