вместо того чтобы давать гарантии безопасности режиму и устраивать мясорубку
Шта?
Та вміння себе продати)
Порекомендуйте баригу будь ласка або хоча б назвіть речовину
Експерт у виправданнях перед самим собою)
Тож, забився, не покидаючи країну? Ок :)
Шо?
Нашому президенту і всій шоблі можна подякувати багато за що, але не за це, обговоренням цим уже з рік, вони не після міндічгейту зʼявились. По спрощенці вимоги були, але без тих деталей, які вже наші придумали. Ну і податкові надходження можна було б збільшувати за рахунок нелегальних заводів цигарок, митниці і далі по списку, але чомусь вирішили щипати фопів. Навряд МВФ настояло) а взагалі тему нормально Железняк освітлював на своєму ютубі
Не знаю, чого тебе так моя локація хвилює, я з країни останній раз зйобував більше 4 років назад. Ну, раз ти все з 2019 знав — мабуть, встиг вивчити весь тамед і наладити всі волонтерські звʼязки
Яким?
Якщо коротко і спрощено, то від МВФ вимога — збільшити бюджетні надходження, а от робити це шляхом щипання фопів — це вже вибір наших державників)
Так ти ж все знав, попереджатор, чого не підготувався? Зараз би і не розгрібав, а тепер винуваті я і такі ж, як я. Ну прикольно ти придумав, з одного боку в білому пальто ***єнний знав і попереджав, з іншого боку винуваті всі, крім знатока 🤣
Я в Києві)
Не переоцінюю лол, але і спрощувати завдання не збираюсь. І так хто хоче — знайде. Про небагато не зрозумів, до чого це
Я тут в темах про дві роботи іноді відписую, не збираюсь це робити з підтвердженого аккаунту. Про мужність взагалі не зрозумів, до чого це. Всі свої «я попереджав» і «я знав» — або підтверджуй серйозним портфоліо на полімаркеті чи ще де завгодно, яке б демонструвало, що ти реально щось знав, або не дивуйся, що тебе мають за клоуна-балабола
Ти коли такі коментарі пишеш — вже його привселюдно куштуєш
Я правильно зрозумів, пан мені щось закидає за мій вибір на демократичних виборах? Якщо це так — тоді пан може скуштувати лайна
Як же набридли клоуни, які постфактум розповідають, що вони попереджали і як вони все знали добре. Чого ж ви всі досі мільярди на біржі не підняли, раз так все знали?
Будь-яка людина, яка вважає себе власником трьохзначного айкʼю і самоповаги, просто не буде читати «проект» згенерований ломкою. Я краще тупі меми погортаю, від цього більше сенсу, ніж від читання слопу
Твій лом слоп ніхто не буде читати, в пристойній компанії таким взагалі гілки не засирають
Накупити дешевої нерухомості, щоб здавати втридорога — пані, як же у вас в голові насрано, фейкові ФОП-підприємці розікрали країну, ужас
Потужно! 🥹