Front-end/Mobile Developer в DARLY SOLUTIONS
  • Computools

    Всім привіт!
    Хочу залишити відгук про досвід рекрутингу по одній позиції. Нажаль до співпраці ми не дійшли, але весь процес був чудовим.
    Відгукнувся на ваканцію, після цього зі мною зв’язались та дали тестове завдання, після здачі тестового дали обширний фідбек з плюсами та мінусами, після цього був чек анг. на 15 хв який також пройшов після чого запропунували інтервю (організаційне + технічне). Перед інтервю дали доки з детальною інформацією про умови роботи в компанії на 3 сторінки які зразу відповідають на більшість запитань кандидата. Співбесіда була гарно побудованою і була ніби проста бесіда між кандидатом та інтервюверами, все було класно та добре. Після співбесіди я отримав фідбек з рекомендаціями щодо розвитку.

    Хочу подякувати рекрутерці Софії яка була на всьому шляху та оперативно відповідала на різні запитання впродовж процесу та детальну інформацію про компанію, а також подяку інтервюверу Богдану за цікаву та невимушену співбесіду та рекомендації після неї.
    Тож можу рекомендувати всім дану компанію.
    Дякую.

  • N-iX

    Всім привіт!
    Хочу залишити відгук про досвід рекрутингу по одній позиції.
    Відгукнувся на ваканцію, після цього зі мню зв’язались та була рекрутерська співбесіда яку я успішно пройшов, далі домовились про технічну. На технічній співбесіді було досить цікаво,не було простого монотонного питання відповідь це була розмова з цікавими запитаннями та відповідями, якщо я на щось не маю відповіді або відповідав але не в тому напрямку інтервювер намагався вести на правильний шлях, у випадку коли я не знав відповіді або вона була неправильна ми не переходили до наступного питання, а обговорювали те що я не знав. У кінці співбесіди дали поради щодо розвитку та пообіцяли швидкий фідбек. Пізніше я отримав фідбек та відповідь, хоч ми далі і не продовжили співпрацю але мені сподобався час та спілкування.
    Дякую.

  • SoftServe

    Всім привіт!
    Хочу залишити відгук про мою роботу у компаній. Компанія стала перша у моїй кар’єрі, потрапив до неї через академію. В академії стажувався 2.5 місяця і після цього отримав оффер і вже з липня 2021 почав працювати, працював до грудня 2023 року попрацювавши тут 2.5 роки.

    Працював весь час на одному проекті на якому був з нуля і аж майже до кінця. На проекті здобув великий досвід і виріс від trainee і до мідла. Проект дуже цікавий і різноманітний: різна команда велика/маленька, різні технології: почав як мобайл девелопер а далі перейшов і у веб і у мобайл. Коли всеж закінчився проект взяв 1 місяць сабатіклу(неоплачувана відпустка) а вже після мені почали шукати проекти, був на багатьох співбесідах але проекту в компанії мені не знайшлось нажаль і я знайшов новий проект вже у новій компанії.

    А тепер розкажу про плюси та мінуси які у мене були у цей період (07.2021-12.2023).

    Почнемо з плюсів:
    — техніка: в мене було достатньо техніки для роботи, був ноут HP та mac mini, потім замінили мак міні на макбук, а також для тестінгу мобайла дали айфон, також мав 2 монітори для кращої роботи. Також мав перефирію: мишка, клавіатура, навушники. Також можна отримувати нову переферію кожного року(або кожні півроку тут вже не памятаю) що теж досить круто. Для отримання іншої тежніки треба було погодження PM і аргументи навіщо, якщо все гуд її видавали.
    — проект та команда: хоч мав можливість працювати на одному проекті але за весь час команда мінялась і були дуже круті люди на проекті які давали мені поради та досвід, а також можливіть працювати з різними технологіями та розвиватись.
    — фідбек: тімлід періодично давав фідбек по роботі та давав поради по розвитку.
    — офіс: хоч працював я віддалено але завжди була можливість відвідати офіс, забронювати місце в куворкінгу або в одномісному кабінеті.
    — графік розвитку: у мене був графік розвитку по якому йшов і зростав і відповідно зростала зп.
    — різні плюшки: отримував на річницю подарунки(тут можна вибирати собі подарунок, вибирав собі рюкзак — досить практично), мав також welcome pack, та на свята різні подарунки, також компанія дала доступ до курсів на юдемі.
    — гнучкий графік, тут можна було домовитись та працювати досить гнучко.
    — лікарняні та відпуста.

    А тепер трошки мінусів:
    — перформенс ревю пекс: для переходу на новий рівень і для отримання нової зп треба регулярно проходити ревю. Скажу як я це бачу на свою субєктивну думку своїми очима: завчити матеріал і здати як на екзамені і забути або просто розмова про технології і проект. Для кожної позиції є ряд компетенцій які треба закрити щоб отримати гарний результат, ревю залежить від людини в якої ти це здаєш і тут є різні люди (доприкладу є технології які я не використовував на проекті але мав в петпроектах і одна людина каже «ок, це круто що ти в цьому розумієшся зараховую» а інша «ок, це круто що ти в цьому розумієшся, але треба щоб це було використано на проекті тому тут ні» ось чому я сказав що тре завчити те що не використовую, щоб здати) впринципі ревю не погане але компетенції які я не мав змоги використати на практиці і які не зарахувались могли вплинути на загальну картину. Також є пекс і по анг. тут це розмова 20-30хв і якщо ти не встиг за цей час використати всю граматику то те що ти не встиг не зарахують (наприклад якщо не використав в розмові кондишенів то це автоматом означає що ти цього не знаєш))) )
    — обіцянки які не виконуються: маючи графік розвитку знав коли мають мені підвищити зп але так як все поставили на холд її не підвищили і сказали почекати, після цього була розмова з PM і узгодили що після перформенс ревю буде підвищення на x суму, пізніше відбулось ревю(успішно пройщов) але підвищення знову ж таки поставили на холд, все ж таки влітку мене підвищили на позиції і підвили зп але на меншу суму (тут я пробув ще 1 місяць на проекті але ще цього не знав), далі я спланував собі плани взяв відпустку (в кінці місяця) всіх попередив, і от (посеред місяця) і наприкінці робочого дня PM покликав на мітинг і сказав що проект буде закриватись і я на ньому буду до кінця місяця і сказав що має йти на інший мітинг і лишає мене на півгодинки щоб я це все обдумував, після цього повернувшись сказав що моя відпуска яка от от мала початись має зникнути і я маю допрацювати але все ж я отримав три дні відпуски. через те що більша частина відпуски згоріла мав перенести заплановані плани та взяти сабатікал(неоплачуваний отпуск) а після цього мене перевели на бенч(звичайно ж неоплачуваний) і почали шукати мені проект.

    З підсумків для себе я бачу багато позитивного і звичайно ж як всюди є трошки мінусів які дають сумний осад але все ж таки тут для мене плюси переважають. Тож я все ж таки можу рекомендувати SoftServe всім.

    Дякую компанії що міг бути її частиною та за безцінний досвід який вона мені дала, можливо у майбутньому шляхи ще перетнуться.

    P.S. Плюси та мінуси і все що тут описав це те що було саму в моєму випадку.