На чиї позови про наклеп дивитися, любителя собачих ротів портнова? Серйозний аргумент
В тій, де мішки ворочають
Це означає тільки, що ваш знайомий — слабак, який обирав слабкі цілі. В принципі не дивно, що у такого персонажа такі знайомі 😆 Ну правильно, спробуєш в багажник кинути когось серйозного — можна взнати, на що здатна тренована та/або озброєна людина, не обмежена законом про самооборону
Мені справді здається, що у нього ментальні проблеми. Спершу було прикольно, але сміятися з хворої людини щось не весело
Так, нехай в окопах ризикують життям ті, хто цього хоче і/або кому це важливо. Бєлая кость могла б зʼєбати, щоб не сидіти на шиї у захисників, «точити сир в тилу», але ж у найвільнішій країні світу кордони закриті
Не зупиняйся генерувати кеки і крінж, ну очевидно ж
Жмишенко Валерій Альбертович
who asked?
коли мені таксист розповідає, що він насправді бізнесмен — я не розпитую, бо мені по*** на його байки. До того ж, якщо почну з нього рофлити — ще везти відмовиться, я час втрачу. Тут та сама ситуація, але ти нікого нікуди візвезти не маєш, то ж і причин з тебе не насміхатися у нас нема
Це ніяка не дивна тональність, людина просто вихована добре і коректно натякає, що ти — ніщо з великим ротом
100к в год..откладывать..в Украине..сеньйор галерный..
твій коментар наглядно демонструє, що ти ніхуя не знаєш і маєш кругозір, обмежений галерами. Ясна справа, що з медіаною на галері 4.5к за рік стільки не те що не відкладеш, а й не заробиш. Такі гроші заробляються з двох прямих контрактів на 8-10к або одного на 15-20к.
«Теж любив життю повчити» — ну це трішки не те, він писав статі і непогані. Хоч деякі його тейки — це кек, але в цілому я вважаю його людиною розумною і прагматичною. А цей поцієнт — звичайний міський божевільний
Ауф 👆
> ти — великий і геніальний розробник, бізнесмен, інноватор та візіонер
> дурники з доу не можуть осягнути навіть долі твоєї величі, їм не вистачає інтелекту оцінити твій рівень
> тебе беруть на слабо підкріпити свої 1001% правдиві слова якимось матеріальними досягненнями. Нарешті хейтери умиються сльозами! Зараз ти їм всім покажеш!
>
Яка ж ти токсична анонімна нікчемність — класика жанру😍
Якщо читаєш цілу простиню про людину і не до кінця зрозуміло, чим вона займається, але на перший погляд здається, що якоюсь хуйнею — то це не здається
В 2022
Сорі, але держава це не «ми». Це в першу чергу держапарат, який складається з влади, чиновників і силовиків. Це не я беру хабарі, не я протягую вигідні олігарху закони, не я зриваю призначення керівників важливих інституцій, не я слідкую за журналістами або вручаю їм повістки після незручного розслідування і навіть не я кришую контрабас. Підозрюю, що ти та інші з цього форуму теж цим не займаються. Тож ні, держава це не «ми». І держава в нас, обʼєктивно, лайно
Здається, іще в тебе є шизофренія
Євген виконує неймовірний ментальний кульбіт, судді піднімають 3 десятки.
Ні, путін мене не влаштовує, але примусове рабство не влаштовує точно так само.