Ну тобто потрібно якось довести що розумний, і для цього потрібно мати якісь матеріальні докази своєї розумності.
Кому довести і навіщо?
Але в Швеції податком це перекривається.
А навести розмір цього податку (у відсотковому значенні та абсолютних цифрах) ви зможете? Ну чисто щоб підкріпити це твердження.
От через це мало хто в Україні купує акції. Через те що це складно —
Скоріш тому що тупо нема бажання щось шукати і розбиратись в цілому, а не тому що складно.
Як приклад, я за 5 хвилин нагуглив для білкового програміста, що це таки прибуток а не дохід. Схоже що він на пошук не витратив навіть цього часу. Щось шукати далі не бачу сенсу, мені не актуально, кому актуально — той лізе і читає, а вже потім дає оцінку, складно чи ні :)
А якщо операцій продажу було багато, і частина з них невдалі, то шо з збитками, чи мінусуються вони з прибутків за період часу (календарний рік, але тільки акції з акціями, не з іншими доходами)?
То тоді треба глибше занурюватися у нормативку, витрачати час і розбиратись що ж там для таких випадків прописано. Але мені за це не платять 😀
ок, але це можливо ми дуже відхиляємося в семантику.
Ну це щось по типу як плутати Вольти і Ампери і казати що сильно відхиляємось в семантику ))
18% це на прибуток чи на дохід?
На дохід. Воно так і називається «Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)» Але з цікавого, найбільш відповідне з таблички, що і яким податком обкладається це «Інвестиційний прибуток від проведення платником податку операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах (крім доходу від операцій, зазначених у пп. 165.1.2, 165.1.40 та 165.1.52 ПКУ)» — 18%
Тобто для цінних паперів вони оперують поняттям «прибуток» (різниця між витраченим і отриманим) і аплаять (повинні) 18% на прибуток.
доход — це різниця між продажом та купівлею
Це прибуток )))
А дохід — це те, що отримали після продажу без урахування попередніх витрат.
А чому?
Це як мешканці можуть оцінити воду? Типу брудна, чи понос?
Ну типу як я оцінив у Харкові, коли туди на навчання приїхав. Отримав з незвички легкий хімічний опік після першої склянки води з-під крану. Доречі, ти в Києві вдома воду з-під крану пив чи замовляв бутильовану/ставив фільтри?
От що тоді?
Тоді треба вам шукати інсайдера у прикордонників. ))) Бо всі інші припущення будуть рівня «кума казала», без розуміння як воно реально зараз працює.
У американському паспорті Василя Пупкіна є графа «Місце народження: Україна, м. Пупкуєво», що тригерить більш глибоку перевірку у прикордонників.
Ну, як мінімум, в паспорті іншої країни є графа «Місце народження: Україна».
У складі Укрзалізниці насправді дуже багато підрозділів (служб). Провідники в потягах — це лише низові виконавці однієї з служб (служби Л, настільки я пам’ятаю). В цілому, для ± розуміння масштабу, опис структури одної залізниці (а їх 6 (шість)):
«До складу залізниці (однієї з регіональних філій Укрзалізниці), входять служби: адміністративна, перевезень, комерційної роботи та маркетингу, локомотивного господарства, вагонного господарства, колії, управління майновими і земельними ресурсами, електропостачання, сигналізації та зв’язку, капітальних вкладень, кадрової та соціальної політики, юридична, статистики, організації та проведення закупівель, організації праці, заробітної плати і структур управління, воєнізованої охорони, реформування та розвитку систем управління, приміських пасажирських перевезень. Служби за напрямками поділяються на дистанції, які в свою чергу на дільниці»
але ж вони так само спільні на весь район чи то на все місто хіба ні
Ні. Оті мінісортувалки, які будиночки, вони відносяться до певного кооперативу, який сплачує за вивіз відходів. В Україні в деяких ОСББ теж така практика була, коли контейнери стояли у замкнених сарайчиках, щоб кугути з навколишнього приватного сектору їм своє сміття кожного ранку по дорозі на роботу не звалювали і не доводилось платити за понаднормові виклики сміттєвозу.
так само як і сміття хіба ні?
Міські центри сортування виглядають зовсім не так і туди є доступ усім.
эпизод за коммунальные стиральные машинки тоже есть ))
Підозрюю, що якби нам показали ванну/вбиральню у тій квартирі, то там точно знайшлася або пралка або комунікації для її підключення ))) Як мінімум, я за останні 7 років ще не зустрічав квартири де її неможливо поставити.
как бы б мусор сортированый но бутылки и банки можно сдать отдельно получив за них 1 крону
Здати можна умовно лише ті пляшки, які були розлиті/розфасовані в Швеції (ну чи для Швеції). Типу пляшку з-під шведської коли автомат прийме, а німецької — ні.
ЗЫ: при чём что интересно как бы б всё общее а табачок врось т.е. «общее» оно только для отдельной коммунны
Воно «общее» лише для тих, хто на цей банкет скидається грошима через оплату комунальних. Що, в принципі, логічно. Претензії типу «лівим васянам нема доступу до мусорного баку» це претензії рівня «а чого прибиральники з сусіднього ОСББ не приходять наш будинок мити».
Там навіть не можна одному і батьків взяти більше половини декретної відпустки.
Можна. З 240 днів, що виділяються на одного з батьків, лише 90 є обов’язковими. Решту днів можна передати партнеру.
Ну, якщо у воєнкома є 3.5 млн евро а у айтішної еліти нема, то це ще питання, хто саме тупий 😀
Ну і зустрічне питання: а на підставі чого ти вирішив що для военкома перевести ті гроші не проблема?
А потім їх ще й повернути, як витрати на спорт/оздоровчі процедури.
Якщо доводиться виділятися розумом за допомогою трьохповерхового будиночку з фонтанчиком, то, насправді, там в цілому нема чим виділятися.