Ні, тут немає нацизму. Ми ж не кажемо, що українська нація якась вища чи типу того, ми кажемо, що русня і її прихильники — біосміття і заслуговують відповідного ставлення. Це шовінізм, не плутайте
Wise Stocks та Wise Interest — це окремі продукти
Як ви вважаєте, курс вартий своєї теперішньої ціни?
ціна на «базовий» пакет (є ще один, подорожче) — 4к до старту, потім поступово росте до 6+, здається. Щоб це взнати — треба було лишити заявку на сайті і поспілкуватись із сейлзом. Така скритність трішки повіяла інфоциганщиною, купувати не став 🙃
Навіщо ви читаєте людину, яка вас не поважає настільки, що не трудиться свої думки не те що розділовими знаками приправити, а й в цілому слова нормально в речення скласти? 🙃
А я просто не витрачаю час на прочитання словесного поносу людини, яка не витрачала час на формулювання і форматування своїх думок :)
Цей пан намагався проілюструвати ненадійність (ну чи щось інше, не вмію думки читати) криптообмінників новиною про те, як організоване злочинне угруповання приїхали до власника крипти додому, представились поліцією, налякали держзрадою і відібрало бабки. Тримайте це в голові, коли намагаєтесь йому щось пояснити :)
Спробуйте читати свою фігню перед тим, як витрачати на неї чужий час. І взагалі думати спробуйте, це корисно
Не знаю нічого про фінмоніторинг на бігансі але це і не важливо. Викидаємо з ланцюжка банана, використовуємо холодний гаманець
Яким це чином він стикнеться з AML, перевівши юсдт в кеш в обміннику в Україні? Або навіть через п2п, якщо ми не говоримо про суму, яка підпадає під фінмоніторинг
Особисто знаю людину, яка за рік занять відновилась із −2 десь до норми. Не розпитував в деталях, але він мені про це розповів, поки ми курили біля рестику, в якому бухали. Тож, думаю, повністю він від свого образу життя не відмовився)
Судячи по коментарям в цьому топіку — кукуха нормально поплавлена в пана
Текст згенеровано чатгпт?
Можливо, щоб не було варіантів впустити люк в каналізацію при встановленні? Згадується мемне відео дівчиною, яка спостерігала за тим, як у дитячій грі з фігурами і дірками всі фігури (там був напівкруг замість круга) при повертанні боком поміщались в квадратний отвір
Якщо на продукт є попит — маркетологи та інші відповідальні люди це бачать
Ми говоримо не про інших, а про вас. Якби ви та інші нафронтниці нормально включилися і мобілізувалися добровольцями — то і кордони би закривати не потрібно було. Але язиком про сцикунів плескати — то не складно, поки закон від вас мобілізуватися не вимагає. Вуман.гіф
Я на початку війни волонтерив для одного підрозділу тро, який потім став регулярною армією. Уявіть собі, контактував з жінкою, яку потім разом з іншими трошниками взяли до зсу. Тож казки розповідати не потрібно, хто хоче — то беруть
Та не важливо за що ви, поки для вас мобілізація не є обовʼязковою і поки ви не мобілізувались добровільно — ви нічим не відрізняєтесь від тих, кого назвали сцикунами. Тож йдете лісом зі своїми думками і зауваженнями з цього питання
До речі про Кожаєва, ви (чи будь-хто інший, хто цей коментар прочитає) не знаєте, як із ним звʼязатися? Я так розумію, на доу йому в особисті написати не можна, посилання в профілі на лінк не працює, нагуглити нічого не вдалось. Хоч його тейки анархічні критики не витримують і я багато в чому категорично не згоден з ним був, але дядько писав багато толкового, треба йому пару слів підтримки (хоч наряд вона йому потрібна лол) і подяки написати