Всім привіт!
Хочу залишити відгук про досвід рекрутингу по одній позиції.
Відгукнувся на ваканцію, після цього зі мню зв’язались та була рекрутерська співбесіда яку я успішно пройшов, далі домовились про технічну. На технічній співбесіді було досить цікаво,не було простого монотонного питання відповідь це була розмова з цікавими запитаннями та відповідями, якщо я на щось не маю відповіді або відповідав але не в тому напрямку інтервювер намагався вести на правильний шлях, у випадку коли я не знав відповіді або вона була неправильна ми не переходили до наступного питання, а обговорювали те що я не знав. У кінці співбесіди дали поради щодо розвитку та пообіцяли швидкий фідбек. Пізніше я отримав фідбек та відповідь, хоч ми далі і не продовжили співпрацю але мені сподобався час та спілкування.
Дякую.
Всім привіт!
Хочу залишити відгук про досвід рекрутингу по одній позиції. Нажаль до співпраці ми не дійшли, але весь процес був чудовим.
Відгукнувся на ваканцію, після цього зі мною зв’язались та дали тестове завдання, після здачі тестового дали обширний фідбек з плюсами та мінусами, після цього був чек анг. на 15 хв який також пройшов після чого запропунували інтервю (організаційне + технічне). Перед інтервю дали доки з детальною інформацією про умови роботи в компанії на 3 сторінки які зразу відповідають на більшість запитань кандидата. Співбесіда була гарно побудованою і була ніби проста бесіда між кандидатом та інтервюверами, все було класно та добре. Після співбесіди я отримав фідбек з рекомендаціями щодо розвитку.
Хочу подякувати рекрутерці Софії яка була на всьому шляху та оперативно відповідала на різні запитання впродовж процесу та детальну інформацію про компанію, а також подяку інтервюверу Богдану за цікаву та невимушену співбесіду та рекомендації після неї.
Тож можу рекомендувати всім дану компанію.
Дякую.