Крута історія. Дякую!
А так «Україномовні біржі — це безумовно прекрасний спосіб отримання досвіду, роботи»?
)) Русскоязычные биржи — это безусловно прекрасный способ получения опыта, работы.
Thx!!
Дякую! Поставив собі 12 за те, що скільки себе пам’ятаю з FF. Єдине «але» — зависає після
Синхронізація вкладок — дуже зручно.
Вся розробка на FF і тільки після чек по всім браузерам.
Ще одне нагадування про те, наскільки ми інтегровані в культуру — те, що ти робиш заради задоволення «після роботи», набагато важливіше ніж ти. Ще один момент — ми всі бачимо, яка коротенька пам’ять у культури: діти нічого не знають, що було 10 років тому, а поза 50 — взагалі густий морок. Агресія, зухвалість, неповага до ближнього нагадують боляче кожне покоління.
Спасибі за статтю! Мрію почитати ще.
Покажіть мені ту дитину, яка візьме книжечку після планшету — перше питання: а де тут меню )
Журнали дуже дорогі в виробництві, зберіганні, розповсюдженні. Завжди можна відкрити планшетний Barvynok з VR додатками, найняти супер ілюстраторів, але це вже інша історія. Штука в тім, що аудиторія щезла. Скоріше переїхала в кінотеатри. Кількість емоцій згенерованих кіно в 10000 разів більше. Залишається робити культовий mag за $35/принт і розсилати його по світу разом із футболками. Ностальгія.
Дякую за чудове інтерв’ю!
Тепер зрозуміло яке знаряддя у пропагандистів. Вчора був День Конституції, а в Твітері Тренд по Україні — матєрне слово сусідів.
Театр, шоу, концерти, галереї, dance-гуртки, кіно, нічні клуби, хобі: сіті-фото, арт, фешн, екстрім. Будьте собою і вас помітять.
Помічено за Фейсбуком.
Клас! Тепер можна відкривати голосування «Найбільш крута вишиванка IT-спеціаліста 2019» ) Але для цього треба написати скриптець, щоб позначати на фото модель в онлайні. На кшталт TensorFlow.js Real-Time Object Detection
) «избрали в парламент комика-популиста»
Цікаво, що і плагіни Waves розробляють в UA
omg