• Форум
  • Стрічка
  • Зарплати
  • Робота
  • Календар
  • Спільноти
Вхід і реєстрація
Yura Nakonechnyy
CTO в Sombra
  • Профіль
  • Коментарі 4
  • «Мы попали на самую жёсткую часть войны, когда тебя утюжат тяжёлым оружием и ты со своим автоматом ничего не решаешь». Айтишник — об опыте в ТрО и боях на передовой

    Дякую за службу!

    7 квітня 2022 18:57
    Підтримали: Dr Alban, Vitaliy Rudnytskiy, Ivan Omelchenko, Dima Kiev, Pavlo Omelchenko, Vladislav Tarasenko, Sergey V, Василий Головко, Serhii Osypchuk, Pylyp Borysov, Vladyslav Andrieiev, Andrey, JP
  • Елена Денисенко — о карьере программиста и должности Team Lead в 19 лет

    Однозначно підтримую!

    Мені завжди подобалось, як старші співробітники люблять ржати з молодих, які явно ефективніші за них, фразами типу «сініор в 23», «teen lead», «продають тінейджерів за 20$/годину» і т.д. Люди чомусь наївно думають, що сініорами стають за кількість років :) Як на мене, це чисто совковий стиль мислення і боязнь здорової конкуренції.

    Не знаю, чи настільки вона насправді крута, як в цій статті сказано, але точно знаю, що молодь (20 — 23 роки) зараз на порядок ефективніша, ніж старші розробники мого віку (27+), що не може не тішити.

    2 квітня 2016 13:43
    Підтримали: Infatum, anonymous, Yuliya Rudenko, Alex Furman, Artem Oliinyk, Olha Ovcharenko, anonymous
  • Кар’єра СТО в стартапі без прикрас

    Неймовірно крута стаття — як на мене, перекласти та опублікувати її англійською мовою — це «must-have», оскільки тема стартапів досить популярна зараз не тільки у нас і я думаю цю статтю будуть однозначно читати західні колеги.

    Також мені дуже імпонує чудове висвітлення компромісів, на які треба йти при розробці з стислими грошовими / часовими рамками.

    9 листопада 2015 22:37
    Підтримав: Ілона Буц-Мироненко
  • Ближайшее будущее украинского ИТ

    Ну далеко не факт, що Ви кращих із Долини співбесідуєте в плані зарплата / якість :)

    Мій хороший знайомий — чудовий .NET-розробник із >5 років досвіду, який вже більше року працює в Празі в game development’i дуже чітко сказав, що зарплати навіть в нас у Львові все-таки вище, якщо порівнювати чисті гроші (не кажучи вже про Київ). Звісно, Прага — це не Амстердам, але досить об’єктивний показник.

    Ну і поставте себе на місце замовника зі США: куди йому краще аутсорсити за таких цін — в стабільну і європейську Чехію чи Польщу, чи в Україну де по факту йде війна?

    Мені, як Java-розробнику із > 7 років досвіду, також здається, що українські senior-розробники досягли стелі в плані зарплат.

    9 червня 2015 13:10

Не пропустіть

6 червня, Online
JS&TS Test Automation for QA using Playwright
7 червня, Київ
Третій благодійний забіг Go to the Future 2026
8 червня, Online
🎙 DOU Live: WWDC 2026 — дивимось та розбираємо новинки від Apple
9 червня, Лондон
DOU в Лондоні — нетворк-зустріч 🇺🇦 ІТ-спільноти під час London Tech Week
11 червня, Online
Онлайн-курс «Архітектура безпілотних систем» від robot_dreams
16 червня, Київ
DOU Mobile Meetup 2026
18 червня, Варшава
AI Tech Rave | Solidgate x DOU
9 липня, Київ
DOU Product Day 2026
18 липня, Варшава
WAWTech+Summer — найбільший tech-фестиваль для нетворкінгу від DOU у Варшаві
© 2005—2026 DOU.ua
Нас уже 874 542. Ми в соцмережах: Facebook Twitter GitHub LinkedIn Telegram YouTube TikTok Instagram WhatsApp
Пошук програмістів на Джині
  • Контакти
  • Реклама
  • Legal
Пишіть нам на [email protected]
Скористайтесь акаунтом
×
  • Google
  • LinkedIn
  • GitHub
  • Facebook
Увійти за поштою.
  • Вхід
  • Реєстрація
  • Відновлення пароля
Неправильний пароль
Реєстрацію по email закрито
Ви неправильно вказали свою пошту
Або скористайтесь акаунтом.
Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.
Ви неправильно вказали свою пошту
з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.