рекрутер присилає тестове в якому треба зробити 2 завдання, орієнтований час як написано в самому тестовому це 4-16 годин на завдання, після того як я вибачився і написав що нажаль немає часу робити тестове, мені написали, що воно як виявляється оплячується і взагалі 2 завдання не обов’язкове( якщо таке віднощення до кандидата на початку, то що буде далі
рекрутер присилає тестове в якому треба зробити 2 завдання, орієнтований час як написано в самому тестовому це4-16 годин на завдання, після того як я вибачився і написав що нажаль немає часу робити тестове, мені написали, що воно як виявляється оплячується і взагалі 2 завдання не обов’язкове( якщо таке віднощення до кандидата на початку, то що буде далі