не треба — то й не доводь, бувай здоровий. Вчися вести дискусії і розуміти, що таке тейк і чому його треба доводити. У мене тут недоведених тейків нема
ну так, остання співбесіда, де я таку вилку називав і вона була прийнята — то якраз була техлідська позиція. Але це значно більше, ніж 1%. Рядовий гребець спокійно може отримати
це ти вкинув тейк, перечитай гілку. Статистику не веду і для тебе нічого компілювати не збираюсь, по відчуттям — на мою вилку погоджується значно більше, ніж 1%, на порядок десь, а то й ще більше. Подібних офера я мав 4, половина з них — це були навіть не прямі контракти, а український аутстаф. Продовжуй думати, що то 1%, гарне виправдання для себе
Тобто хуйню п***анув ти, а статистику маю наводити я? Не збираюсь ні в чому переконувати і продовжувати цей діалог, думай далі, що прямий контракт — це +500, а 8к — це топ 1%
8к на фулл ремоте это примерно топ1%
Маєте статистику чи просто казочка? Я не вірю, що настільки офігенний і шукаю собі топ 1% вакансій.
ровно на те +500
Отакої, відколи це в аутстафах маржа 10% за сініора на 5к? Маєте, чим слова підкріпити, чи знову казочка?
получить Американский рейт
Галери — єдиний спосіб отримати рейт в 30 баксів? Що ще розкажете?
8-10к, у всякому випадку я собі саме такі позиції шукаю зараз. Це вищі середнього гроші, але вповні реальні. Каліфорнійські гроші, на жаль, і справді ніхто платити не буде, це одиничні вакансії. З цього
даст тебе примерно такие же деньги
хіхікнув, звісно ж, якщо з рівняння забрати маржу галери, то вийдуть ті самі гроші, аякже. З власного досвіду говориш?
На клієнтську співбесіду йде відібраний галерою кандидат, можливо, тому жорстко вже й не питають. У мене теж щось схоже було, могли вже майже нічого на клієнтській і не питати. Але це некоректне порівняння з тим, коли ти йдеш на прямий контракт і ніхто попередній раунд технічний від галери не проводить, компанія сама відбирає кандидатів по технічній співбесіді
більшої маячні сьогодні ще не читав. Ви працювали взагалі на прямому контракті колись?
Ну для ларавеля мб не копійки, я чув, за нього мало платять. А так, взагалі-то копійки відносно прямих контрактів)
Авторка в цій темі пише
про занепад культури в українському аутсорсі, про низький рівень софт-скілів, про слабке розуміння продукту.
Але це виключно ваш досвід. Один із двох технологічно найсильніших моїх проектів був українським аутстафом. А по рівню організації роботи та інженерної культури — він був першим з величезним відривом. І по софт-скілам і розумінню продукту там у всіх було чудово, компанія активно насаджувала принципи лідерства амазону працівникам. Я там сильно виріс і дуже вдячний своєму ліду і ПМу за це, і хоча б за те, що показали, як круто може бути. І в іншому українському аутсорсі в мене теж були ревʼю. Тож ви просто працювали по всяких українських помийках, а тепер прийшли сюди правду-матку про аутсорс рубати. Дякую, залиште собі.
Перечитав свій коментар, виглядає так, наче я прийшов своє болото захищати. Це не так, мене з 23 року цікавлять виключно прямі контракти, але не тому, що там якісь нереальні інженерні культури та небожителі працюють, а лише через гроші. Коли український аутсорс/аутстаф пропонував еквівалентну котлету — я ходив працювати й до них. Ви ж, таке враження, після років протирання штанів по всяких помийках вперше залетіли на прямий контракт і в нормальне місце, і прийшли розповісти, яка ви крута і яке аутсорс дно, це не схоже на щире бажання поділитися досвідом, тому аудиторія і не сприйняла статтю. Так, аутсорс дно, але виключно через зарплати.
Я протягом війни отримав прямий контракт, знаходячись в Україні і не приховуючи цього. Тож, аутсорс — не єдиний заробіток. Але знайти прямий контракт в поточних умовах і справді нелегко, тому тепер для рекрутерів я в Португалії 😎
Щодо вашої тези «похр, який рівень англійської, головне — щоб діліверив»:
Для мене це — дегуманізація.
У вас, часом, волосся не пофарбоване в блакитний?
На міжнародному ринку це нижче нижньої межі для сініора
Фіга собі, то ми на нього навішаємо тепер всіх емігрантів, починаючи з 90х?
Через тебе вже загинули мільони!!
Я не підтримую цього гівноїда, але чого вже там, пишіть «мільярди» одразу
Наскільки я знаю, більшість — так. Можливо, якихось таджиків-нелегалів бусифікують, але в цілому просто норм підйомні дають і норм платять, люди йдуть самі. Кордони не закриті
Я раніше ті самі відчуття мав, зараз на пальцях поясню, чому так. На лінкедині у тебе існує внутрішній рейтинг — ssi. Чим вище цей рейтинг — тим вище сторінка в пошуковій видачі, коли через sales navigator рекрутер шукає когось за деякими параметрами, щоб запропонувати вакансію. Тобто, чим більший рейтинг — тим частіше тобі самі пишуть рекрутери і пропонують вакансії. Одна з 4 складових рейтингу — це писати пости. Наскільки я розумію (точно не знає ніхто), писати коменти — теж трішки цей рейтинг підвищує. В результаті маємо ситуацію, коли розробник пише пост про солід або ще якусь банальну фігню, а в коментах йому всі пишуть «емейзінг». Є ще одна категорія людей на лінку — вони там продають себе або щось іще, пости пишуть, щоб приваблювати аудиторію і збільшувати охвати. У підсумку маємо нуль користі, парад крінжу і індусів, які чомусь люблять ліпити контролер для гри з керуванням жестами на основі готових CV рішень (третій раз за тиждень бачу, таке враження, наче в них якийсь інфлюенсер популярний такий проект зляпав за пару годин і всі недолугі повторюють тепер).
Бо в них нема бусифікації і кордони не закриті?
Божечки, скільки драми. Прийти, дефекуватися на весь аутсорс, а потім писати таке — ну це кек