Команда розробки складається з націлених на результат людей. Так, кожен по своєму націлений і на свій варіант результату) Проте мертвого грузу у команді немає. Це дуже подобається.
Завжди можна розраховувати на допомгу від колег. Доволі дружня атмосфера, що складає враження якоїсь навіть лампової, хоча і в опен-спейсі.
У компанії 2 основних продукти. І кожен розробник може відчути свій вклад у розвиток вже після перших
Компанія надає купу маленьких стандартних плюшок на кшталт чаю, лимону, цукру. Є стіл для пінг-понгу, настільний футбол.
Парний пінг-понг кожен день позитивно впливає на відносини у команді.
Загальне по компанії — це дуже людяна компанія, яка йде на зустріч.
З мінусів:
— опен-спейс міг би бути й зручнішим, місця для ніг не надто багато
У компанії не працював. Мав лише досвід «співбесіди».
Власне, першим дзвоником була російська мова. Так, у компанії, що створює державний продукт мовою внутрішньої комунікації є російська.
Другим дзвоником було те, що перша співбесіда — це співбесіда з архітектором. Ніякого скрінінга, ніякого відсіювання рекрутером ... Достатньо побачити резюме, щоб архітектор свій час витрачав на ще одного кандидата.
І завершальний дзвін — це те, що після співбесіди з командою я не отримав жодного фідбеку. Хоча архітектор й сказав, що він скласть рапорт і його результат мені має сповістити ейчар.
Остання співбесіда була у п’ятницю. У понеділок ввечері та у вівторок я писав ейчару Ніні щодо фідбеку, проте, на жаль, вона просто ігнорить.
Сумно, але враження таке, наче ти відвідав ЖЕК зразка 2000х. І це не лише з вищенаписаного, а й з самих співбесід.