Я ж написав, від Євгена Карася. Людина пішла добровольцем у 22. Впевнений, з радістю візьме тебе у свій батальйон. Пиши йому, не зволікай!
Так я и знал — самый главный
комплекс :)
Ні, я просто щирий, навіть у спілкуванні на форумі. Ти накинув на мене неправду, я на це вказав, ти сказав, що це в мене комплекси. Ну ок, як скажеш. Якби ти сказав, що я сплю з чоловіками, а я заперечив — ти б теж сказав, що комплекси? Просто цікаво, як це працює
Так, добровольцем піти дуже легко. Береш і йдеш, все. Люди добровольцями єбашились без жодного грошового утримання в 22 і радувались, коли потім виявлялось, що за це ще й платять і непогано. Маєш проблеми з тим, як потрапити в армію добровльцем — пиши Євгену Карасю, він допоможе, навіть якщо ти інвалід або маєш серйозні проблеми зі здоровʼям. А ще, бачу, любиш про комплекси інших писати багато, чмоня жалюгідна 🤣
Так це працює тільки у зомбованої русні. Кейс з токсичністю в сторону дятла на доу працює не так. Бо ми тут не зомбовані і чітко бачимо, хто дятел і токсичний, а хто з нього прикола тягне
Я не російськомовний і не анонім. Поїж гімна
Що ти верзеш? Напевне, маніакальна фаза тут у тебе. І дешева маніпуляція на рівні ОляЮА. Те, що я не збираюсь ризикувати здоровʼям чи життям за те, що мені не потрібно — не означає, що я боягуз. Про жінок теж мимо, не маю з ними проблем і навіть не намагався рахувати після першої сотні. Здається, хтось тут проектує 🤭 хтось тут і хотів би повоювати, але відваги вистачає тільки інших в окопи гнати в коментах, воїн клавіатурний. І ні, Євгеше, не всі тут — сцикливі, задрочені, боягузливі лохи, на яких жінки дивляться, як на пусте місце. Не всі такі, як ти.
Я збираюсь анонімізувати цей акаунт в майбутньому, лінь потім коменти підчищати. Що, криптосео не може знайти мене серед пошукової видачі з одного профілю?
в пошуку забанили? В мене тут справжнє імʼя
Ого, вже по-батькові моє вичислив? Я збирався тобі свою адресу написати, але, здається, ти її вже знаєш. Приходь пакувати мене в багажник, там і поговоримо
ну як, працює?
Так стоп, я не зрозумів, ти що, не віриш автору? Та ти просто невдаха жалюгідний
Так «криптопараша» це не образа, а правда. Все одно, що тебе довбограєм назвати. Вже вдруге називаю, дивись, ніхто не видалив коментар. Бо це правда, а правду модератори тут видяляють тільки про мобілізацію, тцк і ту, яка відхиляється від лінії партії. Тож готуйся навертати «криптопарашу» та інші цікаві про себе слова за обидві щоки, їх буде ще багато 🤗
Дякую, що досі нікуди мене не вивіз, захоплююсь твоєю витримкою і великодушністю!
якщо це насильно і ти раб — то нема різниці, хто твій рабовласник. Сорі, але «прийде путін всіх убʼє» — це для мене не мотивація ставати рабом, якого після поранення спишуть поза штат
За мій спокій не треба нікому ризикувати, випустіть — я виїду сам і родичів заберу. За те, що з себе представляє держава Україна (та її поточні перспективи) я воювати не збираюсь, готовий тільки підтримувати донатами. Імовірність, що залишусь тут жити — мінімальна, хіба на наступних виборах наголосуємо нормально, але чуда не буде. В чиновницько-мусорській державі пропалювати своє життя не збираюсь і вона мені не потрібна. Точно не настільки, щоб за неї воювати
Звісно, що рішень, просто позов і я подати можу. І у портнова таких рішень достатньо, він вигравав їх за допомогою своїх судей.
Українська держава, в обличчі судової влади і не тільки, сама себе зашкварює, я нікого не ображаю
Так в тебе ніфіга собі успішна кіберспортивна карʼєра була, по рівню імпакту і призових практично нарівні з СЕО міжгалактичного крипто-акселератора. Пиши статтю
Не можу говорити за всіх, але я впевнений, що дуже багатьом сподобалось)
🤣🤣🤣