Вибачте мою токсичність, але чому Team Lead перекладено як Тимлід? Це ж буквально ті самі букви транслітеровані по-різному
Що пропонує уряд:
— жінки з дітьми вільно виїжджають
— чоловіки придатні до війни лишаються
Що пропонують айтішники:
— залишити жінок з дітьми в україні як заручників
— чоловікам тікати в безпеку
nuff said
— Зелена злочинна влада не готувалася до війни, хоч її попереджали США, а тепер не випускає мене закордон
— А чому ти не виїхав заздалегідь, якщо США попереджали про війну?
— Ви нє понімаєте єто другоє
Зачем человечеству 10 000 логистических информационных систем? Почему не сделать пару-тройку, но полнофункциональных, удобных и чтобы летали? В глобальных масштабах существует огромная номенклатура абсолютно излишнего софта.
Помітив, що Team Lead i Tech Lead розділені в опитуванні, але об’єднані в зарплатному віджеті. Це баг чи фіча?
А в наступній статті айтішники пояснюватимуть за партаки?
то отримає ще наганяй від тімліда за той досі не пофікшений баг
То нічого не міняється, принцип роботи курка аналогічний в обох вказаних моделях. Без натискання на спуск пострілу не відбудеться.
В натисканні на курок нема нічого поганого, як на мене. s00.yaplakal.com/...riginal/4/5/8/7960854.jpg
Я вам зараз зроблю банально, але співробітники, які не ходять на перекури кожну годину, теж випадають з комунікації. А ті, хто обідає окремо, і поготів. Але ніхто не пропонує переводити всі перекури та обіди в онлайн відеоконференції, правда ж?
А якщо в команди виникає причина обговорювати кожну фічу і кожен коміт зі всіма колегами, та ще й постійно і регулярно, та ще й в онлайні — щось з цією командою або з їхнім процесом роботи явно не так. А рекомендації, в яких наймати на віддалену роботу треба в першу чергу тих, хто вміє комунікувати, а не тих хто вміє робити роботу самостійно, це те саме що наймати на роботу водієм тих, хто не боїться павуків та вертольотів, а не тих, хто вміє керувати транспортом. Якщо всі комунікуватимуть в онлайні, роботу робити хто буде?
Частина мене померла разом з нею
и ІТ-ассоциации, и комитеты, и кластеры уже давно принципиально согласовали своё видение развития отрасли
залишилося долучити до узгодження ІТ-альянс, ІТ-партію, ІТ-союз, ІТ-міністрество, ІТ-групу, ІТ-об’єднання, ІТ-організацію і ще декілька слів, які означають об’єднання людей в групи з приставкою ІТ. Можливо, на сороковій ітерації дійдуть і до тих, хто дійсно є частиною ІТ (ні).
Шукаємо Java розробника — це дискримінація Python розробників. Не треба так.
нікуди не дівається
Інколи дівається. Часом ненадовго, часом надовго, але дівається. Всі ці заняття люди придумали щоб не з’їхати з глузду без занять аби хоча б чимось. Однак інколи можна нічого не робити і при цьому нічого не хотіти. І це нормально.
media2.giphy.com/...a/kk5yEhkE8YuL6/giphy.gif
Існує приказка, яка підтверджує ваше твердження: «тобі не нудно — ти нудний». Я схильний вважати, що навпаки.
Я зроблю вам банально, але будь-яке хоббі чи діяльність, які не націлені на отримання основного прибутку (тобто для виживання) чи розмноження — не мають ніякого сенсу. Більярд, сноуборд, танці чи проектування АІ для кавоварки в вільний час — даремна трата часу, яка цікава тільки тим, хто з якоїсь незрозумілої причини вже почав займатися цією маячнею раніше. Тому що це неймовірно занудно — штовхати києм кульку чи переставляти ноги в ритм. Тож нічого дивного, що топікстартер, який залишив усі минулі заняття в минулому (вибачте за тавтологію), відчуває порожнечу і небажання займатися чимось іншим. Це нормально. Не треба дивуватися.
В статті про це написано. Прочитавши її ви зможете переконати себе нарешті прочитати її.
Якщо коротше, то:
5 помилок при впровадженні OKR
1. Впровадження OKR
2. Впровадження OKR
3. 4. 5. ну ви зрозуміли...
Так