А як вийшло 34 години на тиждень для свого проекту? 24 (доба) — 8(сон) — 8 (робота) — 4 (дім і родина) — 2 (дорога) = 2 години на добу, виходить: 10 годин упродовж робочого тижня + по 12 годин на день у вихідні? Really?
Завантажити рецептори новими даними фізичного походження: рух, їжа, хобі зав`язані на фізичний досвід (будь-яка фізкультура і спорт, танці, масажі, рукоділля (якщо не вмикає мозок ще дужче, групові майстер-класи можуть бути ок), буквально міняти картинку довкола (офіс/дім, краще пішки, але якщо машина «перемикає» теж ок), обіймашки і спілкування зі значимими людьми. Баланс сну/фізактивності/інтелектуальної роботи. Усе, що глибше — індивідуально з психологом.
А підкажіть, будь ласка, там котеджні містечка, які порадили б?
Дякую за статтю, історія дуже надихає. Сил вам витримувати свій баланс!
А чим користувалися раніше не пригадуєте? Moodle?
А як вам відповідали вчителі на пропозицію користуватися?
Якраз прочитала в книжці «ІТ-цунамі. Третя хвиля інтернету» про історію розробки аналогічного застосунку в США. Новий Орлеан, приватні школи відкриваються на місце державних, які знесло ураганом (буквально) — і виникає така програма (теж із подачі молодої вчительки-засновниці однієї зі шкіл). А потім — привіт, масштабування! — інші приватні школи підхоплюють зручний застосунок у використання, просто тому, що це зручно. У нас за півроку бачу ось уже 2 такі проекти, які тупо бояться брати і юзати, чекаючи на дозвіл МОН, якому ці застосунки
Дуже дякую за змістовний відгук!
Дякую, вони чудовий хід зробили
Дякую, а сайтом не поділитеся?
Так, і мені цікаво, українську справді почали робити від початку, або додавати до наявних частіше, чи це випадковий збіг обставин у кількох текстовиків?
дякую за відгук, нижче обговорили це питання
Дякую, вичерпно)
Дякую, поцікавлюся, як і цим у сайтів, які замовляли українські версії
Дуже дякую!
Дякую! Це для мене прояснює ситуацію, коли в останні півроку посипали теплі нішеві сайти з проханнями перекласти їм контент українською.
Дуже дякую, це посутньо. А давайте уточнимо щодо 1/10 до російськомовних запитів — це:
— загальна кількість тих і тих на одну й ту ж саму тему, наприклад, кавоварка/кофеварка
— кількість відвідувань 2 однакових (умовно) сайтів, укр/рос
— кількість відвідувань сторінок на одному сайті, але різними мовами?
HouseMe коштує 60 к євро за 30м2 з тотальною автономністю, «фінський будинок» із чистовим оздобленням — 650$/м2. До речі, вони нормально витримують зиму формату минулих вихідних. Плюсую згадані поради щодо сусідів